Kurban Bayramı Mesajları

Kurban Bayramı Mesajları

Bu sayfamızda Bayram mesajları, en güzel bayram mesajları, Kurban Bayramı En Güzel Mesajlar, Kurban Bayramı Mesajları, Kurban Bayramı Sms, Kurban Bayramı Tebrik Mesajlarını bulabilirsiniz.

Müslümanların kardeş olduğu, sevgilerin sınırların dışına taştığı, belki biraz buruk, belki biraz durgun, ama her şeye rağmen mutlu, umutlu ve neşeli bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevdi dolu bayramlara.

Kurban Bayramı tüm İslam alemine, milletimize ve bize Hz. İbrahim’in sadakatini Hz. İsmail’in teslimiyetinin örnek almaya vesile olsun. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Allah’a şükür et kalbin huzur dolsun, ellerini aç dua et umuduna ışık olsun, Sevgili Peygamberimiz sana şefaatçi olsun. Bayramın mübarek olsun.

Bugün öpmekten, öpülmekten rengin solsun, miden kurban etiyle dolsun, Allah cüzdanına harçlık bereketi versin Kurban Bayramınız mutlu olsun.

Dostluk, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi pekiştireceğimiz bu güzel günde Kurban bayramının milletimize ve ülkemize barış ve huzur getirmesi temennisiyle bayramınız kutlarım.

Sevdikleriniz ve ailenizle beraber huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmenizi Yüce Allah’tan temenni ederim. Kurban Bayramımız Mübarek olsun.

Bu bayramın vatanımıza ve milletimize barış, huzur ve kardeşlik getirmesini temenni ederim. Ülkemizin doğusuyla, batısıyla kardeş olarak yaşamayı bu kurban gününde Yüce Mevlam bizlere nasip etsin. Barış dolu bir kurban bayramı olsun.

Kurban Bayramında kurbanlar kesilir kurban kesemeyenlere ikram edilir ana, baba, eş, dost ve akrabalar ziyaret edilir. Büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpülür. Bayramınız kutlu olsun.

 Çocukluğunuzdaki gibi sevinç ve neşeli bir bayram olsun, gönlünüze mutluluk huzur dolsun, Bayramınız mübarek kurbanınız kabul olsun.

Bayramlar bir sevinç kaynağı, bir umut, bir hasret gidermedir. Bayramlar gurbetten sılaya kavuşmadır, bayramlar mutluluktur, berekettir, Allaha teslimiyettir. Kurbanınız ve dualarınız kabul olsun.

Bu bayramın ulusumuzun birliğine, mazlumların kurtuluşuna ve bütün insanlığın huzur ve barış içinde yaşamasına vesile olsun. Kurban bayramınız mübarek ve aziz olsun.

Bayramı bayram yapan ne kesilen etlerdir, ne de akıtılan kanlardır, bayramı bayram yapan kardeşliktir, birliktir, sokakta gördüğün herkesle tokalaşıp öpüşmektir. Bayramınız mübarek olsun. 

Bir umut bir özlem kapatır aradaki mesafeleri, bir bayram birleştirir gönülleri, bir dostluk bir sıcak sevgi birleştirir bizi birbirimize. Huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle kurban bayramınızı kutluyorum

Bu bayramda aynı masada oturup aynı şişten et yiyemesekte, bu bayramda da kalbim aklım sizlerle bayramınız mübarek, sevinciniz bol olsun. 

Bugün dargınlıkların,küskünlüklerin bittiği gün olsun, birlik ve beraberliğimiz daha da kuvvetlensin, dertler kederler bizlerden uzak olsun, mutluluğumuz daim kurbanımız mübarek olsun.

Her sene iki defa yaşanan büyük umutların ve mutlulukların olduğu bayramlardan Kurban Bayramındayız. Bu bayramın milletimize, ailemize ve tüm Müslümanlara mutluluk ve kardeşlik getirsin. Bayramınız şen olsun.

Melekler bugün sana umut ve mutluluk getirsin, kalbin kadar temiz bir hayatın olsun, eğer ağlayacaksan o da mutluluktan olsun, kurban bayramın umutlu ve mutlu olsun.

 Bugün kardeşlik, birlik günü, kederi, derdi bir kenara bırakalım, kurban bayramı mutluluğunu doya doya yaşayalım, yaşatalım. büyüklerimiz ziyaret edelim onların hayır dualarını alalım. Bugün bir günde olsa mutlu olalım, mutlu edelim. 

Kurban bayramını en güzel şekliyle kutlamayı Allah’ım bizlere nasip etsin. Bu mutlu günümüzde mutluluğumuza mutluluk katsın, umutsuzlara umut nasip etsin, hasta kullarına şifalar nasip etsin.Bayramımızı mübarek etsin.

Ne Avrupa da ne Amerika da yok böyle birlik ve beraberliğin dostluk ve kardeşliğin olduğu bir gün, bayramlarımız milli ve manevi duygularımızın güçlendiği örf ve adetlerimizin yaygınlaştığı sevgi mutluluk dolu günlerdir. Bayramınız bayram tadında olması dileğiyle mutlu bayramlar.

Ananın evladına, evladın babasına, babanın eşine, sevenin sevdiğine kavuştuğu gündür bayram, bayram kavuşma, mutluluk günüdür. Huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmeniz temennisiyle Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Sevdiklerinizle beraber sorunsuz ve kedersiz sevinçli ve huzurlu bir bayram geçirmenizi temenni ederim.Bayramınız mübarek olsun. Mutlu Bayramlar

Karaların çıkarılıp akların bağlandığı, gözyaşlarının dinip yüzlerin güldüğü, savaşların bitip kardeşliğin olduğu bir bayram olası dileğiyle tüm Müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bayramda büyükler evlatlarının, torunlarının yollarını gözler, büyüklerimizi ve ölmüşlerimizi ziyaret edelim, onların hayır dualarını alalım. Bayramı huzur ve mutluluk içinde geçirmeniz dileğiyle bayramınız kutlu olsun.

Nerde o çocukluğumuzun bayramları dediğimiz bir bayram günümüz olsun. Bayramda en güzel anılar bizlerin olsun. Bu bayramda mutluluk en yakın arkadaşımız olsun. Kurban Bayramınız mübarek olsun.

Umarım bu bayram gününde beklediğin o güzel haberi alırsın, bayramını bayram edersin, mutluluktan göklerde uçarsın, güzel dua ve dileklerimle bayramını kutluyorum İyi bayramlar

Bu mübarek günde kalplerimizden sevgi, gözlerimizden mutluluk eksik olmasın. Bayramınız bayram manasıyla yaşansın. Kurbanınız kabul kurban Bayramınız mübarek olsun.

Bayramınızı en güzel duygu ve dileklerimle kutlar  bu bayramını sizlere ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesini Yüce Allah’tan temenni ederim.Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Sevinçli, huzurlu, mutlu kardeşlik dolu bir bayram olsun. Öfke, kin, nefret, dargınlık bizlerden uzak olsun. Yaşadığınız en güzel bayramdan daha güzel bir bayram olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramı bayram yapan ne kurbanın kanıdır ne de etidir. Bayramı bayram yapan kardeşliktir,dostluktur,büyükleri ziyaret,küçükleri sevindirmedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz