Dosta Doğum Günü Mesajları

Dosta Doğum Günü Mesajları

Bu yazımızda dosta doğum günü mesajları, dost için doğum günü mesajları, dostuma doğum günü mesajları, doğum günü mesajları dosta, arkadaşa doğum günü mesajları konulu bir sayfa hazırladık. Dost insanın her zaman ihtiyaç duyabileceği ve istediği her vakit aramaya çekinmediği en candan arkadaşıdır. Dost için doğum günü mesajları en güzellerinden olmalıdır.

Dosta Doğum Günü Mesajları

Mesafeler ne kadar uzarsa uzasın kalpler daima birbirine bağlıdır, mesafelerde olsa arada dostlar her zaman hatırlanır. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Ey dostum yıllar ne çabuk geçiyor değil mi?  Seninle yaşadıklarımız daha dün gibi aklımda, her gün biraz daha yaşlanıyoruz be dost ama olsun seninle yaşlanmakta güzel. Gönlü genç dostum doğum günün kutlu olsun.

Yaşamın bu evreye kadar sıkıntılarla geçmiş olabilir ama Allah’tan umudunu kesme ve her zaman dua et. Allah’ım yeni yaşınla birlikte sana mutluluk ve huzur ihsan etsin inşallah. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Dosta doğum günü mesajları göndermek onu bir gün hatırlamak değil onu her zaman hatırladığını göstermektir. Dost dediğin insanın bağrında bir nişane gibi durmalıdır. Dostumun doğum günü kutlu olsun.

Allah’tan dileğim bu gün dilediğin ve senin için hayırlı olacak tüm dileklerinin gerçek olması. Hayatında tüm güzelliklerin her zaman seninle olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Sağlığın yerinde, mutluluğun her zaman gözlerinde ve başarın daima zirvede olsun.  Güzel insan yeni yaşın ve doğum günün kutlu olsun.

Belki bana kırgın olabilir ve bana kızıyor olabilirsin. Sonuna kadar haklısın ama şunu unutma ki seni her zaman seven bir dostun olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle dostum Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Yaşamındaki sahip olduğun her şey senin kalbinin güzelliğindendir. Kalbi güzel dostum doğum günün kutlu olsun.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve dostluğun hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen şu dünyadaki en iyi dostumsun, sen benim dünyalara değişmeyeceğim tek arkadaşım, sırdaşımsın, velhasıl sen mükemmel bir insansın. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun ey dost.

Dostum gelemedim ama unutmadım bu gün senin doğum günün, bu gün ve bundan sonraki her gün mutlu olasın, tüm güzellikler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Seninle dost olmakla kendime en büyük iyiliği yapmışım, sen benim için kardeşten de öteye bir dostsun. Bu güzel gününde yanında olmak isterdim ama gelemedim. Kalbim her zaman seninle dostum.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Dosta doğum günü mesajları konulu yazımız okumaktasınız. Eğer isterseniz resimli doğum günü mesajları bölümünden resimli doğum günü mesajları gönderebilirsiniz.

İyi günün de ve özellikle kötü günlerinde her zaman yanında olacağımı hiçbir zaman unutma güzel arkadaşım. Sen benim her zaman en iyi dostum olacaksın. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllara dostum.

İnsanlar kendine birçok arkadaş edinir ve daha sonra bu sayı ikiye, üçe düşmeye başlar. Zamanla anlaşılır ki arkadaşı iyi günde ve kötü günde arayıp soran dostlar vardır. İşte dosta doğum günü mesajları göndererek dostumun en güzel gününde yanında olmak istedim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşının başarına başarı, mutluluğuna mutluluk getirmesin Yüce Mevla’dan diliyorum.  Nice mutlu ve iyi yıllara…

Gelemedim diye üzülme dostum,  ben seni her zaman düşünen bir dostum. Doğum günün kutlu olsun güzel insan.

Ey be güzel arkadaşım sana sadece şunu söylemek istiyorum sen sonsuza kadar benim en iyi dostum olarak kalacaksın. Nice mutlu yıllara.

Yaşamın sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı olsun, mutluluk daim abonen olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gün sabah uyanınca değerli dostumun doğum günü olduğunu takvime bakınca hatırladım. Ona dosta doğum günü mesajları göndermek için kalktım ve en güzel doğum günü mesajının ona layık olacağını düşündüm.

O gülen yüzünde gülümseme hiç eksik olmasın, kalbin kadar temiz bir yaşamın olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dostun geçmişi geleceğin en güzel teminatı imiş, güzel dostluklar ömür boyu sürermiş, ben en güzel dostumda bunu gördüm. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşta senin eski yaşta senin, önemli olan bu yaşamda mutlu olabilmen ve huzur bulabilmendir. Dostum yaşamın huzurlu ve olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Güzel dostumun doğum günü kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzarsa uzasın kalpler daima birbirine bağlıdır, mesafelerde olsa arada dostlar her zaman hatırlanır. Dostum doğum günün kutlu olsun.

blank

Otobüste ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum aynı yere giden, aynı okulu kazanan iki insanın dostluğunu başlangıç yeri olan 17-18 numara koltuklardır. Allah dostluğumuzu daim etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Yüce Mevla’m bu gün senin için hayırlı olan tüm dileklerini gerçek etsin. Ömrün hayırlı ve güzel olsun. Dostun doğum günü kutlu olsun.

 En güzel günler senin olsun dostum, doğum günün kutlu olsun.

Sizler için hazırlamış olduğumuz ve okuduğunuz dosta doğum günü mesajları ve dostuma doğum günü mesajları ile ilgili olarak düşüncelerinizi ve görüşlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. blank Namık dedi ki:

    Dostum dostum güzel dostum doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senin kadar güzel yılların olsun.

Yorum Yaz