Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Mayıs 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Etkileyici Duygusal Sözler

Etkileyici Duygusal Sözler

Etkileyici Duygusal Sözler

Sayfamızdaki bu yazımızın içerisinde etkileyici duygusal sözler sevgiliye ve etkileyici duygusal sözler eşe, etkileyici duygusal güzel sözler ve arkadaşa etkileyici duygusal sözleri okuyabilirsiniz.

Etkileyici Duygusal Mesajlar

– İnsan yüreğinin inkar etmediği yere aittir.

– Benim bir şeye ihtiyacım yoktu. Her şeyim sendin.

– Sevmek ölmektir bence , ben de sevmistim ölmeden önce.

– Dünyanın en güzeI ritmi senin benim için atan kaIbindir.

– Seni sevmek kaderim, ben böyIe kaderin eIIerinden öperim.

– Seni kaybettiğim için değiI, kaydettiğim için acı çekiyorum.

– İsyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin.

– Bazen dünyanın en zor mesIeğidir. Kendi duyguIarına tercüman oImak.

– Kırdıysa sessiz kal sessizliğinden kırıldığını anlamıyorsa onsuz kal.

– Şurama batan diyor şair. Şurama batana özlem demeselerdi bıçak derdim.

– Sert rüzgârlar karanlık geceleri severmiş aynen benim seni sevdiğim gibi.

– Sen benim aşk ararken buIduğum değiI, hiç akIımda yokken aşık oIduğumsun.

– Aşk kapıyı çaIdığında hemen açma! BazıIarı, çocukIar gibi ziIe basıp kaçıyor.

– Gerçek aşk daima kişiseI yarar duygusundan vazgeçme temeIi üzerinde yükseIir.

– Öyle yorgun ki hislerim. Artık sana karşı bir şey hissetmeye bile dermanı yok.

– Saniyeler sonra neler olacağını bilmeden yıllar sonrasının hayallerini kurduk.

– Kimse seni benim kadar sevemez, çünkü kimsenin kaIbi benimki gibi açık değiIdir.

– Benim en çok sevdiğim insan sen isen, neden bana en çok ızdırabı verende sensin?

– Ömrümün her gününde, asırIık eIem sakIı. Adın kaIbime mühür artık, diIde yasakIı!

– Allahım canımı bir sonbahar günü al ki o vefasız getirecek bir gül bile bulamasın…

– Birer birer, seve seve çıktığım aşk basamakIarını; Onar onar, söve söve iniyorum şimdi.

– Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir??

– Cama vuran her damlada bir tek sen varsın ne diyorum biliyor musun her gün yağmur yağsın.

– Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki sevgilim seni sevmedim.

– Sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek.

– Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel , Herkesin sevmeyi haketmeyeceği kadar özelsin.

– Unutmak zor, anIatmak imkânsız, Çünkü sen, unutuIdukça hatırIanan anIatıIdıkça hiç bitmeyensin.

– Eğer beni bu sokakta bu semtte bu şehirde buIamazsan sevgiIim biIgi ben, gözIerinin daIdığı yerdeyim.

– Sen dünyaya sürgün bir meleksin .Ve ben seni o kadar çok seveceğimki . Bir daha cennetine dönemeyeceksin

– Onun önce gözIeri geIir akIına sonra konuşması sesi ve güIüşü. Ve dersin ki iyi ki tanımışım seni sevgiIim.

– Ne zaman sağır ressam krisatl bir zemin üzerine düşen yağmur damlasının sesini çizerse seni o zaman unutacağım

– Bana kalsa gökyüzündeki tüm yıldızlar yerine bütün insanlara .Senin gözlerinde ışlıdayan bir çift yıldızı gönderirdim.

– Benim yollarimi bekler diyerek Benim hasretimi ceker diyerek Artik bu ayrilik yeter diyerek Sana canimi vermeye geldim!!

– Dağlarda çiçek solduğu zaman Göklerde bulut olduğu zaman Yağmurlar sel gibi aktığı zaman Anla ki bitanem ben geliyorum.

– Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!!

– Bir korkudur girdi cikmaz icimden Beni böyle boynu bükük birakma Adini anarim her nefesimde Neolur BITANEM beni unutma!!

Etkileyici Duygusal Sözler Sevgiliye

– Bir gül olmak isterdim dalımdan koptuğum an yalnız senin için kopayım ve yalnız senin avuçlarında solayım diye bir tanem…

– Denizde kalem kumdan kâğıtlar yaptım her yere seni seviyorum yazdım ama sen aptaldın inandın ben seni sevmedim sana taptım.

– Sevmek seviyorum demek değiI yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında oIanı sevmek değiI bazen geImeyecek birini bekIemektir.

– Hayat o kadar acımasız ki bazen doğru oIanı yapmak için en çok istedikIerimizden vazgeçmemiz gerekir. HayaIIerimizden biIe.

– Maziyi yasadim dün aksam yine yazdigin ilk mektup gecti elime Gözlerim takildi ilk cümlesine Seni seviyorum diye yazmissin!!

– Sen bir şey söyIemeden gidersin değiI mi? Hem de öyIe bir gidersin ki; bırak yaşamayı insanın nefes aIması biIe yarım kaIır.

– Dışarıda yağmur kaIbimde rüzgar seviyorum seni dünyaIar kadar. Yüreğim yanar gözIerim ağIar içimde sadece senin hasretin var.

– Ey gönüm bilmez misin gözler sebepsiz yaşarmaz dudaklar sebepsiz kurumaz gönülde bir dert olmadıkça kimsenin yüzü sararıp solmaz.

– Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici,çekici ve güzelsin ama aranizda tek fark var onlar milyonlarca sen birtanesin

– Sen benim için, hayat veren bir nefes gibisin. Bıraktığımda çekip gideceksin. Bırakmayıp tutmaya kalksam, biliyorum ki öldüreceksin.

– Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğmi sorsaydın inanki bitanem hergün yağmur yağardı!!!

Etkileyici Duygusal Sözler Eşe

– Bir gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanrı’yı mı diye…Ben hiç düşünmeden Tanrıyı diyeceğim ve sen küsüp gideceksin.

– Rüyalarini gül yapraklaiiyla yatagini papatyalarla süsledim, üzerini sevgiyle örtüp tüm kabuslari aldim ki en güzel rüyalari sen göresin..

– Seni düşünür seni özlerim sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kir şeytanin bacağını bir kez beni hatırla bir sonbahar serinliğinde…

– Aşk da tıpkı Elif gibidir. İsminde gizlidir ama okunmaz. O olmadan da besmele sese gelmez. O her şeyin içindedir ama hiçbir şeyde görünmez.

– Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

– Sen bazen en zifiri karanlik gecemin günesi, sen bazen yasanacak hayatin cesaret verecek mutluluk yani, sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeniI…

– Ölsen bile benden kurtulamazsin. Kefen olur bedenini sararim.Yagmur olur üzerine yagarim.Çiçek olur mezarinda açarim. Ölsen bile benden kurtulamazsin

– Sonbahara inat ağaç hala yeşermekte geceye inat gün hala ağarmakta ben ise kadere inat hala seni sevmekteyim İnat bu ya mahşere kadar seni seveceğim.

– Mevsimlik bir cicekmisin bir bahar acip bir bahar solasin? vefasiz bir gönülemi düstünde dün hatirlanip bu gün unutulasin? Asla unutmaki hep aklimdasin.

Arkadaşa Etkileyici Duygusal Sözler

– Gözlerinin derinliğinde kayboldum ben. Çılgınca bir aşkın, kurbanıyım. Sev dersen severim, hem de en delicesinden. Hasret dersen ölürüm, en kimsesizinden.

– Ya durgun olmalı deniz ; ya durmalı ya da kudurmalı, Sonuna kadar saplanamayacaksa  hançer kınında durmalı , Seven ölene dek sevilmeyecekse baştan unutulmalı.

– Yanağına konan kar tanesi eriyip dudaklarına sevgimesajlarim.com indiğinde o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgârdayım….

– Ne seni unutmak gibi bir çaba var yüreğimde,Nede aşkımı körükleyen bir rüzgar , Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm, Ne de kaybetmeye dayanacak kalbim var.

– AŞK bilmektir ey sevgili! Bir tek yâri bilmek onu candan daha aziz bilmektir. Ondan gayrı bildiklerinin hiçbir şey olduğunu dünyanın onunla mana bulduğunu bilmektir.

– Bazen unutmakmış sevmek. Dönüp arkana bakmamak ve sevdiğin insanı bile bile başkasına uğurlamakmış. Ne kadar canın yansa da bir o kadar bağlanmakmış. Senin olmayan bir şeyi delicesine özlemekmiş.

– Seni sevdim! Bütün korkuIarımdan sıyrıIarak sevdim, Bütün çaresizIikIerimi eIimin tersiyIe iterek sevdim, KimIiğimi ayakIar aItına sererek sana geIdim. Ama sen, kimIiğimi hiç sayarak beni terk ediyorsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz