Babaya Özlem Dolu Sözler

Babaya Özlem Dolu Sözler

Sayfa İçeriği: Babaya Özlem Dolu Sözler, Babaya Özlem Sözleri, Özlem Sözleri Babaya, Seni Çok Özledim Baba Sözleri, Babaya Özlem Sözleri Kısa, Babama Özlem Dolu Sözler, Babama Özledim Sözleri

Bu yazımızda sizlere babaya özlem dolu sözler içeriğinde babaya duyulan özlemi anlatan sözler hazırladık. Babaya duyulan özlem her zaman derinden olur ve yürek sızlatır. Babaya özledim sözlerini facebook, twitter ve instagram gibi diğer sosyal medyalarda paylaşabilirsiniz.

Babaya Özlem Dolu Sözler

Canım babam seni nasıl özlediğimi bir bilsen, hasretle yanan yüreğimi bir görsen belki beni biraz anlardın.

Bana bu hayatı her şeyiyle öğreten koca yürekli adam seni çok özledim. Seni hep sevdim seveceğimde… İyi ki varsın canım babam.

Sen bizim yıkılmaz ulu çınarımızsın, sen ailemizin mutluluk kaynağı, merhamet yürekli canım babamızsın. Seni çok özledik.

Eğer bugün bir başarıya imza atmışsam bu sadece ama sadece senin sayendedir. Senin bana öğrettiklerin sayesindedir. Seni çok özledim babacığım iyi ki varsın.

Sensiz bir günüm dahi geçmesin istiyorum. Seninle olmak, hayatı seninle birlikte yaşamak, hep senin yanında olmak istiyorum. Özledim seni babam.

Gurbetlik, hasretlik çok zor imiş insan annesinden, babasından ayrı kalınca, onların özlemi yüreklere kor olup düşünce her şey boş imiş…

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi ise fark ediyorum ki babacığım,  sen benim her şeyim olmuşsun. Seni çok seviyorum canım babam.

Biz babamla birbirimizden ne kadar uzakta olsak, her zaman sevgimiz gönüllerimizde yaşayacaktır. Kavuştuğumuz zaman ise bugünlerin acısını çıkaracağız.

Babaların en güzeli, en fedakarı, en iyi kalpli insanı seni çok özledim.

Sen bana çok uzakta olsan senin bana verdiğin manevi destek her zaman benimle birlikte, sen benim korkmadan sırtımı yasladığım karlı dağım, ulu çınarımsın, sen benim canım babamsın.

Senin gibi bir babanın evladı olmaktan dolayı çok şanslıyım. İyi ki babamsın, iyi ki varsın canım babam. Seni çok özledim.

Allah’ım seni başımızdan eksik etmesin, senin o gülen yüzünü hep güldürsün. Sağlıklı huzurlu ve mutlu bir ömrün olsun.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun, ben sevgini her zaman yüreğimde hissettim. Ben her daim seni çok sevdim babacığım. Varlığın en büyük zenginliğim. Seni çok özlediğim şu günlerde, kıymetini daha da iyi anlıyorum.

Her özlem farklı farklı imiş ama babaya duyulan özlem bir başka imiş. Seni özlediğim zaman bunu anladım babam.

Sensiz geçen günlerime hep yeni günler ekledim. Senin hasretinle başlayıp, senin hasretinle biten günlere hiç alışamadım. Seni çok özledim babacığım.

İnsanın yetimleri anlaması için bir hafta da olsa babasız kalması yetiyor. Sensizlik yetimlikmiş, sensizlik her şeyini kaybetmiş kimsesizlikmiş. Bir adam görsem babam sen aklıma geliyorsun. Senli günlerimi hatırlıyorum gözlerim uzaklara dalıyor, sensizlik bir damla olup gözümden düşüyor.

Kimse beni senin beni çok sevdiğin kadar sevemez. Kimse senin bana değer verdiğin gibi değer veremez. Kimse canından çok senin beni sevdiğin kadar sevemez babacığım.

Babam ne zor şeymiş sensiz hayata devam etmek, sen olmadan yaşamaya alışmaya çalışmak. Seni çok özledim elleri nasırlı güler yüzlü babam.

Seni anlatmaya kalksam güzel kelimeler yetersiz kalır. Senin gibi birini anlatmak değil yaşamak ancak mutlu eder insanı. Seni çok özledim babacığım.

Benim bir babam var öyle içten, öyle güzel sever ki aklınız durur. Güldüğü zaman ilkbahar güneşi gibi etrafına mutluluk saçar. Yavrum deyip kollarını boynuma sardığı zaman yedi kat güvenlik çemberindeymiş gibi hissedersiniz.

Baba kelimesi dört harf, söylemesi kolay ama anlamı çok ağır olan bir kelimeymiş. Baba derken yüreğim yanıyor, gözlerim doluyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz