Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Dokunmadan Sevmek İle İlgili Sözler

Dokunmadan Sevmek İle İlgili Sözler

Dokunmadan Sevmek İle İlgili Sözler, Dokunmadan sevmek Sözleri, Dokunmadan sevmekle ilgili Sözler,  Görmeden dokunmadan sevmek Sözleri, İnsanların hayatına dokunmak ile ilgili Sözler, Ruhuna Dokunmak ile ilgili Sözler, Dokunmadan Sevmek Sözleri Resimli

Uzaktan dokunmadan, görmeden sevmek her yüreğin harcı değildir. Yanında olanı herkes sever herkes sayar ama asıl mesele dokunmadan sevebilmekte. Aşk öyle bir şeydir ki seversin haberi olmaz, seversin hiç dokunamaz, seversin ateşler içinde yanarken.

 Sevmek en güzel duygulardan birisidir. Sevmek kadar sevilmekte önemlidir. Yani sevmek ve sevilmek karşılıklı olan bir duygudur.

Dokunmadan Sevmek İle İlgili Sözler

Uzaktan seviyorum seni kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan sadece seviyorum. Cemal Süreya

Sevmek dokunmak değil hissetmektir.

Dokunmadan sevmenin de mümkün olduğunu senden öğrendim.

Her yüreğin harcı değildir dokunmadan sevmek ve her yüreğin harcı değildir dokunmadığın uğruna ölmek.

Dokunamadığın birini özlüyorsan, özlediğin kalbine dokunmuş demektir.

Canım yalnızca sevmek istiyor seni. öncesini ve sonrasını düşünerek değil, alışılmış bir tören gibi hiç değil.. Dokunmadan, gözlerine bile bakmadan, konuşmadan.

Hiç dokunmasa da sevebilir insan; Sarılmasa da aşık olabilir, eli eline değmese de heyecanlanabilir. Çünkü aşk teninde değil yüreğinde hissettiğindir.

Hiç dokunmadan da sevebilir insan, elin eline değmese de, yüreği yüreğine değmiştir bir kere. Çünkü aşk; ten de değil, yürekte başlar.

Ben seni sana dokunmadan sevdim.

Dokunulmasa da, görülmese de; kalpte yer verilir bazısına, nedensiz. Cemal Süreyya

Dokunmadan sevmek uzaktan uzağa yanmaktır.

Seni çok sevdim sesini duyduğumda yüreğim yandı, seni gördüğümde heyecanım kat kat arttı ben seni uzaktan sevdim be güzelim.

Sen dokunmadan sevmek nedir bilir misin Sebastian?

Dokunsam uçup gideceksin sanıyorum, ben seni dokunmadan da sevmeye razıyım sen yeter ki uçup gitme.

Öyle uzaktan seviyorum seni! Elini tutmadan. Yüreğine dokunmadan. Gözlerinde dalıp dalıp gitmeden şu üç günlük sevdalara inat serserice değil adam gibi seviyorum. Cemal Süreya

Sahi nedir sevmek; Bir muma ateş olmak mı? Yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

Bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır.

Her yürek kaldıramaz dokunmadan sevgimesajlarim.com sevmeyi, her yürek kabullenemez kokusunu duymadan sevmeyi, her yürek dayanamaz gözlerinin içine bakmadan durmayı. Ben seni dokunmadan, kırmadan uzaktan uzağa sevdim.

Bu gece gözlerinde ayın doğmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

İyilik demek kimseye kötülüğü dokunmamak değil, kötülük yapacak cevheri içinde taşımamak demektir. Sabahattin Ali

Dokunsalar, ağlayacağım bir ömür boyu. Ve değseler hüznüme, döküleceğim parça parça. Bir anlık değil boğulduğum bilinmezlik. Acısı çıkıyor sustuklarımın; oysa ben iyiyim görünürde. İbrahim Tenekeci

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696