Uzaktaki Anneye Anneler Günü Mesajları

Uzaktaki Anneye Anneler Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Uzaktaki Anneye Anneler Günü Mesajları, Uzaktaki Anneye Anneler Günü Sözleri, Annesinden Uzak Olanlar İçin Anneler Günü Mesajları, Uzaktaki Anneye Anneler Günü Sözleri, Gurbetteki Anneye Anneler Günü Mesajları, Annesinden Ayrı Olanlar İçin Anneler Günü Mesajları, Uzaktaki Anneye Resimli Anneler Günü Mesajları

Uzaktaki Anneye Anneler Günü Mesajları

Sen benden çok uzaktasın, ama her an aklımda her an kalbimdesin. Seni çok özledim canım annem, anneler günün kutlu olsun.

Uzaklıklar hangi sevgiyi yok etti ki benim anneme olan sevgiyi yok etsin, seni çok özledim evimizin prensesi. Anneler günün kutlu olsun.

Canım annem anneler günün kutlu olsun. Rabbim yüzünden gülmeyi, kalbinden neşeyi hiç eksik etmesin.

Bir tek sen benim yanımda annem işte o zaman her şeyim tam olur benim. Sen her zaman benim başımın tacı olacaksın. Anneler günün kutlu olsun güzel annem.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem anneler günün kutlu olsun. Seni çok özledim.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem. Seni çok özledim anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Ana başa taç imiş, her yerde ilaç imiş, bir evlat pir olsa da, anaya muhtaç imiş. Ben seni çok seviyorum canım anam. Anneler günün kutlu olsun.

Sevgili de bir yere kadar, arkadaş canı isterse severmiş ama anne evladının her zaman düşünür her zaman severmiş. Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Olsun be annem aramızda sıra sıra dağlar, olsun aramızda uzun uzun yollar yeter ki olmasın kalbimizde mutsuzluklar. Anneler günün kutlu mutlu olsun anneciğim.

Sen her zaman bizim başımızın tacı, evimizin biricik kraliçesisin, sen hepimizin kıymetlisi, bizim için çok değerlisin. Her zaman da öyle olacaksın. Anneler günün kutlu olsun prenses annem.

Benim her fırtına da sığındığım limanım, her mutluluğumda güneş gibi ışıldayanım, karanlığa düştüğümde yolumu aydınlatanım canım annem seni çok özledim. Anneler günün kutlu olsun.

Anne olmak her zaman dizinin dibinde çocuklarıyla oturmak değilmiş, anne olmak uzaktaki evlatlarını bile her zaman sevmekmiş. İyi ki varsın canım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Anneler günün kutlu olsun anneciğim.

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Canım annem anneler günün kutlu olsun.

Mesafeler senin benim hayattaki en değerli varlığım olduğun gerçeğini değiştirmez. Seni çok seviyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun Biricik annem.

Burnunun dibindekiler halini anlamazken, kilometrelerce uzağında sesinden üzgün olduğunu anlayan insana anne denir. İyi ki varsın anım annem. Anneler günün kutlu olsun.

Beni sınırsız bir sevgiyle seven, yaşamımın hiçbir anında şefkatini esirgemeyen güzel yürekli annem anneler günün kutlu olsun.

Zamanın içinde hayatımızı düzene sokan, bizim için yaşanır kılan, tebessümüyle soframızı evimizi şenlendiren, yüreğiyle içimizi ısıtandır anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Şu hayatta beni karşılıksız sevdiğine emin olduğum tek insan sensin, sırtımı gönül rahatlığıyla dayayabildiğim sensin ve beni her zaman sevecek olan da sensin. Sen benim güzeller güzeli annemsin, iyi ki varsın. Anneler günün kutlu olsun Bitanecik annem.

Uzaktaki Anneye Anneler Günü Mesajları

Beni dünyaya getirip hep şefkat gösterip sevgiyle büyüten sendin anneciğim. Bana yanlışları gösterip hep doğruyu öğretip bu günlere getiren sensin canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun annem. Nereye gidersem gideyim sevgimesajlarim.com ışığının altında sevginle uyudum. Her zaman seninle doğru yolu buldum. Seni çok seviyorum anneciğim anneler günün kutlu olsun.

Bana her zaman doğruları gösteren, hatalarımı kırmadan üzmeden anlatan, gücüme güç katıp her zaman moral verenim, her konuda desteğini hiç esirgemeyen, canım annem ben seni ayakları yalın hacca 10 defa götürüp getirsem de yine hakkını ödeyemem. Sen dünyanın en fedakar, en güçlü, en güzel annesisin. Anneler günün kutlu mutlu olsun canım annem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz