Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Yapmacık İnsanlar İle İlgili Sözler

Yapmacık İnsanlar İle İlgili Sözler

Yapmacık İnsanlar İle İlgili Sözler, Yapmacık İnsanlar Sözleri, Yapmacık İnsanlarla İlgili Sözler, Yapmacık İnsanlara Kapak Sözler, Yapmacık Kişilere Sözler, Yapmacık İnsanlara Sözler, Yapmacık İnsanlar İle İlgili Resimli Sözler

Bazı insanlar vardır öyle içten, öyle samimi görünmek isterler ama yapmacık olmaktan bir türlü kurtulamazlar. Doğal olmak ve olduğun gibi yaşamak yapmacık olarak yaşamaktan her zaman çok daha iyidir. Peki, yapmacık insan nasıl anlaşılır? Kimdir bu yapmacık kişiler? Yapmacık insanları biraz dikkatli incelediğinizde gülüşünden, konuşmalarından kısaca davranışlarından hemen anlayabilirsiniz.

Yapmacık İnsanlarla İlgili Sözler

Samimiyetsiz her insan yapmacıktır.

Hayat bana insanların %50’sinin sahte olduğunu ve diğer %50’sinin %100’e güvenemeyeceğini öğretti.

Herkes her konuda mükemmel olamaz boş yere yapmacık olmayın.

Rabbim bizleri gülüşü sahte, davranışları yapmacık, içi fesat dışı gülen insanlardan korusun.

Yapmacık insanlar hamamböceği gibidir. Korkmuyorum, iğreniyorum.

Bazıları bize kelimelerle zarar verir, bazıları yalan söyleyerek, bazıları da basit bir arada bulunma sahtekârlığı olan insanlardır.

Kendi gibi davranmayan, başkalarının hayatlarını yaşamaya çalışan herkes yapmacıktır.

Keşke yanlışlığın göze çarpmadığı ve insanların gerçekte ne düşündüğünü söyleyen daha az ikiyüzlü bir dünyada yaşamış olsaydım.!

Doğal olmayı başaramayan insanlar her zaman kaybetmeye mahkumdur.

Samimiyet; herkesle yaşanamayan bazısına karşı bol keseden kullandıran bazısına cimrilik ettiren, yapmacık olanı insanın üzerinde çok kötü duran hoş duygusal davranış… (Hikmet Anıl Öztekin)

Yapmacık insanlar her yerde vardır. Gerçek dostun nasıl korunacağını bilmek gerekiyor.

Başkaları tarafından beğenilmek için yaşayan insandır.

Dünyanın kendisi bile büyük bir aldatmaca. Birbirimizi fikir gibi maskelediğimiz saçmalıklara doldurmaktan, sosyal medyada samimiyet taklidi yapmaktan başka ne yapıyoruz ki?

Yapmacık insanlar korsan ürünleri gibidir. Sizi kolaylıklarından dolayı çekiyorlar, ama yakında kalitesi için sizi hayal kırıklığına uğratıyorlar.

Beni sevmiş gibi taklit eden sahte insanlar yerine, aptal, geri zekâlı insanlarla olmayı tercih ederim.

Sahte insanlar yılan gibidir. Sokuyorlar ve koşuyorlar çünkü kalmak için çok korkakça davranıyorlar ve bize kafalarına basma fırsatı veriyorlar!

Hayatla ilgili en kötü şey, sahte ve yalan söyleyen insanlarla yaşamanızdır, onlar sizi ezmek için doğru anı bekleyen hain yılanlardır.

İnsanları oldukça alaycı bir gülümsemeyle taklit ediyorum Sonuçta, bundan daha fazla hiçbir şeyi hak etmiyorlar.

Hayat ağacımız salladığında, sahte insanların düşeceği konusunda endişe etmeyin. Çürük meyvelerle dolu olduğunda yeni meyveler için yer açan bir ağaç daha iyidir.

Ayarlarıyla aynı frekansta sevgimesajlarim.com titremeyen insanlar. Dansın basamaklarda uyum içinde olması gerektiğini unutmayın.

Sahte gülümsemem bile, birçok insandan daha samimi olabilir.

Gerçek dostlukları sahte olanlardan nasıl ayırt edeceğinizi bilin, çünkü en yakın insanlar her zaman en güvenilir kişiler değildir.

Yapmacık insanlar taş gibidir. Üstün olduklarını düşünüyorlar çünkü dünyanın üstündeler, ama her zaman üstlerinde birileri olduğunu unutuyorlar.

Aldatma, sadece insan kibri yüzünden dolanan sahte paradır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696