Babanın Ölüm Yıldönümü İle İlgili Sözler

Babanın Ölüm Yıldönümü İle İlgili Sözler

Bir babanın yokluğu çok acı ve çok soğuktur. Baba güven verendir, yürekleri ısıtandır. Babanın ölüm yıldönümü her zaman hüzünlü olur, gözyaşları sessizce yüreklere akar. Değil bir yıl 10 yıl geçse de bir babanın yokluğunu başka hiçbir şey dolduramaz.

Babamın Ölüm Yıldönümü Sözleri

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam.

Bu senin ölümünün ilk yıl dönümü, sanki sen hiç ölmemiş hala yaşıyor gibisin, bir gün çıkıp gülerek gelecekmişsin gibi. Seni çok özlüyorum babacığım.

Ölümün çok acı, hayat sensiz çok soğuk baba. Ne olur çık gel rüyalarıma özlemimi bir an olsun dindir. Seni çok seviyorum babacığım.

Bugün canım kadar çok sevdiğim babanın ölüm yıldönümü. Seni çok özlüyorum canım babacığım.

Seni çok özledim babam diye haykırmak istedim ama yapamadım, özlemimi gözyaşlarımla gizledim canım babam. Sensiz bir sene daha geride kaldı.

Tek vazgeçilmezimsin canım babam bugün ölümünün ikinci yıldönümü seni ilk günkü gibi çok özlüyorum. Mekanın cennet olsun babacığım.

Bugün babamın ölüm yıldönümü ona özlemimi, duygularımı dile getiren bir mektup yazsam okur mu? Gözyaşlarımı görür mü, onu çok özlediğimi hisseder mi? Hayat sensiz hiç güzel değil canım babam.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Yıllar gelip geçse de hep senin izin olacak, hep senin nasihatların yaşayacak.

Varsın babalar soğuk görünsün ama yeter ki ölmesinler. Ölümünün 3. Yıldönümünde seni hala çok arıyorum babacığım. Ruhun şad, mekanın cennet olsun.

Babanın yokluğu eksi kırk derecedeki soğuk hava kadar soğukmuş. İnsanın babası ölünce hiçbir şey içini ısıtmaya yetmiyor. Yıllar geçse de babanın acısı hiç unutulmuyormuş.

Babanın ne iyisi olur, ne de kötüsü, en kötüsü babasız yaşamaktır. Sensizliğin ilk yılını geride bıraktık ama hala acın yüreklerimizde taze, seni hiç unutmayacağız babacığım.

Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu Cennet alada Peygamber efendimize komşu eyle.

Mezarında nur içinde yat, mekanın cennet olsun, komşun Peygamber efendimiz olsun. Dualarımız her zaman seninle canım babam Ruhun şad olsun.

Bir baba ne zaman ölür. Bir babanın hayırlı evlatları varsa, evlatları ölene kadar o baba ölmez. Allah’ım beni sana hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin.

Sen öleli bugün tam 4 yıl geçti gitti ama sanki hiç ölmemiş hala bizimle gibisin. Ölümünün dördüncü yıl dönümünde seni sevgiyle anıyoruz.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim babacığım.

Bir baba öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, bir ailenin direği yıkılır, mutluluğu gider ve birliği bozulur.

Ben senin yanında çok güvendeydim şimdi ortada kalmış kimsesiz gibiyim. Seni çok özlüyorum babacığım.

Senin aramızdan ayrılışının onuncu yılına giriyoruz ama ben seni hala çok arıyorum babam.

Benim babam dünyalara sığmayacak kadar büyük yürekli, iyi kalpli, merhametli bir adamdı. Değil üç yıl, on yıl geçse de benim babam her zaman kalbimde yaşayacak.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir babalar günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Sensiz seneler gelip geçiyor ama seni çok özlüyorum.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam.

Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor.

Seni unutmak imkansız baba, gözlerimi kapattığım zaman hayalin geliyor gözlerimin önüne, yaşadığım her şeyde seni görüyorum canım babam.

babanın ölüm yıldönümü sözleri

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Seni üzdüm, kırdım beni affet babam.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama sevgimesajlarim.com ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam.

İnsanın bir babası olmalı onu sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Seni çok özledim babam.

Hep diyordun babam ben sevdiklerimi bırakıp gitmem diyordun. Sen gittin ama en çok sevdiğin annemin yanına gittin. Onu yalnız bırakmamak için gittin. Nur içinde yat babam.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz