Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Çocuğa Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda çocuğa doğum günü mesajları, çocuğa doğum günü mesajı, evlada doğum günü mesajı, çocuklar için doğum günü mesajı, çoçuk doğum mesajları yazılarımızı bulabilirsiniz.

Sen dünyanın en şeker, en tatlı çocuğusun. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.Doğum günün kutlu olsun çocuğum.

Yeni yaşında hep mutlu ol ve neşeli kal, istediğin tüm dileklerinin gerçek olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen benim hiç büyümeyen minik yavrumsun, sen benim ömrüme ömür katan canımsın. Canım çocuğum doğum günün kutlu olsun.

Çocuğa gönderilecek doğum günü mesajı nasıl olur bilmiyorum ama ben çocuğumu çok seviyorum onu çok iyi biliyorum. Canım kuzum doğum günün kutlu olsun.

Bizde çocuklar gibi neşelendik, odanın dört bir yanını süsledik, çocuğumun doğum gününde ona sağlık ve mutluluk diledik. Kuzum doğum günün kutlu olsun.

Hayatımdaki sönmeyen güneşim,ayım, yıldızım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun yavrum. Allah’ım seni belalardan ve sıkıntılardan uzak eylesin.

Hani seni bize getiren leyler var ya iyi ki seni bize getirmiş, iyi ki senin gibi bir çocuğa sahibiz. Şimdi gözlerini kapat en güzel dilekleri dile ve mumları üfle. Doğum günün kutlu olsun ay parçam.

Ah bebeğim, ah sen ne çabuk büyüyorsun böyle hızlı hızlı büyü yavrum, büyü de vatana, millete hayırlı evlat ol. Doğum günün kutlu olsun çocuğum.

Eğer bana mutluluğun resmini yap deselerdi senin resmini yapardım yavrum. Benim en büyük mutluluk kaynağım sensin. Canım yavrum doğum günün kutlu olsun. 

Benim nazlı kelebeğim. Dilerim yeni yaşında da mutlu ve sağlıklı olur. Başarıya doğru giden yolda emin adımlarla yürürsün. Doğum günün kutlu olsun nazlı kelebeğim.

Dünya güneşsiz olur mu? Gece ay olmadan durur mu? bizde dünya tatlısı evladımız olmadan yaşayabilir miyiz? asla yavrum asla seni çok özledik. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın sana doğum gününde dilediğin tüm dileklerini getirsin. Yıllar seni yormadan mutlu ve huzurlu bir şekilde gelip geçsin. Canım kuzumun doğum günü kutlu olsun.

Eğer senin gibi sesim güzel olsaydı sana bir doğum günü şarkısı besteler ve onu söylerdim. Ama sesim güzel olmayınca bende sana doğum günü mesajı yazıyorum. Doğum günün kutlu olsun çocuğum.

Sağlıklı, mutlu, huzurlu ve bol gülümsemeli bir yaşın olsun. Eski yaşının yüz katı, bin katı daha güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi yıllar.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün kutlu olsun.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Benim canımdan öte canım yavrum, sen doğduğun gün bize mutluluk ve neşe getirdin. Biz seninle birlikte hayata tutunduk. Sen bizim huzurumuz, evimizin neşesi, gönlümüzün sevgi kelebeği, sen bizim dünyalar güzeli yavrumuzsun. Doğum günün kutlu olsun yavrum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz