Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Nisan 2024

Asker Mesajları

Asker Mesajları

Bu sayfamızda asker mesajları, asker mesajları 2017, asker mesajları kısa, asker mesajları yeni, en güzel asker mesajları, yeni asker mesajları konulu bir yazı hazırladık.

Vatanımızı bekleyen elleri silah tutan askerlerimize asker mesajları başlıklı bir asker sözlerinin bulunduğu bir sayfa hazırladık.

Sen beni sevseydin gelirdin buluşmaya, beni önemseseydin mektup gönderirdin kışlaya.

Bir gül konmuş baş ucuma, yazık değil mi bu genç yaşıma, askerde bir iş gelirse başıma, dertli asker yazın mezar taşıma.

Teröre lanet, askere dua et, nöbet sırası bizde güzel annem hakkını helal et. Ben vatan için gidiyorum Allah’a emanet.

Zengin isen ver parayı baban sağolsun, fakir isen vatan için ver canını vatan sağolsun.

Bağlamaz bizi Avrupa’nın en mutlu köşesi tek mutlu olduğum yer vatanımın her zerresi, vatan için ölmekse kaderim, ben o kaderin ellerinden öperim.

Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker! Gökten ecdat inerek öpse o pak alnı değer. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhidi. Bedri’n arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.

Biz komando değiliz ki her dağda leşimiz olsun Biz bahriyeli değiliz ki her limanda sevgimiz olsun Biz jandarma değiliz ki sırtımızda çantamız olsun Biz uçak savarcıyız yavrum bırakta bizimde havamız olsun.

Bizim her limanda bekleyip bize el sallayacak bir sevgilimiz olmadı ama her dağın zirvesinde bayrak dalgalandıracak vatanımız oldu. Biz jandarma komandayız dağlar sağolsun.

Eğer vatanıma zerre kadar bir düşman gelecekse varsın bu şafak sökmesin, varsın bu on iki ay bitmesin, yeter ki bu aziz vatan sağolsun.

Askere geldim yeşil yeşil ağaçlar kışlaya girdim kesildi saçlar dediler mutluluk burda başlar o zaman gözümden döküldü yaşlar. Asker mesajları

Her sabah marş söylerken senin sesini duyar gibi oluyorum, vatan sana canım feda derken yeri göğü inlettiğini görür gibi oluyorum. Canım sevdiğim senin sayende rahat uyuyorum. Seni seviyorum.

Dağların tepesine, pkk’nın alnına, kızların kalbine ölümsüz Mehmetçik yazacağım. Bu vatanı kanımın son damlasına kadar koruyacağım.

Bir elimde silah birinde Kuran, geldi diyorlar bak şahadetlik sıran, babam bile olsa karşımda duran, önce Vatan önce Vatan.

Sen uyurken sevgilim ben nöbetteyim, senin rüyalarını süslemek için burda beklemekteyim, senden ayrılalı aylar oldu seni deli gibi özlemekteyim. 

Uykularım kaçtı gecenin bir yarısında aklıma geldin askerim, sensiz ben on iki ay neylerim, vatan için değil mi bu 12 ay değil seni 12 yıl da olsa beklerim.

Dağlara yazmışlar andımı komando koymuşlar benim ismimi belki bir gün geri dönemem diye göndermişler sana resmimi. Asker mesajlarımın sana hatıram olsun.

Dünya dönmeye devam ettikçe, şafakta atmaya mahkumdur.

Aradığınız kişiye şuanda ulaşılamıyor O şimdi askerde lütfen 12 ay sonra tekrar arayın.

Sen gel yeter sevdiğim ben senin dizinin dibinde on iki ayı tek tek dinlemeye razıyım. senin sesine mahkum yaşamaktayım.

Değil 12 ay ben seni ömrümün sonuna kadar beklerim Askerim. 

Bu vatan ileri atılıp sellercesine göğsünden vurulup tam erercesine, bir gül bahçesine girercesine, şu kara toprağa girenlerindir.

Askerliğimi bitirecek, son şafağım için doğacak güneş eğer dağdaki şerefsizin içini ısıtacaksa varsın doğmasın, varsın o şafak hiç bitmesin.

Ben denizciyim ülke ülke gezerim, her liman bir güzelle gönül ederim. Canım sıkılırsa da gemimi temizlerim. Emredin komutanım

Eğer borcumuz varsa bu vatana ödenecek. Biraz sabret anneciğim bu oğlun bir gün dönecek. Vatan bu hainlerden temizlenecek.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

20 yıllık filme 12 ay reklam arası reklamlardan sonra görüşürüz.

İlkokul hayatıyla başladığım öğrenim hayatıma asker molası verdim şimdi gidip biraz kafamı dinleyeceğim.

Çok şehitler verdik bu vatan uğruna, söz konusu vatansa ecel gülerek gelir insana, bizler her zaman senin koruyucuların olacağız güzel vatanım sana canım feda.

Bahar gelir lale sümbül açar, torun gelir dede kaçar.

Yeşiller için kamuflaj olmayı, görünmeden yerde sürünmeyi, marşlar eşliğinde yürümeyi, asker ol gör arkadaş. 

Sevdiğim senden ayrılalı günler oldu, seni düşününce yine gözlerim doldu, sana kavuşacağım elbet bir gün bitecek bu vatan borcu.

Atarsa şafak 110, uygun adım marş, ayda 335 Tl maaş, her gün boya, her gün traş, asker olda gör arkadaş.Sabah erken kalkmayı, kızlar gibi yatak yapmayı, yerden izmarit toplamayı, asker olda gör arkadaş.

Aşk bekler, sevda bekler, sevgili bekler ama vatan beklemez. Vatan aşkından sonra geliyorum aşkım.

Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun, koğuşunda rahat uyu bitanem.

Korku nedir bilmez dağların yiğidi, titretir haini kaplanların sesi, madalya gibi duruyor başında, kahramanlık timsali, mavi beresi…

Önce vatan sağolsun deriz sonra bu vatan uğruna tüm dünyayı yakarız.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; barışın güvercini, savaşın kartalı, yüksek yerlerde açan çiçeğim, Senin altında doğdum, senin altında öleceğim.<Arif Nihat Asya>

Bu yazımızda asker mesajları başlıklı yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz