Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Bu sayfamızda kardeşe doğum günü mesajı, kardeşe doğum günü mesajları, kısa doğum günü mesajları, doğum günü mesajları 2017, doğum günü mesajları kardeşe, kardeşe doğum günü mesajı resimli içerikli bir yazı hazırladık. İnsanların en özel günlerinden birisi olan doğum günlerini bu sayfamızdaki mesajlarla kutlayabilirsiniz.

Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim. İyi ki doğdun ve iyi ki benim kardeşimsin.

Merhaba yakışıklı adam bir bayan olarak seni çok beğeniyorum doğum gününde yanında olmak isterdim ama gelemedim seni seviyorum doğum günün kutlu olsun ablacığım.

Vurur yüze ifadesi doğum günün kutlu olsun ablasının birtanesi

Küçükken hep kavga ederdik, yaramazlık eder birbirimizle didişirdik ama seni ne kadar çok sevdiğimi bilirsin güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

kardese-dogum-gunu-mesaji-3

Başarının simgesi çalışkan kardeşim, başarılarının devamını diler doğum gününü kutlarım. Nice sağlıklı, başarılı mutlu yıllara.

Canım kardeşim doğum gününü kutlar pastandan pay isterim. Pastadan pay hediyeni cebine koy.

Tuttuğun dileklerinin gerçekleşmesi, hayatındaki güzelliklerinin çoğalması dileğiyle doğum günü kutlarım kardeşim. Nice nice beraber mutlu senelere.

Benim senin gibi güzel, akıllı ve sevecen bir kardeşim olduğu için ne kadar gurur duysam azdır. Sevecen kardeşim günün kutlu olsun mutlu yıllara. kardeşe doğum günü mesajı

Ne acelen var birader her sene bir yaş daha eskitiyorsun şunları biraz düzgün kullansan olmuyor mu? Yeni yaşını mutlu ve sağlıklı eskitmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Beni sana kardeşin gönderdi sana sevgisini yolladı ha bir de bugün senin doğum gününmüş onuda kutladı. Doğum günü kutlu olsun. Mutlu Yıllara kardeşim.

Benim kardeşim tanıdığım en süper insandır, kardeşlerin en değerlisi mutluluğun simgesi canım kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Hayatın dönüm noktaları vardır. Yüce Mevla’dan dileğim bugünün de senin için dönüm noktası olması ve bundan sonraki yaşamında hep mutluluktan ağlarsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

İnsanların şans kapısını bir kere çalarmış. Dileğim senin gibi melek kalpli birinin kapısını her gün çalsın. Her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar canı kardeşim.

Yıllar çabuk geçiyor diye üzülme canım kardeşim güzel geçiyor diye sevin. Yeni yaşınında mutluluklarla dolu bir yıl olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının hayatında unutmadığın güzel günler tadında geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun Efe.

Arkadaşlıklar, dostluklar, aşklar biter de kardeşlik bitmez benim canım kardeşim her zaman seninleyim doğum günün kutlu olsun.

Kardeşim doğum günün kutlu olsun benim büyümeyen çocuk kalpli kardeşim. kardeşe doğum günü mesajı

Sitemizdeki bu okumuş olduğunuz kardeşe doğum günü mesajları ile ilgili olarak olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kardeş karşılık beklemeden seven, kardeşini koruyup kollayan, arkadaşlığı hiç bitmeyen çok iyi bir dosttur. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

kardese-dogum-gunu-mesajlari

Ablasının biriciği, kendini sevdiren tatlı, şirin kardeşim doğum günün kutlu olsun. Mutlu güzel günler senin olsun.

Senin temiz kalbin gibi bir yaş diliyorum sana temiz ve mutlu, doğum günün kutlu olsun kardeşim. Güzel yıllara

Doğum günün bir ilkbahar günü gibi güzel ve senin yaşamın gibi neşeli geçmesi dileğiyle evimizin maskotu doğum günün kutlu olsun. kardeşe doğum günü mesajı

Dileğim yeni yaşında güzelliklerin en güzelini yaşaman, başarılı ve mutlu bir yaş geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu osun bebek yüzlü kardeşim.

Sana kısa bir mesaj gönderiyorum doğum gününü kutlamak için mesaj kısa ama manası büyük güzel kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında hastaneden uzak, pastahaneye yakın yakın olasın. Yenin yaşında mutluluktan, gülmekten gözlerinden yaşlar gelsin. Ad günün kutlu olsun.

Seninle küçükken yaptığımız mücadele artık yerini sevgiye bıraktı sevgili kardeşim seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun. Mutlu, neşeli yıllara.

kardese-dogum-gunu-mesaji

Susamış çorak toprağa yaz gününde düşen bir damla su nasıl değerli ise sende benim için o kadar değerlisin güzel kardeşim kendine iyi bak yaş günün kutlu olsun.

Bugün senin doğum günün senin en mutlu günüm, bugün benimde en mutlu günüm çünkü senin gibi bir kardeşim var ve onu çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun can kardeşim.

Et ile tırnak, beden ile ruh nasıl birbirinden ayrılmazsa biz de seninle öyleyiz kardeşim. Aramızda kırgınlıklar küslükler olsa da sana olan sevgim azalmadı, azalmayacakta. Mutlu gününde yanında olmak bu mutluluğuna tanık olmak isterdim. Doğum günün kutlu olsun. kardeşe doğum günü mesajı

Benim tatlı cadım doğum günün kutlu olsun. Bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olması dileğiyle mutlu yıllar.

Senin şuan en güzel günlerin büyüme hep öyle kal benim küçük meleğim. Allah’ım sana sağlıklı, mutlu ve hayırlı bir ömür nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun. Hediyeni gelirken getireceğim.

Yaşayacak tek hayatın var kardeşim gül, eğlen, mutlu ol istediğin güzellikleri ertelemeden yaşa, güzel günlerin her zaman seninle olması dileğiyle mutlu yıllar.

kardese-dogum-gunu-mesaji

Kardeş ne kadar uzakta olsa da kardeştir. Candır, kandır, sırdaştır güvenle paylaşabileceğin insandır. Canım kardeşim doğum günün kutlu olsun. Güzel yıllara

Canımdan öte cansın, ne zaman başım şıkışsa her zaman yanımdasın, sen dünyanın en iyi kardeşisin. İyi kalpli kardeşim doğum günün kutlu olsun.

Hayatın senden alıp götürdüklerine inat sen yaşamaya devam ettin, tek başına savaşmaktan hiç usanmadın. Bu yaşam mücadelesinde Allah yardımcın olsun. Doğum günün kutlu olsun. Cefakar kardeşim.

Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım kardeşim doğum günün kutlu olsun. kardeşe doğum günü mesajı

Gülmek, gülümsemek hayatta en çok sana yakışıyor dileğim yüzünden hiçbir zaman gülücük eksik olmasın. Mutluluk hep seninle olsun. Üzüntü, keder 29 Şubat kadar uzak olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Kardeş gibisi var mıdır acaba? Nerede ne zaman başın sıkışsa ilk yardıma gelecek kişidir kardeş. Hazırlamış olduğumuz kardeşe doğum günü mesajları ile ilgili olumlu veya olumsuz yazımız hakkındaki görüşlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank Mert Kürekli dedi ki:

    Kardeş insanın en yakın arkadaşıdır kardeş varsa her zaman fikir soracagin, seni düşünen biri var demektir.

  2. blank Ali Gül dedi ki:

    Kardeş dedin mi yürek sızlar, kardeş dediğin zaman gözler ağlar. Kardeş benim canım kardeş doğum günün kutlu olsun. En güzel yaşlar senin olsun.

  3. blank Sökeli dedi ki:

    Bir kardeşi olan insan ne kadar şanslıdır. Kardeş gibisi var mıdır. Yerine göre bir arkadaş, yerine göre bir sırdaş, yerine göre can kardeş .

Yorum Yaz