Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Mayıs 2024
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Müdüre Doğum Günü Mesajı

Müdüre Doğum Günü Mesajı

Müdüre Doğum Günü Mesajı

Sayfamızdaki doğum günü mesajlarımıza müdüre resmi doğum günü mesajı, müdüre samimi doğum günü mesajı ve genel müdüre doğum günü mesajlarımızı da ekliyoruz.

Müdüre Doğum Günü Mesajları

– Doğum gününüz bolca neşe ve mutlulukla dolsun.

– Doğum günün kutlu olsun ve gelecek yılda iyi şanslar!

– Gelmiş geçmiş en iyi müdürüm doğum gününüz kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun! Tüm emekleriniz için teşekkür ederim.

– Bugün seni kutlayacağız! Umarım çok mutlu bir doğum günün olur.

– İşte size daha pek çok şeyle birlikte mutlu bir doğum günü diliyoruz.

– Harika bir müdür olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun!

– Doğum günün kutlu olsun! Umarım gelecek yılda çok başarılar görürsünüz.

– Doğum günün kutlu olsun! Önümüzdeki yıllar neşe ve mutlulukla dolu olsun!

– Özel gününüzün tadını çıkarın! Umarım bol kahkaha ve güzel anılarla doludur.

– Doğum günün şerefine seninle olan tüm toplantılarımı iptal etmeye karar verdim.

– Müdür, bana olan güvenin sayesinde başarıya ulaşabildim. Doğum günün kutlu olsun.

– Güneşin etrafındaki bir geziyi daha tamamlarken size sağlık ve mutluluklar dilerim.

– Doğum günün kutlu olsun sevgili müdür, tüm kalbimle günün mutlu olmasını diliyorum.

– Siz efendi, zeki, yetenekli ve muhteşem bir müdürsünüz. Doğum günün kutlu olsun efendim.

– Bugün çok özel bir gün, çünkü muhteşem müdürümüzün doğum günü… Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün için sana küçük bir tavsiye vereceğim: “Çalışanlarına izin ver.” Rica ederim!

– Doğum günün kutlu olsun! Her zaman çok eğlendiğini biliyorum ama umarım bugün çok özeldir.

– Kariyerimi başarıya yönlendirdin bir geminin kaptanı gibi. Doğum günün kutlu olsun, Müdür.

– Doğum günün kutlu olsun! Umarım biraz dinlenme ve günün tadını çıkarma fırsatı bulursunuz.

– Doğum günün için sana bu şirkette isteyebileceği en iyi takımı seçmeye karar verdim. Rica ederim!

– Her gün beni destekleyen ve cesaretlendiren harika bir insansın. İyi ki varsın. Mutlu yıllar müdür.

– En huzurlu günler, en başarılı yıllar sizin olsun. Nice mutlu güzel, huzurlu yaşlarınız olsun müdürüm.

– Sen sadece harika bir müdür değil aynı zamanda harika bir öğretmensin. Doğum günün kutlu olsun efendim.

– Umarım gelecek yılsonunda projelerimizin karşılığını görürüz. Bu işte beraberiz. Doğum günün kutlu olsun!

– Yeni yaşınızın size sağlık, mutluluk, başarı getirmesi dileklerimle… Doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

– Umarım gelecek yıl senin için neşe, başarı ve arkadaşlarınızla ve ailenizle bol bol güzel anılarla dolu olur.

– Sizinle çalışmak bizim için her zaman büyük mutluluk. Başarılarınız daim olsun, doğum gününüz kutlu olsun müdürüm.

– Gülüşleriniz ömürlük olsun, güneş gibi parlasın kalbiniz, Huzurla sınansın kaderiniz. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– En güzel başarıların sizlerin olması dileğiyle… Yeni yaşınızda tüm güzellikler sizin olsun. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Mesleki ve kişisel yaşamınızda yeni bir yıla girerken size en iyi dileklerimizi sunarız.

– Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

Müdüre Samimi Doğum Günü Mesajı

– Bu özel günde, yeni yaşınızda rabbimden sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum sevgili müdürüm. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara müdürüm.

– Size kaygısız, eğlenceli ve mutlu bir doğum günü diliyorum. Siz her şeyin en iyisini hak ediyorsunuz. Doğum günün kutlu olsun müdür.

– Kazandığın gibi, tüm övgü ve takdire layıksın. Böyle harika bir müdür olduğunuz için teşekkür ederiz. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Profesyonel kariyerim boyunca çalıştığım her müdürün senin gibi olmasını diliyorum. Seni seviyorum ve doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Sevgili Müdür, hayatta elde ettiğim başarı sizlerin sayesinde. Harika bir müdür ve harika bir akıl hocası oldun. Doğum günün kutlu olsun.

– Sevgili müdürüm doğum gününüzde bana terfi alacağımı duymak çok güzel bir duygu. ???? işin şakası yeni yaşınızda tüm güzellikler sizin olsun.

– Rabbim sizi hak ettiğiniz güzelliklerle sınasın. Ve gelecek yıllar için huzur dolu bir doğum günü diliyorum. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Genel Müdüre Doğum Günü Mesajı

– Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmem ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Her mum hayatının ışığıdır, pastanda ki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın hayırlı, doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Pozitif enerjiniz ve bize verdiğiniz güven her zaman huzur sağlıyor. Bu başarınızın tüm yaşamınızda devam etmesi dileğiyle… Nice mutlu yaşlara müdürüm.

– Sevgili Müdür, bize görevlerimizi iyi yapmak için desteğiniz için teşekkür ederiz. Senin gibi bir müdürümüz olduğu için şanslıyız. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Sana hayatın sunduğu en iyisini diliyorum. Ayrıca bu organizasyonda her zaman olduğun harika insan olarak kalmanı diliyorum.

– Sevgili müdürüm. Sizinle çalışmak ve çalışma arkadaşı olmak bizim için büyük şans. Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu yıllar dilerim.

– Bugün geride kalan bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşin her daim seni aydınlatsın. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

– Doğum günün kutlu olsun müdürüm, sana uzun ve başarılı bir kariyer diliyorum. Buna ek olarak, size neşe ve mutlulukla dolu uzun ve tatmin edici bir yaşam diliyorum.

– Siz sadece bir lider değilsiniz. Siz bir arkadaş, efendi, dürüst bir müdürsün. Hayatımızın en değerli müdürüsün. İyi ki varsınız sayın müdürüm. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum günün kutlu olsun müdürüm.

Müdürüme Doğum Günü Mesajları

– Müdür, müdür dedik yedin bitirdin bizi. Neyse bugün doğum günün sitem etmeyelim ancak az mesai, bol ücret talebimizdir doğum gününüzde  Nice mutlu huzurlu yaşların olsun müdürüm.

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun başarılı müdürüm.

– Sevgili müdürüm, varlığınız bizim için çok kıymetli ve değerli. Özel yaş gününüz de sizler bizleri yalnız bırakmadığınız gibi bizde sizleri yalnız bırakmadık. Doğum gününüz kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Açık bir kapıya sahip olduğunuz ve kulaklarınızı dinlediğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Açıkça en iyisisin. Sana uzun ve tatmin edici bir yaşam diliyorum.

– Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Kalbimin sevgimesajlarim.com derinliklerinden senin dünyanın en iyi lideri, harika bir akıl hocası ve sevgili bir arkadaş olduğunu biliyorum. İleride uzun ve müreffeh bir yaşam diliyorum.

– Zaman geçse de gönlümüzde yaşlanmayan, iyiliklerle anılan, efendi, cömert ve kişiliğiyle harikalar yaratan müdürümüz olduğunuz için sizle gurur duyuyorum. Doğum gününüzü kutlar, sağlıklı ömürler dilerim sayın müdürüm.

– Özel yaş gününüz gelecek yıllarınıza en güzel hatıra olarak kalmasını temenni eder, ailenizle birlikte nice huzurlu, sağlıklı mutlu bir hayat yaşamanızı yüce rabbimden dilerim. Doğum gününüz kutlu olsun sevgili müdürüm.

– Takım çalışması, insanlar çalışmak için bir araya geldiğinde olmaz. Takım çalışmasının gerçek anlamı, sizin bize vermiş olduğu enerji ile yönetilir. Her şey için teşekkür eder. Bu anlamlı günde doğum gününüzü kutlarım müdürüm.

– Her zaman bizim yanımızda olup, desteğinle bizi harika kılan müdüra sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Bizi koruyup kollayan ekmek yediren tek liderimiz. Allah size sağlıklı huzurlu nice ömürlü yıllar versin inşallah. Mutlu Yıllar Müdür.

– Bana çok şey öğrettiniz, bana çok yardımcı oldun ve siz benim yaşam hayatıma enerji katan en iyi müdür oldunuz. En güzel günleriniz, birbirinizden özel yıllarınız en harika neşeyle anılsın, en güzel huzurunuz, en güzel anılarınız olarak ömür boyu kalbinizde yaşasın.

– Doğum günün kutlu olsun müdürüm. Bu bizim için özel bir gün çünkü sizin için de özel. Harika bir lider olduğunuzu ve hayattaki en iyisini hak ettiğinizi bilmenizi istiyoruz. Harika bir lider olmanın yanı sıra, aynı zamanda harika bir arkadaşsın. En iyisini hak ediyorsun.

– Bugünümüzün ve gelecek olan yarınlarımızın saygı sevgi değer mütavizi müdürü. Hayat hikayenizde başarılarınızın en yükseğine kavuşacağınız mutluluklarla dolu hikayenizin hiç bitmeyeceği sağlıklı, huzurlu, neşeli ömürler diliyorum size. Doğum gününüz kutlu olsun sayın müdürüm.

– Çalışanlarınız olarak müdürümüz olduğunuz için kendimizi çok şanslı sayıyoruz. Harika enerjinizle, harika mutluluğunuzla bizleri de bu anlamlı günde neşemizi, enerjimizi artırıyorsunuz. Ailenizle sağlıklı bir hayat yaşamanızı, sizlerin de bu özel günde doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz