Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Aralık 2023
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı

Anneler oğulları uzaklara gittiği zaman onları geri dönecekleri zaman en çok sevdiği yemekleri hazırlarlar ve onları dört gözle beklerler. Oğlunun doğum gününde ise yanında değilse ona duygusal en güzel doğum günü mesajını göndermek isterler. Yine anneler ilk göz ağrım oğluma doğum günü mesajı da göndermek isterlerse hem komik hem de duygusal doğum günü mesajlarını okuyabilirler.

Yine anneden oğluna doğum günü mesajı uzun ve anneden oğluna doğum günü sözleri, anneden oğluna duygusal doğum günü mesajı ve ilk göz ağrım oğluma doğum günü mesajını okuyabilirsiniz.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajları

– Aslan parçam doğum günün kutlu olsun.

– Canımın içi bitanem, canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

– Canım oğlum seni çok çokkkkk seviyorum. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

– Her zaman mutlu ve neşeli olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Canım oğlişim seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Nice mutlu yıllara.

– Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım oğlum, doğum günün kutlu olsun.

– Sen benim ana kuzusu, yakışıklı biricik oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun Bir tanem.

– Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

– Benim göz bebeğim canım oğlum doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun.

– Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Dileğim Allah’tan bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

– Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Yeni yaşında umutların gerçek, gerçeklerin mutlu, mutlulukların sonsuz olsun.. İyi doğdun canım oğlum.

– Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana. Doğum günün kutlu olsun bitanecik oğlum.

– Yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

– Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

– Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun aslan oğlum.

– Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun biricik oğlum.

– Yeni yaşında ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi doğdun biricik oğlum, nice mutlu yıllara.

– Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum. Birlikte daha nice yaşlara.

– Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün.

– Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Bütün hayallerin umutların la birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Anneden Oğluna Doğum Günü Sözleri

– O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Allah’ım seni hayırlı bir evlat yapsın. Dünyadaki hayırlı işlerle uğraşmak nasip etsin. En güzel gününü mübarek etsin.

– Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da. Doğum günün özeldir, herkes hatırlamasa da. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

– İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun bir tanecik oğlum.

– Bugün ne dilediysen gerçek olsun oğlum. Yeni yaşın sana mutluluk, neşe ve başarı getirsin. Yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun.

– Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

– Doğduğunda bizlere dünyanın en büyük mutluluğunu veren canım oğlum Güzel yılların olsun inşallah. Doğum günün kutlu olsun canım evladım.

– Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

Anneden Oğluna Duygusal Doğum Günü Mesajı

– Benim yakışıklı oğlum doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün. Nice mutlu yıllara

– Bugün senin doğum günün, sana ömrün boyunca sevdiklerinle birlikte mutlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Yeni yaşın kutlu olsun canım oğlum.

– Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Nice mutlu senelere canım oğlum.

– Her doğum günün de bir adım daha yaşlanıyor olsak da, bu günü yaşama inat çocukça yaşayalım birlikte. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun oğlum.

– Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar canım oğlum.

– Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

– Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara canım oğlum.

– Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.

– Tüm hayatımız boyunca yan yana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

İlk Göz Ağrım Oğluma Doğum Günü Mesajı

– Benim mavi gözlümün bugün doğum günüymüş. Canımın bugün en güzel günü, bugün onun dileklerinin hepsinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun oğlum.

– Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

– Yaşa, Sev, Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun biricik oğlum. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

– Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik oğlum.

– Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Hep birlikte nice senelere bir tanecik oğlum.

– Senin orada ayağına taş değdiği zaman benim burada kalbim sıkışır. Evlat daima candan ötedir ve evladı olmayan biri de bunu anlayamaz. Canım bebeğim, doğum günün kutlu olsun.

– Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x,y,z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak etsin. Doğum günün huzurla dolsun bir tanecik oğlum.

– Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara bir tanecik oğlum.

– 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum.

– Dilerim ki bahar ayaklarının önüne aksın, gözlerinin ucunda yıldızlar parıldasın, hafif esen rüzgarlar ise sana olan sevgimi kulağına fısıldasın. Nice mutlu yaşlara bir tanecik oğlum.

– Dünyada birçok insan vardır, kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi gülüyor, kimi ağlıyor, ama tüm güzelliklere layık biri var.. O da şu anda bu mesajı okuyor. Nice mutlu yıllara biricik oğlum.

Anneden Oğluna Doğum Günü Mesajı Uzun

– Ayakta durabilecek halim yokken beni güçlendiren senin gülücüklerindi. Sen gülücük attığın anda neden yaşamam gerektiğini bana hatırlatıyordun. Sen hep benimle ol canım oğlum. İyi ki doğurdum seni.

– Yeni yaşında sana hep mutluluk kendin gibi sevgi dolu bir hayat getirsin. Daima mutlu olmanı en içten dileklerimle söylüyorum oğlum. Kalbinden ne geçerse hepsi gerçekleşir umarım. Mutlu seneler canımın parçacığı.

– Evlat çalışkan olmalı, akıllı, başarılı ve azim dolu olmalıdır. Aynı senin gibi. Sen babanla benim yüzümü daime güldürdün, bizi onurlandırdın. Hayatın boyunca bu şekilde ilerlemen dileğiyle prensimiz. İyi ki doğdun.

– Sen bizim güneşimizsin, ayımızsın, yıldızımızsın, gecemiz ve gündüzümüzsün, her daim sol tarafımızda olan mutluluksun. Yüzümüzdeki gülümsemenin, bakışlarımızdaki ışıltının sebebi sensin oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

– Bana dünyadaki en güzel çiçeklerin sevgimesajlarim.com kokusunu değil de senin kokunu verseler yeter. Öyle pahalı kokular da beni cezbedemez bana sadece oğlumun kokusu yeterli. Seni çok seven annen, çok özledim seni canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

– Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu mesaj annesinin yakışıklı oğlunun doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

– Bugün benim yüzümün gülmesindeki tek neden sensin. Kalbimin neşeyle çarpmasına, içimdeki sevincin içimde durmayışının tek nedeni sensin oğlum. Senin canımdan daha çok sevdiğimi bilmeni istiyorum canım oğlum. Neşemsin, huzurumsun, hayatım da her şeysin sen. İyi ki doğdun, iyi ki benim oğlum oldun. Doğum günün kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz