Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Aşk Mesajları » Kimsenin Duymadığı Aşk Sözleri

Kimsenin Duymadığı Aşk Sözleri

Kimsenin Duymadığı Aşk Sözleri

Sayfa içeriği: Kimsenin Duymadığı Aşk Sözleri, Yeni Aşk Sözleri, En Çok Paylaşılan Aşk Sözleri, En Çok Beğenilen Aşk Sözleri, Hikayeye Yazılacak Aşk Sözleri, Profilde Paylaşılacak Aşk Sözleri, Kimsenin Bilmediği Aşk Sözleri, Yeni Aşk Sözleri Resimli

Kimsenin Duymadığı Aşk Sözleri

Kapkaranlık hayatıma ay gibi girdin, yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi renklendirdin hayatımı seni çok seviyorum Aşkım.

İlla birini seveceksen tene değil cana değeceksin. İlla birini seveceksen, dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever. Ama sen görmediklerini seveceksin, sözde değil özde istiyorsan şayet; tene değil cana değeceksin. -Hz. Mevlana-

Karanlığın içinde ışık tutan, kaybolduğum çöllerin içinde rehberim olan, sevgisiyle beni sahiplenen sevgilim seni çok seviyorum.

Issız bir çölde bulduğum su misali seviyorum seni. Hayatımda değer verdiğim en güzel varlık. İyi ki varsın ve iyi ki benim sevgilimsin.

Hayatıma girdiğin gün ben yeniden doğdum. Bana gerçekten sevilmeyi öğreten en değerlim. Sana çok aşığım. Her zaman seveceğim seni.

Bana dünyanın en güzel duygusunu yaşattığın için teşekkür ederim canım.

Her zaman yanımda ol istiyorum, her zaman ellerini tutup gözlerinin içine bakayım istiyorum. Gecem sensiz geçmiyor her gece senin hayalinle uyuyor, yeni güne senin mutluluğunla uyanıyorum. Sen benim bu hayattaki en değerli varlığımsın, bu hayata bağlanma sebebimsin, sen benim Aşkım, Bitanem, Canım Cananım, hayatım kısaca her şeyimsin.

Bir lades tutuşsak, nesine desen, sesine derim. Bilirsin yüzün aklımdadır hep, ben sesini özlerim.

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, selin coşkusundasın. Kimi yanımda kimi rüyamda ama sen benim hep aklımdasın bunu sakın unutma.

Hani derler ya ben sensiz yaşayamam diye işte ben onlardan değilim. Ben sensiz de yaşarım ama seninle bir başka yaşarım. -Nazım Hikmet-

O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

Sen iste ben her şeyi yapayım; dudakların susuzluktan kuruduysa okyanusu getireyim sana, üşüdüysen güneşi getireyim ısıtayım seni, üzüldüysen seni üzenleri doğduğuna pişman edeyim, mutluysan tamam o zaman ben de mutlu olurum.

Sen gidersen gecem biter, gündüzüm yiter, nefesim kesilir hayatım biter. Seni çok seviyorum sevgilim.

Diyorsun ki; Ben sana gönlümü verdim. İyi ԁе gönül dediğin nedir ki sevgilim. Ben sana hiç gönlümü verir miyim? Çünkü gönül dediğin toprağa düşünce toz olur, toprak olur. Ben ise sana ruhumu veririm. Çünkü ruhum sadece sende sonsuzluk olur! –Hz. Mevlana-

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü aşk sessiz, sevgi dilsizdir.

Herkes sevdiğinin ismini yollara, dağlara, duvarlara yazıyor, ben senin ismini ne dağa, ne yola, ne de duvara yazdım Bitanem, ben seni kalbime yazdım.

Dünyadaki herkesin parmak izinin farklı olması, kimsenin sana benim gibi dokunamayacağının kanıtıdır.

Ey yar! Seninle ölmeye geldim. Ateşsen yanmaya, yağmursan ıslanmaya, soğuksan donmaya geldim. –Hz. Mevlana-

Karşıdan karşıya geçer gibi sev beni; önce bana, sonra bana, sonra yine bana bak.

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; Bense hep arkandan ağladım.

Sen gidersen sesin gider, kokun gider, yüzün gider. Ay dolanır pusularda, tenim titrer ve gecem biter.

Kimsenin Duymadığı Aşk Sözleri

Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde, sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın, sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın.

Şehrime gel sevgili. Yarın çık gel. Bırak her şeyi bir bekleyenim var de gel. Gel ki bu şehir adımlarınla anlamlansın. Gel ki bu şehir nefretim olmaktan çıksın. Gel ki nefes alayım. Gel. -Nazım Hikmet-

O kadar yakınsın ki seni ben sandım, sana o kadar yakınım ki beni sen sandım. Sen mi benim ben mi sensin şaşırdım kaldım. -Hz. Mevlana-

Kapkaranlık hayatıma ay gibi girdin, yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı gibi renklendirdin hayatımı seni çok seviyorum Aşkım.

Ve aşk. Herkesi ona benzetip, Kimseyi onun yerine koyamamaktı. Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir.

Sen oradan bir canım dersin. Benim kalbim kaburgamın altına sığmaz burada.

Bütün mükemmel sevgililerin sadece kitaplarda olduğunu sanıyordum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz