Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Nisan 2024
Anasayfa » Özlü Sözler » Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler

Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler

Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler

Bu sayfamızda uzaklara dalmak ile ilgili sözler, uzaklara dalmak sözleri, uzaklara dalmakla ilgili sözler, uzaklara dalıp gitmekle ilgili sözler, uzaklara bakmakla ilgili sözler içerikli bir yazı hazırladık.

Yine seni hatırladım her zaman yaptığım gibi gün batımında, gözlerim uzaklara daldı. Kalbim kalbini, gözlerimde o güzel gözlerini aradı.

Gözleri uzaklara dalan birinin, yakınlarda olmayan bir hikayesi vardır.

Eğer durduk yere uzaklara dalıp gidiyorsan, mazinde seni derin düşüncelere çeken bir şeylerin olduğu kesindir. Dalmak istemiyorsan mazinden kurtul ve geleceğe doğru ilk adımını at.

Bazen uzaklara dalıyorum ve daldığım yere gitmek geliyor içimden ama gerçek hayata dönünce tekrar kaldığım yerden acılarla mücadele ediyorum.

Bir yere kalkıp gidemiyorsanız, dalıp gidersiniz.

Uzaklara hapsolmuş duygularınız varsa, çok sık uzaklara dalar gidersiniz.

Herkesin başını alıp daldığı çok uzaklara gitmek ister ama kafasındakileri sığdıracak bir valiz bulamaz.

Bazen öyle dalıp dalıp gideriz uçsuz bucaksız boşluklara ve İçimizdeki boşluğu doldurmaya çalışırız. Daldıkça derinleşen o korkunç karanlıkta, yüzümüzde eski bir gülümseme, içimizde çektikçe derinleşen eskimeyen bir kederle. –BedirhanGökçe-

Bir trenin gidişine bakara dalmak, o trenin içinde gitmek gibidir.

Gözlerim çok uzaklara dalıyor bugün, sevdiğim yanımda olmayınca benim içim dünya sadece dönüyor.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Geldiği zaman boşluk dolduran değil gittiğinde yeri doldurulmayan biriyle ol.

Uzaklara dalıyor gözlerim, yağmurlar dökülüyor gri bulutlardan yeryüzüne, hafiften bir rüzgar esiyor ve içim ürperiyor. Saçlarım rüzgarda savruluyor gözlerimin önüne geliyor açmaya çalışıyorum açamıyorum, belki de diyorum belki de rüzgara fısıldamışsındır sevgini bana onu anlatmaya çalışıyordur diyorum gözlerim uzaklara dalıyor.

Uzaklara dalmak özlemektir, özlemle uzaktakini hayal etmek, anmaktır.

Küskünlüğüm hayata değil, içindeki beş para etmez insanlara. Bıkkınlığım ise, onların yüzüne bakmak zorunda kalmam aslında. -Yılmaz Erdoğan-

Hadi ben uzaklara dalıp gidiyorum seni düşünüyorum da sen kimi düşünüyorsun şimdi acaba ey sevgili?

Gözlerim dalıyorsa uzaklara vardır uzaklarda gözlerimi daldıracak bir sebep, uzaklara gitmek isteyipte kalkıp gidemiyorsam onun da vardı bir sebebi.

Bu gün gözlerim yine her zamanki gibi akşam güneşinin batışında sana daldı sevgilim. Sen buralardan gittikten sonra ben hep uzaklara dalar oldum.

Yağmur yağarken başım camda aklım uzaklarda sende Bitanem, Sen olmadan ben eksiğim, gel Bitanem gel de bu eksiğimi tamamla.

Bazen uzaklara dalıyorum ve daldığım yere gitmek geliyor içimden ama engeller önüme yıkılmaz setler kurmuş bana izin vermiyor.

Uzaklara Dalmak İle İlgili Sözler
Uzaklara dalmak ile ilgili sözler

Dalıyorsa gözlerin uzaklara, vardır bir sebebi, yaşarıyorsa gözlerin kalbinde vardır bir ince sızı.

Uzaklara dalıyor gözlerim, yağmurlar dökülüyor gri bulutlardan yeryüzüne, hafiften bir rüzgar esiyor ve içim ürperiyor.

Yine seni hatırladım her zaman yaptığım gibi gün batımında, gözlerim uzaklara daldı. Kalbim kalbini, gözlerimde o güzel gözlerini aradı.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz