Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Abime Doğum Günü Mesajı

Abime Doğum Günü Mesajı

Abileriniz için hazırladığımız en güzel doğum günü mesajlarını okurken aynı zamanda abime doğum günü mesajı kısa, abime doğum günü mesajı komik ve abime doğum günü mesajı resimli okuyabilirsiniz.

Abime Doğum Günü Mesajları

– Doğum günün kutlu olsun abilerin en yakışıklısı.

– Abi diye yazılır, kıymetli diye okunur. Doğum günün kutlu olsun.

– Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim; iyi ki doğmuşsun canım abim.

– Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

– Abilerin en kralı, doğum günün kutlu olsun nice nice yaşlara inşallah.

– Senin gibi şefkatli bir abim olduğu için şanslıyım. Mutlu yıllar canım abim.

– Rabbim ömrünü hayırlı, günlerini güzel eylesin. Doğum günün kutlu olsun abim!

– İyi ki abim olmuşsun, İyi ki hep yanımdasın iyi ki doğmuşsun. İyi ki varsın abi.

– Gülücüklerin hiç bir zaman yüzünden solmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

– Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar, sen derim abi. İyi ki doğdun canım abim.

– Doğum günün kutlu olsun canım abim. Allah hep gönlüne göre versin nice mutlu yıllara.

– Güzel yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın güzel abim. Doğum günün kutlu olsun canım abim.

– Doğum günün kutlu olsun abim. Allah her şeyi gönlüne göre nasip etsin. doğum günün kutlu olsun.

– Ağabeyim en içten doğum gününü kutluyorum. Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur seninle olsun.

– Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar…

– Gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim.

– GeIemedik ama unutmadık da; doğum günün kutIu oIsun tüm güzeIIikIer seni buIsun! Nice yıIIara canım abim…

– ”Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin güzel yürekli abim. Mutlu yıllar!”

– Hayatım boyunca bir destek ayağı oldun. Sana gerçekten saygı duyuyorum sevgili abim. Mutlu yıllar canım abim.

– Bu yaşından sonra en güzel günlerin seninle birlikte olsun abim. Yeni yaşın kutlu uzun ömürlü olsun canım abim.

– ”Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi.”

– Benim biricik abim doğum gününde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun canım abim.

– Kardeşin olmaktan gurur duyuyorum. Senin gibi bir abim var. Yakışıklı abilerin bir tanesi Doğum günün kutlu olsun.

– Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

– Doğum gününü kutlamak her zaman kalbim için özel olmuştur abim. Çünkü aramızdaki bağ açıklanamaz. Doğum günün kutlu olsun.

– ”Bundan sonraki yılların kalbin kadar güzel olsun abilerin bir tanesi. Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin gülü…”

– Yollar uzak olsa da kalplerimiz birdir. Farkında mısın biraz daha yaşlandın. En tatlı ihtiyar oldun nice mutlu yıllara abim.

– ”Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır. Arada mesafe olsa da güzel günler hep hatırlanır. İyi ki doğdun delikanlı abim.”

– Yeni yaşın dilediğin güzelliklerle birlikte olsun, Rabbim sana sürprizlerle mutluluk getirsin. Koca yürekli abim mutlu yıllar.

– Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gülü doğum gününü kutlarım. Nice nice uzun, mutlu, güzel senelere.

– En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep birlikte olalım. Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara…

Abime Doğum Günü Mesajı Komik

– Bugün yeni yaşına adım attın, yeni bir gün yeni bir yaş olarak tarihe yazıldın. Nice senelere canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

– Yatak da hasta yatarken bana annem gibi hizmet eden abim. Rabbim bahtını acık etsin inşallah. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı abim.

– Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim.

– Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

– Hayat ne kadar garip olsa da. bana o garipliği hiç bir zaman yaşatmadın hep yanımda oldun beni korudun canım abim doğum günün kutlu olsun.

– Omzunda o kadar çok sorumluluk aldın ki bizi bir kez olsun hayal kırıklığına uğratmadın. Dünyanın en sevimli abisi. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun sevgili abim. Bu özel günde. Bana bu kadar iyi, şefkatli ve nazik bir abi olarak sahip çıktığın için teşekkür ederim.

– FIuuuppp! Bu bir sms sürprizi. Sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözIerini kapat ve bir şey diIe. MutIu yıIIar sana abiIerin en değerIisi…

– Kalbin kadar temiz ve saf abim. herşeyin güzellikleri seninle birlikte olsun. Gönlün huzurla dolsun neşen daima bol olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

– Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

– Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

Biricik Abime Doğum Günü Mesajı

– Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.

– Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim…

– Abilerin en yakışıklısı yeni yaşında mutluluklar dilerim. Yeni yaşında dünyanın güzellikleri seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın abim.

– Sen sadece büyük bir kardeş değilsin, aynı zamanda benim için bilge bir koruyucusun. Seninle büyümek şimdiye kadar en güzel yaşamdı abim. Doğum günün kutlu olsun.

– Senden daha iyi bir ağabey isteyemem. Doğum günün kutlu olsun abim. Beni her zaman kötü durumlardan her zaman kurtardın bunun için ayrıyetten teşekkür ederim abim.

– Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim.

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim!

– Senin gibi bir kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. Sen en iyi ailesin. Bu özel günde, sana şunu söylemek istiyorum her şey gönlünce olsun abim.  Doğum günün kutlu olsun.

– En güzel günlerin bugününden daha güzel sevgimesajlarim.com olsun, daha huzurlu geçsin. Hiçbir kötülük yanına bile yanaşmasın. Geleceğin parlak neşen bol olsun canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

– Sadece benden önce doğman abim yapıyor seni. Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler. Bir de abilerini çok severler ve doğum günlerini hiç unutmazlar. Mutlu yıllara güzel abim.

– Bir yıl daha geçti ama kalbimde sana olan sevgim sonsuz abim. Ruhen yaşlanma yolunda olsan da benim kalbimde hep genç yakışıklı güçlü bir abi olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

– Yeni yaşında da hiç bir zaman değişmedin bana olan hislerin hiç değişmedi beni küçükken kardeşin olarak gördüğün gibi sevdiğin gibi yine benden sevgini eksik etmedin. Doğum günün kutlu olsun abim.

– Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781