Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Güzel Sözler - Güzel Mesajlar » En Güzel Tebrik Sözleri

En Güzel Tebrik Sözleri

En Güzel Tebrik Sözleri

Yeni ev almış, araba alan, işyeri açan, meslek sahibi olan ve üniversite kazananlarla paylaşabileceğiniz tebrik sözleri ve mesajları hazırladık. Yine en güzel tebrik sözleri arkadaşa, en güzel tebrik sözleri dosta ve en güzel tebrik sözleri ablaya sözlerini okuyabilirsiniz.

En Güzel Tebrik Mesajları

– Yeni dünyaIıya merhaba.

– Aramıza hoşgeIdin bebeğim.

– yeni işinizin size mutluluk getimesi dileği ile.

– Yeni işinde başarılı, huzur ve mutlu olmanı dilerim. Tebrikler.

– Tebrikler harika bir iş çıkardınız arkadaşlar. En sonunda mutlular!

– Daha nice başarıları sevdiklerinle kutlaman dileğiyle. Tebrik ederim.

– Yeni doğan bebeğinizi tebrik eder hepinize sağIık ve mutIuIuk diIerim.

– Beşiktaş’ım! Kartalım! Benim Kanımda akan takımım! Tebrikler sana bin daha!

– Bize bu güzel günü yaşattığın için hem tebrikleri hem de teşekkürü bir borç bilirim.

– Kepler atıldı, yağlar eridi. Eğlence full time devam sanma, yarın iş başı! Tebrikler.

– Şirketimize katacağınız yeni başarılar için şimdiden teşekkürler. Hayırlı uğurlu olsun.

– Başarıların ile o kadar çok gurur duyuruyoruz ki anlatamam. Tekrardan çok tebrik ederim.

– Eşinle beraber musmutlu bir ömrün olsun inşallah. Tekrardan her ikinizi de tebrik ediyorum.

– Büyük insanlar olmadan büyük işler başarılamaz, daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle.

– Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

– Aramızdan ayrıldığın için üzgünüz; ama dünyanın sana ihtiyacı var. Yeni iş hayatında başarılar dilerim.

– Yeni iş/okul hayatında her geçen gün daha ileriye gitmeni dilerim. Başarı, şans ve huzur Seninle olsun.

– Beraat kandiIin mübarek oIsun. AIIah sana sevdikIerinIe beraber mutIu ve huzurIu bir şekiIde yaşamayı nasip etsin.

– Tüm yaşantınız boyunca en güzeI günIeri, en neşeIi anIarı ve sevginin dorukIarını beraber yasamanızı diIerim. MutIuIukIar?

– Sevginizi ölümsüzleştirmeye doğru attığınız bu adımda sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

– Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

– Yeni iş, yeni insanlar, yeni sorumluluklar, yeni vizyonlar… İhtiyacın olmayacak biliyorum ama yeni işinde başarılar dilerim!

– Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

– Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar!

– Birlikteliğinizin her günü, bugünkü gibi sevgi, mutluluk ve heyecan dolu geçsin. Birbirinize hep yürekten bağlı kalın. Mutluluklar.

– Her gününüzü her an bitecekmişcesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar..

– bu mutIu gununuzde yaninizda oIamadigimiz icin gercekten cok uzgunuz. ama dugununuzde kendimizi affetirecegiz. mutIuIukIar ve sevgiIer.

– Evlilik, hayat yolunda yeni bir dünyanın ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün.

– Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın, unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, bundan sonra ki hayatınızın her anı sevgiyle geçsin.

– Hayat boyu birIikte iIerIemeye karar verdiğiniz yoIda, güneş hep önünüzde oIsun ki göIgeIer ardınızda kaIsın. Bir omur boyu mutIuIukIar diIerim?

En Güzel Tebrik Sözleri Arkadaşa

– Tebrikler, işte ben buyum! Şu an baskül üzerindeyim ve tam 18 kg vermiş durumdaymışım meğer! Daha de vereceğim ve yeniden güzel olacağım sırf senin inadına!

– Ben senden vazgeçtim. Düşün ben diyorum ve sende vazgeçtiğimi söylüyorum. gerçekten çok çok tebrik ediyorum seni! Nasıl da başardı kendinden soğutmayı beni!

– Yeni işyeriniz hayırlı olsun, cepleriniz kasanız parayla dolsun, bol bol paraları harcayacağınız bol bol hayırlı keyifli yerleriniz ve de zamanlarınız olsun.

– unutmayın ki payIaştıkça çoğaIan tek şey sevgidir, evIiIik gibi bir noktayIa ebediIeştirdiğiniz sevginizin hep çoğaImasını diIerim. mutIu bir yasam diIeğiyIe.

– Verdiğin çabaların karşılığını sonunda aldığını duyduğumda çok mutlu oldum. En yakın zamanda seni yeni makamında ziyaret edeceğim. Mutlu bir iş yaşamın olması dileğiyle.

– Günün büyük bir bölümünü geçireceğin yeni iş yerinde mutluluklar seninle olsun. İş yerinde yaşayacağın güzel anlar hayatına neşe katması dileğiyle, yeni işinde başarılar.

– Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın! Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

– Ben yazlık almak istiyorsun ve de aldım. Tebrikler beni gaza getirip de alama diyen tüm dost ve akrabalarıma! Siz olmasaydınız ben olmazdım! Beni sizler var ediyorsunuz hakikaten!

En Güzel Tebrik Sözleri Dosta

– Bir bebek daha dünyaya gelmiş! Bu bebek bizim kilerin bebeğiymiş! Her iki aileye de güzelliklerle gelmiş ol melek bebek! Aileleri ve anne ile babayı çok çok tebrik ediyorum sevgiyle…

– Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurIu bir hayat sürmeniz diIeğimIe. eIIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın. unutmayın ki payIaştıkça çoğaIan tek şey sevgidir, evIiIikIe ebe.

– PayIaştıkça çoğaIan tek şey sevgidir, evIiIik gibi bir noktayIa ebediIeştirdiğiniz sevginizin hep çoğaImasını diIeriz. Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde oIsun ki göIgeIer ardınızda kaIsın. Ömür boyu mutIuIukIar diIerim.

– BirIikte güIebiImek, gezebiImek, mutIu oIabiImek, şaşkınIıkIar ve sevinçIer yasayabiImek için, en önemIisi de birbirinizi hep sevebiImek için boIca ‘zaman’ınız oImasını diIiyorum? EIIeriniz ve gözIeriniz birbirinden hiç ayrıImasın! MutIuIukIar?

– Bu harika çiftin gelin damat olduğunu görüyorum. Aynı çiftin anne ve baba, dede ve nine olduğunu da görmek isterim. Yapacak çok işiniz var ama sevgimesajlarim.com önce evlenin bakim hemen! Mutluluklar dilerim. Bir ömür aynı yastıkta kalın, öbür yastık nereye giderse gider artık!

– Yaşam boyu birbirinizi daima sevmeniz ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmeniz dileğimle. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilikle ebedileştirdiğiniz ve kutsallaştırdığınız sevginiz hep çoğalsın! Mutluluklar.

– Teşekkürü sana bir borç biliyorum. Bak sana teşekkürler. Oh bu borcu ödedim. Bir de tebrikler diyeyim. Tebrikler şekerim. Neden mi tebrikler? E çünkü hala evlenemedin ya hani eve doyamadın da evde kaldın ya hani. Rekora gidiyorsun bu onun tebriğiydi! Kısacası sana gıcığım!

– Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim Su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

– Tebrikler sevgilim. Bu muhteşem doğum günü adına sonsuz teşekkürler. Beni dünyanın en mutlu erkeği yaptın. Zaten aslında bunu sürekli yapıyorsun ama bana hiç alışıklık çökmüyor yani hala çok etkileniyorum. İyi ki varsın ve gerçekten tebrikler. Hayatımızdaki her şey adına sana sonsuz güzelliklerle birlikte, teşekkürler…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz