Yürek Sızlatan Sözler

Yürek Sızlatan Sözler

Sayfa İçeriği: Yürek Sızlatan Sözler, Yürek Kanatan Sözler, Yürek Yakan Sözler, Yürek Acıtan Sözler, Yürek Sızlatan Güzel Sözler, Kalp Sızlatan Sözler, Kalp Acıtan Güzel Sözler

Bu sayfamızda yürek sızlatan sözler konulu duygusal bir yazı hazırladık. Aşk acısı çekenlere, uzaktaki sevdiğine özlem duyanlara, ayrılık acısıyla yanıp kavrulanlara hitap eden bu yazımızı facebook, Twitter, instagram ve diğer sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Yürek Sızlatan Sözler

Beni güzel hatırla bunlar son satırlar. Farzet ki bir rüzgârdım, esip geçtim hayatından. Ya da bir yağmur, sel oldum sokağında. Sonra toprak çekti suyu, kaybolup gittim. Belki de bir rüyaydım senin için, uyandın ve ben bittim. –Orhan Veli-

Senin hiç için yandı mı, yüreğin sızladı mı? Senin de arkasından bakıp gözyaşlarını tutamadığın, arkasında gitme diyemediğin sevdiğin oldu mu?

Ne papatyaların dili varıyor seviyor demeye, nede benim cesaretim var son yaprağı çekmeye.

Unutmak öyle kolay olsaydı, yürekler hiç yanmazdı, kalpler bu kadar acılarla dolmazdı, gözler karanlık gecelerde sessiz sessiz bu kadar çok ağlamazdı.

Kimseye göstermem üzüntümü. Gündüz gülerim, geceleri yalnız ağlarım.

Senin yaşadığımız güzel hikayenin son satırlarını yazamadık. Ne sen son cümlelerini söyledin ne de ben noktayı koydum.

Seni unuturum sanmıştım, seni görmezsem yaşadığımız her şey geçmişte kalır sanmıştım. Ben unuttum ama kalbim seni unutamıyor, gözlerim hala seni arıyor, rüyalarımda hep seni görüyorum, özlüyorum seni, seninle yaşadıklarımızı ama tek kelime söyleyemiyorum sana.

Kader bize bir yol çizdi ve biz bu yoldan yürüdük gittik ama kaderin bize gösterdiği yol çok darmış be sevdiğim hiç yan yana yürüyemedik.

Son bakışın hala dün gibi aklımda, senden uzaklaştıkça yüreğim yandı, gözlerim doldu. Alışıktım ayrılığa, ama bu sefer kalbim dayanamadı bu ayrılığa.

Ağlamak, ruhun kanama şeklidir. Sargısı yok, çaresi yok, sebebi var.

Sen belki hiçbir zaman benim yanımda olmayacaksın biliyorum ama şunu da bil ki yine de hep aklımdasın.

Senin son sözün hala aklımda, aklıma geldikçe yüreğim sızlıyor, canım yanıyor, gözlerim doluyor. Bir sigara yakıyorum ve neden diyorum. Sadece neden.

Eğer gözlerimi tutmasan bir yağmur misali ağlayacak, yüreğim zaten hep yangın yeri.

Seni her zaman mutlu edeceğim diyen birinin hep üzmesi, seni her zaman güldüreceğim diyen birinin ağlatıp gitmesi ne garip.

Ne kadar çok yüreğim yansa da, sızlasa da, arkandan gitme diye yalvaramam. Çünkü her zaman karşılıklı olmalı sevda.

Herkesin yalnızlığı farklıdır. Kimisi gürültülü ve kalabalık olur kiminin ki sessiz ve kimsesiz.

Gittin. Şimdi bir mevsim değil, koca bir hayat girdi aramıza. Biliyorum ne sen dönebilirsin artık, ne de ben kapıyı açabilirim sana.

Gözlerine baka baka sana elveda demek, gözlerine baka baka hala seni sevdiğini söyleyememek ne kadar acı.

Senin de canın yandı mı, gözlerinden bir damla yaş döküldü mü, bu cinayeti işlerken.

Artık hayal kuramayacak kadar, kapıma kadar gelecek mutluluğa kapımı açamayacak kadar yorgunum. Yoruldum yaşamaktan yoruldum hep yanlış insanlara fazla değer vermekten.

İnsan sevdiğine niçin seni seviyorum diyemez ki; çok sevdiği onu kaybetmekten korktuğu için midir ki?

Unutmak zaman ister demiştim, yanılmışım. Zaman değil yürek istiyormuş. O da sende kaldı be sevgili!

Seni gördüğüm zaman öyle yüreğim yandı ki ey geçmiş günlerimin güzel kadını, bana bıraktığın gülüşün, gözlerin, en güzel sözlerini hala saklıyorum. Çünkü ben seni hala seviyorum.

Gözlerim görüyor, ellerim tutuyor, ayaklarım yere basıyor, yani herhangi bir fiziksel engelim yok, kalbimin kırıklığı dışında.

Senin hiç için yandı mı, yüreğin sızladı mı? Senin de arkasından bakıp gözyaşlarını tutamadığın, arkasında gitme diyemediğin sevdiğin oldu mu?

Gün olur ağlarsın içini döke döke, gün olur için dolar ağlayamazsın boğazın düğümlenir için yanar.

Belki kimse olmayacak senin gibi; ama sende olmayacaksın eskisi gibi.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz