Dayıya Güzel Sözler

Dayıya Güzel Sözler

Bu sayfamızda dayıya güzel sözler, dayıya sözler, dayıya anlamlı sözler, dayıma güzel sözler, dayım için sözler, dayıma anlamlı sözler, dayılara güzel sözler konulu yazılarımızı bulabilirsiniz.

Ben çok insan tanıdım ama dayım gibisini görmedim. Neden mi? Yakışıklı, yürekli, iyi kalpli, adam gibi adam benim dayım.

Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız.

Dayı gibi arkadaş, dayı gibi sırdaş zor bulunurmuş. Dayı dediğin zaman akan sular dururmuş.

Sana en güzel kelimeleri kullanarak dayıya güzel sözler göndermek isterdim ama ben sevgimi nasıl birkaç kelime ile anlatabilirim ki canım dayıma.

Benim en büyük destekçim, her işimde en iyi yardımcım canım dayıcığım seni çok seviyorum.

Güzel dayım ömrün mutlu, yarınların umutlu, geleceğin başarılarla dolu olsun. Canım dayımın yaşamı hayırlı ve mutlu olsun.

Cebine para gönlüne sevgi dolsun, gönlüne giren sevgi seni mutlu etsin, cebine giren para beni. dayıya güzel sözler

Dayıcığım seni çok özledim tez zamanda gel. Gel ki birlikte sokakları şenlendirip, gönüllerimizi eğlendirelim.

Benim dayım sizin dayınıza on çeker. Benim dayım dayıların en mükemmelidir. dayıya güzel sözler yazımızı okumaktasınız.

Sen bizim yanımızda kalırken evimizin neşe kaynağıydın, sen varken hep güler eğlenirdik. Şimdi sen yoksun ev suskun, neşemiz bize küskün. Seni çok özledik dayıcığım.

Yüce Mevlam sana senin gibi iyi ve güzel bir hayat nasip etsin. Hayatın boyunca hep gülesin. Eğer bir gün gözlerinde yaş gelecekse oda mutluluktan gelsin.

Dayı dediğin benim dayım gibi olmalı, yeğenlerini mutlu etmesini bilmeli, onlarla birlikte neşeli vakitler geçirmeli.

Benim dayım öyle bildiğiniz dayılara benzemez. Belki siz inanmazsınız ama dayım bana bir harçlık gönderdi mi paranın arkasındaki sıfırları sayamazsınız.

Sen annemin kardeşisin ama ben seni bir dayı gibi değil de benim halimden anlayan, derdimi dinleyen, gözlerime bakınca kalbimi gören bir sırdaş olarak sevdim. Ben seni bir gün bile görmesem deli gibi özlerken, şimdi sensizliğe nasıl alışacağım.

Sen nereye gidersen git, ne yaparsan yap şunu hiçbir zaman unutma; seni her zaman sevecek bir yeğenin olduğunu.

Hayalleri dünyaya sığmayan, umutları yarınlardan taşan, mert yürekli, iyi kalpli, delikanlı dayımı çok özledim.

Dayıların en kralı seni çok seviyorum, seni çok çok özledim, geldiğin zaman hemen seni bekliyorum.

Dayı kelimesi dört harften oluşan ancak anlamı büyük olan bir kelimedir. Dayı insanın zora girdiği veya canı sıkıldığında yardımına koşan, sorgusuz sualsiz yeğeni için yardım edendir. Hani derler ya bir iş yaptıracağınız zaman dayınız da mı yok diye. İşte bu tabir dayılarının her zaman yardım eden biri olduğu anlamına gelir.

Dayıcığım belki sen şimdi yanımızda değilsin ama ben biliyorum ki sen her zaman bizimle birliktesin. Bense hep seninle geçirdiğimiz güzel günleri hatırlayıp gülümsüyorum seni çok özledim yakışıklı dayım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz