Anneye Güzel Mesajlar

Anneye Güzel Mesajlar

Sayfa Konusu: Anneye Güzel Mesajlar, Anneye Mesajlar, Anneye Sevgi Dolu Mesajlar, Anneye Anlamlı Mesajlar, Anneye Güzel Mesajlar Facebook, Anneye Güzel Mesajlar Tumblr

Sizde annenize en güzel mesajları, anneye güzel mesajlar göndermek ve anneye güzel mesajları facebook, twitter ve tumblr da paylaşmak için doğru yerdesiniz.

Anneye Güzel Mesajlar

Hiç karşılık beklemeden seven tek insan sensin. Evladını her zaman düşünen ve seven canım annem iyi ki varsın.

Aramıza girse de mesafeler benim sana olan sevgimi zerre kadar azaltmaz. Benim hayatımdaki en değerli varlığım her zaman sen olacaksın canım annem.

Kalbindeki bana olan ucu bucağı olmayan candan sevgin, bana en zor anlarımda can yoldaşı olduğun için teşekkürler annem.

Dünyanın en büyük hazinesiymiş senin sevgine sahip olmak. En büyük mutlulukmuş seni gülerken görmek. Canım annem Allah’ım kalbimden mutluluğu, yüzünden gülmeyi eksik etmesin.

Bu dünyada değer biçilemeyecek tek şey var oda senin varlığındır annem, senin için ne yapsam senin hakkını ödeyemem. Sen üzülme, her zaman yüzün gülsün güzel annem.

Hiçbir süs ve kıyafet, bir kadını, analık sevgisi kadar güzelleştiremez. -Emile Brochvogel-

Analık sanatının ilk şartı çocuk uyuduktan sonra uyumaktır. -A.France-

Ana ailenin güneşidir. Bir ailede o olmazsa orada büyüyen çocuklar gölgede kalmış meyveler gibi olgunlaşmazlar. –Pestalozzi-

Annelerde kırık kalpleri yapıştıran, sihirli bir tutkal vardır. -Jackson Brown-

Olur olmaz fırtınalarda sığındığım tek limanım sensin, mutlu olduğum zaman mutluluğumu paylaşan ilk kişi sen oldun annem.

Bana sadece emeklemeyi, yürümeyi, konuşmayı değil, hayatı, sevmeyi öğreten, gücüme güç katan, bana her zaman destek veren biricik annem senin hakkını asla ödeyemem. Seni çok özledim anneciğim.

Sen bizim evimizin tek kraliçesi, ailemizin baş tacı oldun, sen bizim en kıymetlimiz, en çok sevilen fedakar annemiz oldun. Seni çok seviyoruz anneciğim.

Hiçbir karşılık beklemeden seven, yaşadığım her an benden şefkatini esirgemeyen can annem iyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Sen bizlerden çok uzaklarda da olsan sana olan sevgimiz hiçbir zaman azalmaz. Senin kadar şefkatli, sabırlı ve güçlü bir kadının evladı olduğum için çok şanslıyım.  İyi ki varsın canım annem.

Her zaman ışığınla yolumu aydınlattın, hatalarımda beni üzmeden doğruları gösterdin, sen her zaman benim koruyucu meleğim oldun. İyi ki o güzel yüreğinle benim melek annem oldun.

Anne deyince fedakarlık, şefkat, sevgi gelir; kısacası benim iyi kalpli melek annem gelir. Seni çok özledim iyi yürekli şefkatli annem.

Senin sevgin yüreğimin en güzel köşesinde her zaman olacaktır. Aramızda mesafeler olsa da sana olan sevgim hiç azalmayacaktır.

Canım annem ben seni bir gün değil, her gün seviyorum. www.sevgimesajlarim.com dan anneye güzel mesajlar gönderiyorum.

Hayatımdan herkes gitsin hiç önemi yok, sadece sen kal bana yeter güzel annem.

Bugün beşik sallayan, çocuğunun altını değiştiren eller, yarın dünyayı yerinden oynatır.

Anne, beş kişinin olduğu yerde dört elma varsa, elma sevmediğini söyleyen kişidir.

Sen bir gülümsemenle üzüntülerimi mutluluğa çeviren, mutsuz anımda gözlerimden akan yaşları silenim, sen hayatı öğreten en güzel öğretmensin. Sana layık bir evlat olmak için her zaman çalışacağım anneciğim.

Biricik annem iyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Benden hiçbir zaman yardımlarını esirgemeyen, bana olan sevgini asla eksiltmeyen iyi yürekli canım annem seni çok özledim.

Bu hayattaki en değerli varlığım bugün de sensin, yarında sen olacaksın. İyi ki varsın anneciğim.

Anneye Güzel Mesajlar

Hastalandığımda bana en iyi doktor sen oldun, beni iyileştiren en iyi ilaç senin öpücüğün oldu, senin yanındayken hastalık bile güzeldi canım annem.

Bir insanı kendinden daha çok kim düşünür. Elbette annesi düşünür. Belki evladı annesinin her zaman hatırlamaz ama bir anne her anında evladını düşünür. Her ibadetinde evladına hayır duaları eder. Aynı benim canım annem gibi.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir.

Ben düşsem benim dizlerim kanarken, senin yüreğin kanar, benim küçücük bir sıkıntım olsa senin canın yanar. Benim melek kalpli güzel annem seni çok özledim.

Benden kelimelerle anlatılamayan tek insanı tarif etmemi isteselerdi, Annem derdim.

Yaşamdaki güzel şeylerin çoğu ikişer, üçer, düzinelerle ve yüzlercedir. Sayısız yıldız, gül, kardeş, hala ve kuzen vardır; ama anne tektir. –K. Douglas Wiggin-

Dünyanın en büyük hazinesiymiş senin sevgine sahip olmak. En büyük mutlulukmuş seni gülerken görmek. Canım annem Allah’ım kalbimden mutluluğu, yüzünden gülmeyi eksik etmesin.

Sen benim gündüzümde yol gösteren kılavuzum, gecemde ışığınla yolumu aydınlatan, umutsuzlukta cesaretlendiren, mutlulukta mutluluğumu paylaşan. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. İyi ki varsın.

Anneye Güzel Mesajlar

Anneciğim Allah’ım o güzel yüzünü her zaman güldürsün, eğer bir gün ağlarsan o da mutluluk dolu gözyaşların olsun. En güzel dileklerim ve dualarım her zaman seninle olsun.

Bu hayattaki en değerli varlığım bugün de sensin, yarında sen olacaksın. İyi ki varsın anneciğim.

Hastalandığımda bana en iyi doktor sen oldun, beni iyileştiren en iyi ilaç senin öpücüğün oldu, senin yanındayken hastalık bile güzeldi canım annem.

Gençlik geçer, aşk söner, arkadaşlık yaprakları dökülür; fakat bir annenin gizli ümitleri baki kalır. -O. W. Holmes-

Biz insana, ana ve babasına karşı iyi davranmasını tavsiye etmişizdir. Annesi onu güçsüzlükten güçsüzlüğe uğrayarak karnında taşımıştır. -Kuran-ı Kerim-

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz