Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler - Güzel Mesajlar » Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri

Bu sayfamızda En Güzel Teşekkür Mesajları, Teşekkür Mesajları, Teşekkür Mesajları Facebook, Teşekkür Mesajları Kısa, Teşekkür Mesajları Yeni, teşekkür sözleri, Yeni Teşekkür Mesajları konulu bir yazı hazırladık.

Arkadaşınıza bir konuda teşekkür edecekseniz bunu teşekkür sözleri ile yaparsanız daha etkili olacaktır. Bu yazımızda teşekkür mesajları, arkadaşa teşekkür sözleri, teşekkür sözleri kısa ve teşekkür sözleri facebook, teşekkür mesajları 2016 paylaşabilirsiniz.Sizde isterseniz sitemize söz gönderebilirsiniz.

Teşekkür Sözleri

Ne kısa sözler ile seni savururum, ne yalan sözleri ile seni avuturum. Sen benim başımın ilk tacısın, sen benim gözlerimin feri yaşama tutunuşumsun, teşekkür ediyorum bu sevgiyi yaşattığın için bana sevgilim.

Sensiz bu hayatta avare avare dolaşırken yağmurlu havada ortaya çıkan yıldırım gibi hayatıma girdin hayatıma anlam kattığın teşekkür ederim.

Bana borç verdiğin için teşekkür ederim.

Sensiz hayatın tadını bulamam, sen olmadan atmaz kalbim yaşayamam, seninledir yaşamım, kalp atışım. Böyle güzel bir duygu yaşattığın için teşekkür ederim.

Allahım bana böyle hayırlı ve sağlıklı bir evlat verdiğin için sonsuz şükürler olsun.

Seninle karşılaştıran tesadüfe, seni bana getiren kaderime, beni çok seven canım sevdiğime teşekkür ederim.

Beni terk etmeyen sürekli peşimden koşan bütün acılarıma beni yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum.

Benim için o kadar yaptıklarına, kendini tehlikeye atıp beni koruduğun için, ve bana hala değer verdiğin için san sonsuz teşekkürler.

Hiç kimse senin bana verdiğin mutluluğu veremedi ve kimsede benim sana duyduğum  aşkı verebilir. Sen benim hayatımın anlamısın teşekkür ederim aşkım.

Babacığım bana para gönderdiğin için teşekkür ederim. Şuan www.sevgimesajlarim.com/tesekkur-sozleri/ sayfasının teşekkür sözleri yazısını okumaktasınız.

Canım arkadaşım benim için bu yaptığın iyilikleri hiçbir zaman unutmayacağım . Sadece iyi günümde değil kötü günümde de yanımda olduğun için Teşekkür ederim.

Bu acı günümde maddi manevi her türlü desteğini benden esirgemeyen ve her zaman yanımda olup beni yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum.

Arkadaşlıklar sadece güzel günler için değil kötü günler için de varmış bunu bana gösterdiniz. Desteklerini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim.

Dünümdeki anılarımı neşeyle hatırlatan, bugünümü mutlu, yarınımı umutlu eden, yaşama tutunuşum varlığımın tek sebebi canım sevdiğim bu duyguları yaşattığın için teşekkür ederim.

Sana sonsuz teşekkür ederim sevgilim; ne için mi? Benim en umutsuz anımda umudum, en karamsar anımda parıldayan yıldızım, benim yaşama kaynağım olduğun için teşekkürler.

Bu en özel günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kimse benim gibi sevemez seni, kimsede senin gibi sevdiremez kendini. Kimse ağlatamaz senin gibi kimsede bilemez sana olan hislerimi. Seni çok seviyorum, sensizlik benim için ölümdür sevgilim. Teşekkür ederim, benim hayatımda bir hayat olduğun için.

Doğum günümde, beni yalnız bırakmayan, bu özel günümde kutlamalara katılan ve katılamayan herkese çok teşekkür ederim.

Anneciğim bu çok özel ve güzel hediye için sana çok teşekkür ederim.

Bana tekrar bir şans verdiğin için, beni seninle bir hayat yaşama şansı verdiğin için çok teşekkür ederim.

Bizleri havalanından alıp sevdiklerimizle beraber unutamayacağımız rüya gibi bir hafta geçirmemizi sağlayan siz dostlarımıza çok çok teşekkür ederiz.

Bu kötü günümde beni yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarıma çok teşekkür ederim.

Bu zor günümde yanımda olan bana manevi desteğini esirgemeyen tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Doğum günümde yanımda olan ve olmayan bütün arkadaşlarıma, dostlarıma teşekkür ederim. İyi varsınız iyi ki yanımdasınız.

Beni dünyaya getiren canım anneme, benim bugüne gelmemde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen canım babam sizlere sonsuz teşekkürler ederim.

Beni sevdiğin için, bana değer verdiğin için en önemlisi de bana güven duyduğun için çok ama çok teşekkür ederim. Bende seni kocaman seviyorum Aşkım.

Benim iyi günümde yanımda olup ta kötü günümde ortaya çıkmayan o vefasız arkadaşlarıma teşekkür ediyorum bana verdikleri destek için.

Sınava kadar çalışmalarımda bana yardımcı olan bir gün dahi bıkmadan beni motive eden canım öğretmenime çok teşekkür ederim.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Bir haftalık bu kısa ziyaretimizde bizleri çok iyi ağırlayan, hiçbir kusur göstermeyen değerli aile dostlarımıza çok teşekkür ederiz.

Bu sayfamızda sizlere teşekkür sözleri konulu bir yazı hazırladık. bu yazımız hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünden yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz