Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları

Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları, Ölen Anneye Anneler Günü Sözleri, Vefat Eden Anneye Anneler Günü Mesajları, Ölen Anne İçin Anneler Günü Sözleri, Ölen Anneme Anneler Günü Mesajı, Vefat Eden Anne İçin Anneler Günü Mesajı, Ölen Anneye Uzun Anneler Günü Mesajı

Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları

Her şey yalanmış bu dünyada annem sen öldükten sonra bunu çok daha iyi anladım. Sensiz yüzüm gülmüyor, günüme güneş doğmuyor, gecelerim sabah olmuyor. Bak bugün anneler günü herkes annesine hediyeler alıyor, çiçekler veriyor, şimdi sende benim yanımda olsaydın sarılsaydım boynuna doya doya kokunu içime çekseydim başka hiçbir şey istemezdim. Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Bir anneler günü daha sensiz geçiyor annem, sensiz dünyanın tadı tuzu yok be annem.

Bana ne verirlerse versinler, ne yaşatırlarsa yaşatsınlar asla senin bana verdiğin mutluluğu vermezler, senin yaşattıklarını yaşatamazlar. Seni çok seviyorum anneciğim.

Benim için anneler günü annemin mezarının başında kuran okumak ve ona hediye olarak dualar etmektir. Mekanın cennet olsun annem.

Herkese ulaşıyorum ama bir sana ulaşamıyorum canım annem. Mekanın cennet olsun.

Anne diyen bir ses duyduğum zaman sol yanım acıyor, anne diye bağıra bağıra ağlamak geliyor içimden. Anne diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki.

Sizin anneniz var sarılıyorsunuz, elinizi öpüyorsunuz, dizinin dibinde oturuyorsunuz. Annenizi hiç üzmeyin annesizlik çok zor.

Annemi kaybettim ben; Geleceğimi, geçmişimi, aşkımı kaybettim. Sevinçlerimi, kavgamı, öfkemi kaybettim ben. Senden sonra seninle güldüğüm gibi hiç gülmedim Annem onuda kaybettim. Tüm hayatta olan annelerin Anneler günü kutlu olsun.

Her anneler gününde olduğu gibi sol yanım acıyor, yüreğim yanıyor gözlerim annemi arıyor.

Bir anneler gününde daha yanındayım hemen yanı başında ben yaşadığım sürece her anneler gününde yanına gelip gününü kutlayacağım canım annem. Mekanın cennet olsun inşallah.

Benim için sensiz geçen günlerin bir önemi yok, ben her şeyi sende bıraktım; mutluluğu, gülmeyi neşeyi, sende bıraktım anneciğim.

Senden öğrendiklerimle yaşıyorum, senin gibi bir anne olmak için çalışıyorum. Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen olsaydın başında toplanır o güzel ellerinle yaptığın yemeklerinden yer, hep birlikte mutlu olurduk. Sen gidince ne birlikteliğimiz kaldı ne de mutluluğumuz.

Sensiz geceler soğuk, günlerin hiç tadı yok, hayatın bir suçu yok, yokluğun çok acı be annem.

Bana bir anneler günü verin ve içinde sadece annem olsun yeter.

Seni çok özledim annem rüyalarıma gel sana doya doya sarılayım, annesizlikten yanan yüreğim bir nebze olsun dinsin. Anneler günün kutlu olsun.

Ne zaman anne kelimesini duysam bir köşede oturup ağlayasım geliyor, ne zaman annesine sarılan bir çocuk görsem hemen annem aklıma sen geliyorsun.

Annesizlik çok zormuş böyle bir günde insanın yüreği iki kez yanıyor gözleri annesini arıyor.

Sen yanımda olsaydın olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç derdim, olmazdı hiç tasam, kaygım, ben çok mutlu olurdum sen yanımda olsaydın.

Bu dünyanın cefasını çektin ama sefasını sürmeden gittin. Rabbim sefasını cennetinde sürmeyi nasip etsin. Nur içinde yat annem.

Biz bize yaşarken geldik oyuna, eller kadir kıymet bilmiyor anne, senin kadar kimse sevmiyor anne.

Bazen anne diye seslenmek istiyorum ama sözler boğazıma düğümleniyor gözlerim doluyor. Seni çok özledim anneciğim.

Benim için anneler günü annemin mezarının başında kuran okumak ve ona hediye olarak dualar etmektir. Mekanın cennet olsun annem.

Her şeye alıştım anne de bir senin yokluğuna alışamadım, bir sensizliğe katlanamadım.

Mutluluğa dair ne varsa seninle birlikte mezara gömdüm annem, artık yaşayan bir ölü gibiyim, çünkü sensizim, mutsuzum.

Allah’ım seni Peygamber Efendimize komşusu yapsın, kabrin rahat ve nurlu olsun melek annem…

Ben seni kalbime sığdıramazken şimdi nasıl toprağın altına sığdırabilirim ki, ben sensiz bir gün bile duramazken söyle şimdi nasıl nefes alayım.

Bana yanlışları gösterip doğruyu öğreten, bir derdim olduğunda hemen çözen, her zaman hayır duaları eden canım annem seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun.

Anneler günü gelip geçiyor ama senin olmadığın bir anneler gününün benim için ne önemi olabilir ki.

Zamanla alışırsın dediler hiç alışamadım, zamanla unutursun kaldığın yerden devam edersin dediler hiç unutamadım kaldım yerde kaldım. Seni çok arıyorum, seni çok özlüyorum anneciğim.

Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları

Canım annem sensizlik ne zormuş… Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem…

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim.

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında.

Ben dünyada cehennemi yaşadım annem sen gittikten sonra. Sensiz yaşamak çok ağır geldi bana be güzel annem.

Sizin hiç annenizi özleyip de içinizde isyanların çıktığı, fırtınaların sevgimesajlarim.com koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?

Bazen sana sımsıkı sarılmak, senin kokunu ciğerlerime kadar çekmek istiyorum ama sen yoksun annem.

Ölmüş Anneye Anneler Günü Mesajları

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin, ardından böyle çaresiz, böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim güzel annem.

Bir aileyi birbirine bağlayan annem senmişsin. Sen gittikten sonra ailemiz dağıldı. Kimse kimseyi görmez, aramaz oldu.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz