Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler - Güzel Mesajlar » 14 Şubat Mesajları

14 Şubat Mesajları

14 Şubat Mesajları

Bu sayfamızda 14 Şubat mesajları, 14 şubat sözleri, sevgiliye 14 şubat mesajları, 14 şubat mesajları kısa, 14 şubat mesajları uzun,sevgiliye güzel sevgililer günü mesajı konulu bir yazı hazırladık.

Ben seni gözlerimle gördüm, kalbimle sevdim. Şimdi ise ruhumun derinliklerinde seni yaşıyorum, ben seni çok ama çok seviyorum. Canım sevgilimin sevgililer günün kutlu olsun.

Sen benim aldığım nefesim, gözlerimin önündeki gözümsün, sen kalbimin sahibi tek sevgilimsin. Canım sevgilim 14 Şubat sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sen bu dünyadaki en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, sadece benim olacak kadar özel bir sevgilisin. Sevgilim sevgililer günümüz kutlu olsun.

Güneşin doğduğuda bir gerçek; battığıda. Kalbimin attığıda bir gerçek; günün bittiğide. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek, seni çok seviyorum ya işte o en büyük gerçek.

Sen benim ol canım sevgilim benim için işte o zaman her gün sevgililer günü olur. Senin bana her bakışın sevgililer günü mesajı kadar değerlidir.

Akşam güneşin batışında gözlerini gördüm bana gülümseyen, gecenin karanlığında ışığını gördüm beni aydınlatan ve kalbimde kalbini gördüm amansızca atan. Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Beni bu kadar çok sevdiğin için, hayatıma mutluluk kattığın için, umudum olmadığı bir anda umudum olduğun için teşekkürler Bitanem. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir 14 Şubat gününde belki yanında değilim ama ben dünde bugünde, yarında yüreğin kadar yanındayım. Eğer kendini yalnız hissedersen elini kalbine koy; işte ben hep ordayım.

14 Şubat sevgililer günü bu sene sevgilim ile geçen ilk ayrı yılımız olacak ama canım sevgilim şunu unutma ki; ne kadar senden uzakta olsam da kalbim her zaman seninle olacak. Canım sevgilim seni çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir on dört şubat mesajı gelmeli insanı telefonuna sevgilim diyerek başlayan ve canım sevgilimin sevgililer gününü kutlayan. Sevgilim seni çok seviyorum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. 14 Şubat Sevgililer günün kutlu olsun Aşkım.

Seni ne kadar çok sevdiğimi merak ediyorsan sevgilim; seni gökyüzündeki yıldızlar kadar, seni göğsümde duran nefes kadar, seni zamanın her saniyesi kadar çok sevdim Sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun Bitanem.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Sevgilim sevgililer günümüz kutlu olsun.

Hani insan sevdiğinin yanında olmak ister de olamaz ya, yanımda olmasan da tutkunum sana. Sevgililer günün kutlu olsun Bebeğim.

Benim büyük dertlerim de olsa, sen yanımda olduktan sonra güler geçerim sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi hepsi parlıyordu, ama ben seni, güneşimi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Canım sevdiğim 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun.

Aşkınla kalbime bıraktığın sevgi gülü hiç solmayacak, bu kalp attığı sürece tek aşkım sen olacaksın. Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Bir kelebek olup gitsem; aşsam su denizleri, varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam seni, en büyük sevgililer günü hediyesi o olurdu bana.

Bazı hayaller vardır hiç bitmesin istediğin, bazı hayaller vardır senin gibi mutluluk veren, insanı heyecanlandıran. Sevgililer günün kutlu olsun.

Ben seni gözlerimle gördüm, kalbimle sevdim. Şimdi ise ruhumun derinliklerinde seni yaşıyorum, ben seni çok ama çok seviyorum. Canım sevgilimin 14 Şubat sevgililer günü kutlu olsun.

14 Şubat Mesajları

İnsan aşkı kovalarken gözünün önündeki aşkı görmezmiş, çok sevilir ama bunu anlamazmış. Canım sevdiğim seni geç buldum ama hiç kaybetmeyeceğim, seni çok seviyorum.

Bana okulda okumayı, yazmayı, kapıya vurarak girmeyi öğrettiler ama sevmeyi, aşık olmayı öğretmediler. Bana sevmeyi, sevilmeyi sen öğrettin aşkım. Aşkımın 14 Şubat mesajı sevgililer günü kutlu olsun.

Yeni doğacak her günde seni görebilmek aşkı olmasa içimde, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Gizli Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Bu mesaj sevenden, sevilene 14 Şubat mesajı olarak gönderilmiştir. Niçin mi gönderil di? Seni çok sevdiğini ve seni sevmekten sonsuz mutluluk duyduğumu belirtmek için gönderilmiştir. Canım sevgilim sevgililer günün kutlu olsun.

Canım sevgilim seni çok seviyorum sevgililer günümüz kutlu ve mutlu olsun.

Zamansız yağan yağmur bulutu gibi gelip oturacağım gözbebeklerine ağlayacaksın. Bir burukluk duyacaksın vefasız yüreğinde beni unutmayacaksın. Bir kâbus gibi uykularını böleceğim gece yarısı, nasıl ben seni unutmadıysam sende beni unutamayacaksın.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni……Sevgililer günün kutlu olsun Bitanem.

14 Şubat Mesajları

Ben bütün hüzünleri bir günde, bütün mutlulukları bir ömür boyu yaşamak isterim, yeter ki sen benim yanımda ol Bitanem. Daha nice birlikte sevgililer günü geçirmek dileğiyle seni seviyorum.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz