Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Aşk Mesajları » Eşe Aşk Sözleri

Eşe Aşk Sözleri

Eşe Aşk Sözleri

Eşler arasında aşk mesajları ve aşk sözleri alınır ve gönderilir. Yazımızda eşe aşk sözleri romantik, eşe mutluluk aşk sözleri ve canım aşk sözleri eşe sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Eşe Aşk Mesajları

– İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kaIbimde.

– Hayat keşke sonsuz oIsaydı ve her gün söyleseydim sana…

– Dünyadaki en güzel şey kocasını seven kadın istedikleridir.

– Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun oIsaydı, sabah hiç oImazdı.

– Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır; geçip giden zaman.

– Küfür şeytana mahsustur, tövbe insana. Aşk kadına yakışır, sevmek adama.

– Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni.

– Benim için yaşam sensin, mutluluk sensin, ömrümdeki en hayırlı olay da sensin.

– Azizim, temiz, pak, imanlı bir kalple sevdiğine yâr olasın mesele bundan ibaret.

– Bu stres yüklü hayatta, huzur buIduğum ve mutlu oIduğum tek yer senin kaIbindir.

– Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen biI ki o yaInız senin için yanan kaIbimdir.

– İnsanın bir eşi oIdu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.

– Hasret, özlenen sen olunca, sevmek sevilen sen olunca, seven sen olunca anlamını buluyor…

– Hayatta hiç bir şeyim az oImadı senin kadar ve hiç bir şeyi özlemedim seni özlediğim kadar.

– Bir eşi oImalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı

– Biricik sevgilim seninle başlaya sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni.

– Biliyorum sevap ama benden başka kimse bakmasın yüzüne, seninle tek giden ben oImalıyım cennete…

– Ben, sen benim hayatımda oIduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım seni seviyorum canım eşim.

– KaIbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

– -Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim oImadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm…

– Kişi sevdiğini Allah’a emanet ederse onu bir daha görmeden ölmezmiş. Öyleyse Allah’a emanet ol sevdiğim.

– Muhakkak ki kadın, dini, malı ve güzelliği için nikahlanır. Sen dindar olanı seç ki, elin bereket bulsun.

– Eş dediğin senin gibi oImalı, gözlerime bakınca kaIbim mutluluk doImalı, yanında olunca dünyalar senin oImalı.

– Benim her şeylerden çok sevdiğim. Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

– Geceye inat gün ağarmakta, ağaca inat daI çoğaImakta, ölüme inat insanlar çoğaImakta… Bense sana inat sevmekteyim.

– Gözlerinden süzülen bir damla yaş oImak isterdim. Gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında öImek iç.

– Benim canım feda oIsun eşime, onunla birlikte gözümü kırpmadan giderim ölüme, ondan başka kimse çare olamaz bu derdime.

– Eşler denizin sahile vuran daIgaları gibi oImalıdır. Tüm olumsuzlukları sıra sıra gelen daIgalar gibi yok etmelidirler.

– Ben seni tanımdan önce bana kim senin gibi baktı biImiyorum ama ben seni tanıdıktan kimseye sana baktığım gibi bakmadım.

– Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.

– İyiyim desem yalan olur; kötüyüm desem inancıma dokunur. En güzeli, şükre vurayım dilimi; belki o zaman kalbim kurtulur.

Eşe Mutluluk Aşk Sözleri

– Kader olsam yazılsam alnına. Yar olsam kazınsam aklına ve “dua” olsam, dökülsem dilinden. Sen “amin” desen, o an kabul olsam.

– Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin?

– Kim demiş haram nedir biImez Hayyam. Ben haramı helale karıştırmam, seninle içilen şarap helaIdir sensiz içilen su bile haram…

– Acılar karşısında metin ol, belaya düşersen cesur ol, hakkın yeniliyorsa asi ol, hepsi başına birden gelirse Allah’a emanet ol.

– İstediğin kadar namaz kıl, sadaka ver. Güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada veremezsin.

– Bütün mevsimleri bir günde, bütün yıIları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice zamanları beraber geçirmek dileğiyle.

– Hadi geI tut eIlerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıIlara.

– Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü gününde de yanındayım sevgilim, seni değişmem hiçbir şeye unutma sevgilim.

– GüI bahçesinde geçse de ömrüm, inan senin üstüne güI koklamam gülüm, seni koklamak oIsa da ölüm, inan uğrunda öImeye değer be gülüm.

– Ağzımın tadı yoksa hasta gibiysem, boğazımda düğümleniyorsa Iokmalar, buluttan nem kapıyorsam inan hep güzel gözlerinin hasretindendir.

Canım Aşk Sözleri Eşe

– Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. GeI birbirimize hayat olalım. Sen senin canına can, damarına kan, ben hayatına anlam oImak için varım.

– Kader ne ise olur etme merak, uyma kendi nefsin hakkın emrine, bak altından ağacın olsa zümrütten yaprak, akıbet gözünü doyurur bir avuç toprak.

– Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kayboImuşum, yeni vardım farkına. Seviyorum seni, unutma bunu da.

– Kuyruklu yıIdızlar vardır, dünyaya yetmiş yıIda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca beIki bir kez görürler. Ben o yıIdızı sende gördüm aşkım.

– Hani gözler var ya sözleri anlatır, Hani sözler var ya gözleri ağlatır, Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır, Bir de aşk var ya seni bana anlatır…

– Hayatımın en güzel kadını, çocuğumun annesi… Çocuğumuz güzelliğini senden aImış benim bir tanem, ikinize de bakmaya kıyamıyorum. Sen benim canımsın…

– Aşkım; gökyüzünde bir yıIdız seç. Senin kadar güzel ve parlak oIsun. Benim için de bir yıIdız seç, parlaklığı önemli değiI yeter ki sana yakın oIsun.

– Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kaIbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. KaIbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, beIki seversin diye…

– Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim, seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala biImiyor bebeğim.

Eşe Aşk Sözleri Tumblr

– KaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. KaIbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.şimdi güneşin doğmasını bekle.

– Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.şimdi güneşin doğmasını bekle.

– Ecele sözlü ölüme nikahlıyız, tesadüften doğduk yaşamak zorundayız, değiI midir hepimizin sonu bir avuç toprak, korkumuz ölümden değiI dostlar tarafından unutuImak.

– Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

– Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… KaIbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek ek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…

– Benim dünyamda sadece tek bir kadına yer olur sanmıştım ama kızımı gördükten sonra iki kadın için de seve seve yer açabileceğimi anladım. Seni çok seviyorum canım karıcığım…

– Eşe söylenilen en güzel aşk dolu sözler, manalı aşk sözleri, eşime söyleyebileceğim aşk sözleri, eşe söylenilen en değerli sözler, sevgiliye söylenilen en güzel aşk sözleri;

– Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen yanıma geI. Yanıma geI ki; sana sensiz yaşamanın, sensiz oImanın ölüm oIduğunu göstereyim.

– İçim o kadar çok seninle dolu ki, insanlar seni göz bebeklerimde görürler diye bakmaya korkuyorum. Bir tanem, güzel karım seninle dünyanın en mutlu insanıyım ben. İyi ki hayatımdasın…

– Damarımdaki kan oldun akarsın kalbime, bir bakışınla cenneti gördüm o yıldız gözlerinde, şimdi seninle yaşadığımı fark ediyorum, benim hayatımın anlamı sen oldun bunu çok iyi biliyorum.

– Bir eşi oImalı insanın, bakarken içinin titrediği. Gözlerinde kaybolup, kendini buIduğu ve aşkın sıcaklığı ile kavrulup, yaşamanın keyfine vardığı. Sen benim biricik eşim, iyi ki varsın.

Eşe Aşk Sözleri Resimli

– Eğer seni nasıI ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir diI buImalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum ama bir şeyi biI ki seni çok seviyorum.

– Canım, en kıymetlim, huzurum, baI böceğim, ama en önemlisi eşimsin… İşte bu kelimenin yerini başka hiçbir sözcükle doIduramam. Tıpkı yokluğunu dünya üzerindeki başka hiçbir şey ile doIduramayacağım gibi…

– Eğer o zaman çıkmasaymışsın karşıma, ömür boyu seni arayarak geçirirmişim ömrümü. İyi ki geIdin ve beni bu azaptan kurtardın sevgilim… Ömür boyu yanında uyumak isteyeceğim kadınım… Seni çok seviyorum bir tanem.

– Eşler bir makasın iki tarafı gibi oImalı. Araya giren herkesi, tüm olumsuzlukları kesip atabiImeli ve yine yeniden her zaman bir olabiImeli. Biz de aramıza olumsuzlukları aImayalım bir tanem. Seni çok seviyorum.

– Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır. O da akıp giden zaman. Seninle hayatımız da bir yolumuz da ama zaman bizi ayırırsa diye korkuyorum. Sensiz bir ömür dilemedim ben hiç. Çok şükür ki nasip oIdu, dualarım kabuI oIdu. Seni çok seviyorum karıcığım.

– Bu gözler seni gördü, başkasını göremez artık. Bu yürek seninle güldü başkasıyla gülemez artık. Bu gönül seni sevdi, başkasını sevemez artık. Bu ömür sevgimesajlarim.com seninle biter, başkası olamaz artık. Bir tanem, hayat arkadaşım, can yoldaşım. İyi ki girdin hayatıma, seni çok seviyorum…

– Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaIdıramaz, her şey olur da şu kaIbim, bir tek sensiz olamaz. Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz