Romantik Sözler

Romantik Sözler

Bu yazımızda Kısa Romantik Sözler, Romantik Mesajlar, Romantik mesajlar 2017, Romantik Sözler, Romantik Sözler 2017, Romantik Sözler Facebook konulu bir yazı hazırladık. Siz değerli ziyaretçilerimize romantik sözler ve romantik mesajlardan oluşan bir yazı hazırladık. Romantik sözler söylemek için illa romantik olmak gerekmiyor. sitemizdeki romantik sözler kısa veya uzun seçip sevdiğinize gönderebilirsiniz.

Köşe bucak kaçıyorum ama yine sana yakalanıyorum, içimdeki bu kor ateşi söndürmeye çalıştıkça daha da yanıyorum, sevmem seni dedikçe daha da seviyorum.

Uzaktayım ama ben her zaman senin yanındayım yalnız kaldığın zaman elini göğsüne koy işte ben her zaman ordayım.

Eğer sen benim kıyametten önceki son fidanım olsaydın senin yaşaman için ne gerekirse yapardım.

Sen yoksan zaman neden geçiyor, güneş kim için doğuyor, dünya sensiz ne diye dönüyor.

Sen benim yanımda olduğun zaman sanki dünya bana bağışlanmış, sanki güneş benim benim mutluluğum için ışıklarını saçıyor.

Eğer dünyayı dolaşsam, güzeller içinden güzeller seçsem ama yinede senin kadar güzel olamazdı.

Sana uzattım ellerimi, sana teslim ettim kalbimi, Seninle birlikte yaşamak için feda ettim her şeyimi.

Dün gece sen uykudayken ben senin rüyana geldim, seninle el ele sonsuz mutluluğa doğru koştuk, senin gözlerin bende, benim gözlerim sende.

Sen her aklıma geldiğinde gözlerim uzaklara dalıyor, sen belki bir gün gelirsin diye gözlerim umut ediyor, sen gelmesen de onlar hiç umudunu yitirmiyor.

Gözlerine baktığım zaman kalbini görüyordum. sana baktığım zaman aşkı sevgiyi görüyordum. Ben senden başka hiçbir şeyi görmüyorum.

Eğer bir gün bana sorarsan beni mi seviyorsun yoksa hayatı mı diye, hayatı seviyorum diyeceğim çünkü benim hayatım sensin.

İnsan aşka tutuldu mu artık yanan bir ateşin alevinden farkı kalmıyor, gözleri sevdasından başka hiçbir şeyi görmüyor.

Yıllar bana seni unutturmak için çaba sarf edecek ama onlarda anlayacak ki bu çaba boşuna seni unutmam öyle kolay olmayacak.Şuan www.sevgimesajlarim.combromantik-sozler romantik sözleri okumaktasınız

Seviyorum seni ne kadar mı? Senin için gece gündüz durmadan atan bu kalbimden sana adanmış bu ruhumdan daha çok seviyorum.

Uzaktayım ama ben her zaman senin yanındayım yalnız kaldığın zaman elini göğsüne koy işte ben her zaman ordayım.

Sevgi sözlerinde değil sevgi kalbinde olacak, sevmek dilinde değil yüreğinde olacak.

Seni daha önce bulmak isterdim, seni yavaş yavaş sevmek isterdim, seni bir ömür boyu sevmek seninle ölmek isterdim.

Sana yıldızlardan aşk kümesi yapacağım, ve senin yıldızlar kadar parlak gözlerini hiçbir zaman soldurmayacağım.

Seni tanıdığım gün benim en mutlu günüm oldu ve seninle mutluluğum tarifsiz bir duygu oldu.

Şuan senin yanında olmak saçlarını okşamak, gözlerinin içine bakarak seni seviyorum diye haykırmak istiyorum.

Köşe bucak kaçıyorum ama yine sana yakalanıyorum, içimdeki bu kor ateşi söndürmeye çalıştıkça daha da yanıyorum, sevmem seni dedikçe daha da seviyorum.

Yakınlık ile uzaklık arasında ki fark nedir bilir misin? yakınlıkta her zaman kaybetme korkusu vardır, uzaklıkta ise bir gün kavuşma ümidi vardır.

Eğer inceldiğini fark edersen telafi etme yoluna git, eğer telafi edemiyorsan bırak inceldiği yerden kopsun yoksa bir gün gelir ummadık anda en sağlam yerinde kopar.

Sen sabah güneşin doğuşunda, suyun akan her damlasında, gecenin en sessiz karanlığında, bazen yanımdasın bazen rüyalarımda ama sen her zaman aklımdasın.

Bazılarına göre sessizim, bazılarına göre suskun, bazılarına göre de aşka tutulmuş vurgun.

Sana darbe yapıyorum, bundan sonra kalbin kalbim, gözlerin gözlerim, aşkın aşkım olacak. Seni kalbime koyuyorum ve sokağa çıkmama ilan ediyorum.

Sevgiyi kalbe hapsetmekle olmaz, sevgiliye sevdiğini söylemek yetmez, aşkı sakin yaşamak kalbin hoşuna gitmez.

Okumuş olduğunuz romantik sözler konulu yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum bölümünden yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz