Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024

Hisli Sözler

Hisli Sözler

Bu sayfamızda hisli sözler ve hisli sevgi sözleri yazımızı bulabilirsiniz. Ayrıca hisli sözler facebook, hisli sözler kısa, hisli sözler instagram sözlerini de yazımı içerisinde bulabilirsiniz.

Eğer bir yürek aşk acısı taşımıyorsa bu yürek ya bir deliye, ya da bir ölüye aittir.

İnsan kendi derdini büyük zanneder, başkasının derdini görünce kendi derdine şükür eder.

Al al yanaklarım varken neden sürekli canımı sıkıp duruyorsun.

Hisli sözlerim gece yarılarında odamda dolaşır durur, gözlerin karşıma geçip beni kalbimden vurur, ismin mi o hep kalbimde durur.

Benim seni sevmem için bir nedenim yok ben seni nedensiz, sebepsiz, çünküsüz, amasız sevdim. Seni sevmeme tek sebep yine sensin.

İnsanın hisleri durduk yere bitmezler, mutlaka onu bitiren veya bitirmeye sebep olan birileri vardır.

Sen benim bestesiz, güftesiz, sözsüz aşk şiirimsin, sen okunan yüreklerde coşku ve aşk uyandıran biricik sevgilimsin.

Sevmek yanmaktır, bende yanmıştım seni sevmeden önce.

Yaşamak sadece nefes alıp vermek değildir, ölmekte nefesi kesilmek demek değildir. Yaşamak yaşamayı hak eden biriyle nefes alıp vermektir. Hisli Sözler

Bir kadının yüreğine indiğin zaman artık korkma o kadın seni ömrünün sonuna kadar sevecektir.

Giderken haydi hoşça kal, kendine iyi bak derler, Sanki geride kendine bakacak insan bırakırlar.

Bir kadın ilk bakışta hayatında ne gibi bir değişiklik olacağını bilemez ama son bir bakışta hayatından nelerin gideceğini çok iyi bilir.

Ben küçükken insanların niçin ağladığını merak ederdim. Her zaman kötü bir şey olduğunda ağladıklarını zannederdim. Büyüyünce anladım ki insan sadece üzüldüğü zaman değil, sevdiği zaman hem de çok sevdiği zaman aşkının mutluluğu için de ağlarmış. Seni seviyorum Aşkım.

Benim sana verdiğim değer kadar sana değer veren birini bulursan al eline silahı gel beni vur.

Seni gördükten sonra hayatımdaki her şeyi sevmeye başladım. Çiçeği, böceği, köpeği, geceyi, gündüzü… Seninle olan birlikteliğimi sevdim. Ben en çokta seni sevdim.

Aslında hissetmek yaşamaktır. Ben seni günün her anında hiç sıkılmadan yaşıyorum.

İnsan yaşlandıkça dünyada kalmayı daha çok sever ölmekten korkarmış. Ben ise seni sevdikten sonra ölmekten korkmaya başladım. Senden ayrılmaktan, seni sevememekten çok korkuyorum.

Çöldeki bir insan nasıl bir damla suyu seviyorsa bende seni öyle seviyorum. Ben senin için çöllere bile düşmeye razıyım. Seni çok seviyorum Bebeğim.

Sen her mesajında yalnızım diyorsun ama yanılıyorsun çünkü benim kalbim her zaman seninle, her zaman senin yanında olacak.

Canınızın çok sıkkın olduğu bir zamanda sizi mutlu etmek için çalışan kişi sizi gerçekten düşünen ve çok seven biridir. Sakın ondan hiçbir zaman vazgeçmeyin, o vazgeçse bile.

Yağmur sessiz sessiz yağmak için geceyi beklermiş, aynı benim seni senin hayalinle dolu odamda düşüncelerle beklediğim gibi.

İnsan birini sevmek için acele etmemelidir. Sevdiğinin kalbinde olmakla, seni bir süre sonra istemeyen bir kalpte olmak çok farklıdır. Bu yüzden seveceğiniz kişiyi iyi analiz edin ki sonu güzel olsun.

Sevda dedikleri şey insanı uykudan, yemeden, içmeden kesen, sevdası için derin düşüncelere daldıran bir duyguymuş. Kara sevda ise sevdanın daha da ilerlemiş halidir. Evet sevdiğim benim sana olan sevdam kap kara bir sevdadır. Seni çok seviyorum.

Her şey için mutlaka bir bahane bulunuyor, seven sevdiğinden gitmek için, gece gündüzü kovalamak için, yaprak bile dalından düşmek için bir bahanesi vardır.

Sen benim masalımın başkahramanı iken, gittin başka masallarda figüran oldun.

Ben senin saçının bir teline dünyaları feda ederim, yeter ki senin kalbin her zaman benimle olsun, beni sevsin.

İnsanın kolu kırıldığı zaman çanı çok yanar, iyi bir tedaviden sonra iyileşir belki ama onu her hatırlayışında aynı acıyı hissedersin.

Her insan mutlaka aşkla tanışmak isteyecektir ama unutmayın ki her aşk uçmak için bir kanat değil, bazen de uçurumun kenarından kanatsız atlamaktır.

Çok tanıdığımı düşündüğüm insanlar hep hayallerimi yıktılar. İşte bu yüzden yüreğim yıkıntılardan geçilmiyor.

İkiyüzlü insanlar sayesinde artık hayatımızdaki her insana şüphe ile bakar olduk. Acaba ne zaman diğer yüzünü gösterecek diye bekler olduk. Belki çok iyi biridir ama yine de şüphe ile bakmaktan kendimizi alamıyoruz.

Sen benim bestesiz, güftesiz, sözsüz aşk şiirimsin, sen okunan türeklerde coşku ve aşk uyandıran biricik sevgilimsin.

Yaşamak sadece nefes alıp vermek değildir, ölmekte nefesi kesilmek demek değildir. Yaşamak yaşamayı hak eden biriyle nefes alıp vermektir.

Sert rüzgarlar esmeye başladığı zaman, çık balkona bil ki seni deliler gibi özledim, özlemimi rüzgarlara yükleyip sana yolladım.

Ben seni son sigaram gibi sakladım. Ya en mutlu anımda yakacaktım ya da en üzüntülü zamanımda, ama sen sigaramı yakmadan beni yaktın gittin.

Ey sevgili sen bilmez misin ki gözler boşa yaş dolmaz, sözler durduk yere susmaz, kalpler sebepsiz yere sevmez. İnsanın gönlünde bir yara olmadıkça durduk yere kanamaz. Varsa insanın gönlünde bir sevdası kanayan yüreğe çare bulunmaz.

Aşk insanı kendine bağlayan gözleri görmeyen bir duygudur.

Yaşamak sadece nefes alıp vermek değildir, ölmekte nefesi kesilmek demek değildir. Yaşamak yaşamayı hak eden biriyle nefes alıp vermektir. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz