Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Giden Sevgiliye Geri Dön Mesajları

Giden Sevgiliye Geri Dön Mesajları

Giden Sevgiliye Geri Dön Mesajları

Sayfa İçeriği: Giden Sevgiliye Geri Dön Mesajları, Sevgiliye Geri Dön Mesajları, Giden Sevgiliden Özür Dileme Mesajları, Ayrılmış Sevgiliye Geri Dön Mesajları Uzun, Evden Giden Kadına Geri Dön Mesajları, Evden Giden Erkeğe Geri Dön Mesajları, Terkeden Sevgiliye Geri Dön Sözleri

Bazen her şey yolunda giderken sevende sevilende mutluyken, sanki onların mutluluğunu kıskanırcasına hiç akla gelmeyen bir durum, bir olay yaşanır. İşte çok güzel olan her şey tersine dönebilir ve uğrunda her şeyi göze aldığınız sevdiğiniz sizi terk edip gidebilir.

Giden Sevgiliye Geri Dön Mesajları

Arkanda gözü yaşlı seni seven birini bıraktığını biliyor musun?

Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin. -Nazım Hikmet-

Ne olur geri dönsen, bize bir şans daha versen olmaz mı? Her şeye yeniden başlar geçmiş günleri unuturuz. İkimiz için, geleceğimiz için yepyeni bir sayfa açarız.

Parkta salıncak sırası bekleyen çocuk gibi bekledim seni. Biraz heyecan, biraz da salıncağı başkası kapacak korkusu işte. -Cemal Süreya-

Hani sen beni yere göğe sığdıramıyordun; şimdi bir hoşçakala sığdırdın ve gittin.

Hani derler ya bütün katiller eninde sonunda cinayet noktasına geri dönerlermiş. Gel sende katlettiğin bitirdiğin beni bir gör.

Unutma ki Sevgili! Her gelen sevmez ve çok seven hiçbir seven de gitmez.

Gitmek çözüm müdür be sevdiğim. Söyle şimdi gittin yaşanılan ne varsa alıp götürebildin mi? Birbiri için aşkla çarpan kalplerin atışını durdurabildin mi? Birbirini gördüğü zaman başka hiçbir şey görmeyen gözleri ağlatmaktan başka ne yaptın ha sevgilim.

Gittiğin yollardan dön geriye, ne olur bir hiç uğruna yazık etme sevgimize.

Eğer seni daha çok özlemem seni her gün hasretle beklemem için gidiyorsan git. Sonunda geri geleceksen bir gün değil, bir ay değil, bir yıl değil bir asır beklerim ben seni.

Sanki bir uçurumun kenarında gibiyim, bir adım daha atsam düşecek, geri dönsem seni bulamayacak. Sensizlik çok acı be sevdiğim. Gecelerim zindana, gündüzlerim kâbusa döndü. Yalnızlığın çok soğuk içimi üşütüyor donuyorum sensizlikten. Gel uçurumun kenarından kurtar, gecelerimi aydınlığa gündüzlerimi mutluluğa çevir.

Sensizlik çok acı ve çok zormuş, sen yanımda olmayınca ne gündüzlerin, ne gecelerin, ne de yaşamanın bir anlamı yokmuş. Geri dön kaldığımız yerden mutluluğumuza devam edelim.

Her şeyin bir güzelliği bir de zorluğu vardır derler ya. İşte aşkın zorluğu da sensizlikmiş. Sensizlik içimde bir volkan gibi bedenimi yakıp kavuruyor. Sensiz hayat sanki durmuş geçmiyor. Sen olmayınca olmuyor be güzelim. Gel dön geriye bıraktığın yerde bekliyorum seni.

Sensizliğin ilk gecesinde yokluğun ile üşüyorum. Aynalardaki kendimi bakıyorum kendimi tanıyamıyorum. Gözlerime bakınca eskisi gibi gözlerini göremiyorum. Sonra gecenin sessiz karanlığına dalıyor sessiz sessiz ağlıyorum. Seni bana geri getirsin diye Allah’ıma yalvarıyorum.

Biliyorum her şeyi berbat ettim, gerçekten çok üzgünüm. Ama kendime söz verdim değişeceğim ve bir daha bırakıp gittiğin biri gibi olmayacağım. Senden son bir şans istiyorum. Ne istersen yapmaya hazırım inan ben sensiz nefes alamıyor, sensiz yaşayamıyorum.

Her insan hata yapabilir bende o hata yapan insanlardan biriyim. Biliyorum yapmamam gereken bir şeyi yaptım ve senin gibi çok iyi bir insanı üzdüm, kırdım. Senden son bir şans daha istiyorum ama artık hiçbir şey eskisi olmayacak, karşında bambaşka bir insan olacak, sende tanımayacaksın beni. Sana nasıl değiştiğimi gösterebilmem için bana bir şans daha vermeni istiyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz