Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Teyze İle İlgili Sözler

Teyze İle İlgili Sözler

Teyze İle İlgili Sözler

Sayfa İçeriği: Teyze İle İlgili Sözler, Teyze Yeğen Sözleri, Teyzeye Güzel Sözler, Teyze Olmakla İlgili Güzel Sözler, Teyze İle İlgili Güzel Sözler, Teyze Olmak İle İlgili Güzel Sözler

Bir annemizin kız kardeşine teyze deriz, bir de sokakta yaşlı olan kadınlara teyze deriz. Ama bir tanesi bizim için çok değerlidir ve her zaman annemiz gibi bizi düşünür. Annemizden sonra bize kol kanat gerecek ilk kişide teyzemizdir.

Teyze İle İlgili Sözler

Teyze demek her zaman anneden sonra gelen ve seni en çok düşünen kişi demektir.

Teyze bazen bir anne olur seni kanatları altında korur, bazen bir arkadaş olur oturur derdini dinler seninle ağlar, bazen de sırlarını paylaştığın bir sırdaş olur.

Bana değer verdiğin için, beni de bir evladın gibi sevdiğin için sana binlerce kez teşekkür ederim canım teyzem.

Teyzeler bulutların arkasındaki güneş gibidirler. Biz onları göremesek de onlar oradan içimizi ısıtmaya devam ederler.

Sen benim anne yarım değilsin annemsin, sen dünyanın en iyi, dünyanın melek teyzesisin.

İnsana annesinden sonra en yakın kişidir teyze, teyze bir babadan daha yakındır bize, teyze her şeydir. İyi ki varsın canım teyzeciğim.

Ben tatlı mı tatlı, güzel mi güzel, iyi kalpli melek teyzemi çok özledim.

Annem bana vurmak istediği zaman hemen senin arkana saklanırdım. Vurma benim yeğenime diyerek beni kucağına alırdın. Seni çok seviyorum teyzeciğim.

Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yüce Mevla’m sana kalbin kadar güzel bir hayat nasip etsin.

Sen bu hayatta benim her şeyimi kaybettiğin zaman varlığınla bana destek oldun, hayata yeniden tutunmamı sağladın.

Mesafeler ne kadar çok olsa da sevgileri asla yok edemez, önemli olan kalpteki sevgidir. Seni çok özledim teyzeciğim.

Dikkat!!! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün canım Teyzem.

Teyzem önceden mesajlar 160 karakter ile yazılırmış. Şimdi iyi ki öyle değil çünkü ben 160 karaktere sana olan sevgimi nasıl sığdırabilirim. Senin çok iyi birisi olduğunu, güldüğü zaman yüzünde güller açtığını nasıl anlatabilirdim.

Teyze can yoldaşıdır, teyze samimi bir arkadaştır. Teyze senin asla kötü olmanı ve yanlış yapmanı istemez.

Teyzeciğim başarını tebrik eder seni gönülden kutlarım. Ben de senin gibi iyi ve başarılı biri olacağım kendime söz veriyorum.

Teyzesi olmayanlar hayatınızda her zaman bir şey yarım kalacak.

Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen.

Önceden bazıları teyzem, teyzeciğim diye konuşurken çok abartıyorlar diye düşünüyordum. Sonra benim de teyzem olunca anladım ki onlar abartmıyor hatta benim teyzem için onlar hafif bile kalır. Benim teyzem bir melek, bir güzellik kraliçesi, bir iyilik prensesi.

Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem.

Arkadaşım benim teyzem çok iyi, benim teyzem bir arkadaş gibi diye anlatırken güldüm. Niçin güldüğümü sordu bende sen benim teyzemi tanısaydın belki bunları böyle anlatamazdın dedim.

Sen benim hayatımda olduğun sürece ben annemin yokluğunu bir gün dahi hissetmedim. Bir kez dahi annem olsaydı böyle yapardı demedim. Çünkü teyzem sen benim annem gibisin, hiçbir şeyimi eksik etmedin. İyi ki varsın teyzem.

Annem vefat ettiği zaman çok üzülmüştüm kimsemiz kalmadı bizim elimizden tutacak ve bize yol gösterecek diye. Ama zamanla anladım ki annem kadar değerli, yeğenini bir anne gibi düşünen teyzemin olduğunu. Sen her zaman benim yanımda olduğun için teşekkürler teyzem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank Yasin dedi ki:

    Tanıtım yazısı satıyorsanız mailden ulaşır mısınız?

Yorum Yaz