Sevgi Mesajları

Sevgi Mesajları

Sayfa İçeriği: Sevgi Mesajları, Sevgi Mesajları Kısa, Sevgi Mesajları Uzun, Sevgiliye Sevgi Mesajları, Resimli Sevgi Mesajları, Whatsapp Sevgi Mesajları, Arkadaşa Sevgi Mesajları, Sevgi Mesajları Duygusal

Herkes birbirine en güzel sevgi sözleri göndermek, paylaşmak ister. En güzel sevgi mesajları sitemizde sizler için hazırlanmıştır. Sevgi sözleri paylaşıldıkça insanlar arasında yayılır. Sevdiğinize söyleyecek bir şey bulamıyorsanız Sevgi mesajları gönderebilirsiniz. Sevgi mesajları kısa olması veya sevgi mesajları uzun olması önemli değildir önemli olan içeriğidir. Eğer görsel seviyorsanız resimli sevgi mesajları facebookta paylaşabilirsiniz.

Sevgi Mesajları

Yüreğimdeki tek arzu, hayalimdeki tek tutku, beni yaşatan tek duygu senmişsin bebeğim.

Sevgi; insanın kalbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara almadan yaşatabilmektir.

Sevgi sevdiğin üşüdüğünde hiç düşünmeden sırtındaki son gömleği de çıkarıp verebilmektir.

Seni sevdiğim için mi benden kaçıyorsun ey mavi gökyüzüm, aşkından alevler içinde kaldığım için mi gülüyorsun, sende beni seveceksen varsın yana yansın.

Ve aşk; O omzuna yattığında, rahatsız olmasın diye kılını bile kıpırdatmamaktır.

Sevgi bir kalbe iki kişi sığdırabilmektir, sevgi yolculuğa başlarken yol arkadaşını yolculuk bitene kadar bırakmamaktır.

Tüm hayatımla, tüm nefesimle, tüm organizmalarımla  tüm kalbimle seni seviyorum.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım.

Selvi boyu ile karşımda süzüldü, sırma saçları yerde süründü, o yari gördüğüm günden beri bende mevsimler ilkbahara büründü.

“I. Ben onu çok seviyorum.     II. Onu ben çok seviyorum.     III. Çok seviyorum ben onu” Bu öncüllerden yola çıkarak senin için çarpan bir kalp ve seni deliler gibi seven birisi için ne söylemek istersin?

Ben kolayı değil zoru seçtim, güneşi değil ayı seçtim ve ben milyonları değil seni seçtim Bitanem. Seni seviyorum ve sonsuza kadar seveceğim.

Her şey vaktinde güzel, her şey dengiyle güzel ve her şey yaşandığı oranda güzel, sevgide senle güzel Aşkım.

Uzaklık  bizimki gibi büyük olan sevgileri yüceltir, azıcık olan sevgileri de yok edermiş. Tıpkı yanan bir ateşin rüzgarla büyüdüğü gibi Sevgilim.

Seni o kadar çok seviyorum ki  denizler senin sevgini anlatan bir roman, ben de bir kaşif olsaydım o romanı on defa yüz defa okurdum. Seni deliler gibi seviyorum.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi.

Sevgi Mesajları Kısa

Bazen  hayat sana dar gelir, bir şeyler seni boğar, nefesin bedenine yetersiz gelir bağırmak istersin, isyan edersin ama sesin çıkmaz.

Seviyorum demekle sevgi olmaz, sevgi yüreğinde olmalı, kalbini sızlatmalı ve sevgi her zaman gözünün önündekini sevmek değildir, sevgi bazen hiç gelmeyecek birini sevmektir.

Sevebilir misiniz? Karşılıksız, beklentisiz, hesapsız, çıkarız, özgür bırakarak. Sırf bir başkasının iyiliğini, mutluluğunu isteyerek…

Bu hayat sevmeden de sevilmeden de çekilmez, aşk heyecanı planlı başlamaz, başladı mı padişah, ferman dinlemez.

Sen, hayalini kurup, sonunda bulduğum o hayallerimdeki adam değilsin. Sen karşıma çıkıp, bana aşkı hayal ettiren ilk sevgilisin.

Sevmiyorum şu saatin sesini, akmasın dursun zaman. Her şeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; yalan. Senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Seni seviyor muyum eğer merak ediyorsan geceleyin dışarıya çık başını gökyüzüne kaldır ve evet işte seni oradaki yıldızlar kadar çok seviyorum Aşkım.

Sen benim yanımda üşüdüm sevgilim dersen senin için güneş olurum, ışık olurum, ateş olurum sevdanla yanarım, ciğerlerine giden nefes olurum.

Beni kelebek ömrü gibi bir günlük değil, ben seni kaplumbağa ömrü gibi yüzyıllar boyunca seveceğim.

Aşk sevilmekten çok sevmek, yanında olmaktan çok onu özlemek, kavuşmaktan çok onu beklemek, görmekten çok düşünmektir ve aşk imkansızı başarabilmektir.

Sen yatağında güzel güzel uyurken ben seni düşünüyordum. Sensizliği tarttım ağır geldi sensizlik, sensizliğe bir kadeh açtım, derdimi sevgimi kadehimle paylaştım.

Kalabalık bir ortamda otururken yalnız söylenenleri duyup anlamıyorsan, durup dururken gülme ihtiyacı hissediyorsan, birilerinden bahsedildiğinde ateşleniyor isen sen aşıksın arkadaş.

Beni ne kadar seviyorsun diye sorarsan ben seni dünyalar kadar sevmiyorum. Ben seni çöldeki bir damla su kadar seviyorum.

Alfabe ABC ile, sayılar 123 ile başlar sevgi ise seninle başlar bitanem.

Aşkın her halini yaşamak isterim seninle, yalın halini, türemiş halini ve eğer aşk seninleyse zenginleştirilmiş halini yaşamak isterdim.

Ben senden önce çok aceleciydim, her şey hemen olsun bitsin derdim ama seni severken hayatın acele edilmemesi gerektiğini öğrendim. Doya doya, uzun uzun sanki hiç ölmeyecekmiş gibi seviyorum seni.

Sevgiliye Sevgi Mesajları

Ben asla ağlamam deyip her gece yatağa yattığında aklına o gelip gözünden iki damla yaş süzülüyorsa eğer utançla, işte o zaman aşıksın demektir.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

Sende benim gibi bu aşk masallarından sıkıldıysan seninle bir aşk masalı yazalım artık yeni kuşaklar büyük aşk denildiğinde bizim aşkımızı hatırlasınlar.

Bana beni unut diyordun tamam sana söz unutacağım seni, dünya dönmeyi bıraktığı an bende seni unutacağım.

Bir bitkinin büyümesi için havaya, suya ve güneşe ihtiyacı var, benim ne havaya, ne suya, ne de güneşe ihtiyacım benim yalnızca sana ihtiyacım var Birtanem.

Gönlüme düştüğü günden beri o ateşi aşk bilirim. Lal olmuş dilime adını dolar. Beni sen, seni ben bilirim.

O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum.

Sen benim önce alışmak istemeyip de sonra alışıp ve bir türlü bırakamadığım alışkanlıklarım gibisin sevgilim.

Bir gülüşünle düşmanlar çatlar, senin bir gülüşüne bir ömür feda edilir.

Öylesine güzel seviyorum ki seni, öylesine saf öylesine temiz, öylesine derin ve öylesine değil!

Ne seni öyle sıradan bir aşkla sevecek kadar onursuz, ne de sıradan bir aşkı yaşayacak kadar gurursuz biri değilim.

Ben seni ilkbahar yağmurlarıyla sevmedim ki, son bahar yapraklarıyla kaybedeyim. Ben seni son nefesime kadar sevdim.

Benim sadece iki gözüm var gözümü dört açmam için senin gözüne ihtiyacım var.

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan. Kalbim hep seninle.

Bazı aşklar okyanus gibidir. Görmesen de sonunun bir yerde bittiğini bilirsin, şimdi okyanuslar bile kıskanır sana olan sevgimi, görmesem de biliyorum sonunu sonsuza dek bitmeyecek.

Gözlerin gözlerime bakmasa da, ellerin sana uzattığım ellerimden tutmasa da, aşkın bir kor gibi bağrımı dağlasa da bu kalp bu bedenden ayrılmadığı sürece yine seni seveceğim yine seni seveceğim.

Seni bekliyorum belki sen gelmeyeceksin, duymayacaksın, bilmeyeceksin ama ben seni bekliyorum çünkü seni sevmek kadar beklemekte güzel.

Kapına geldim. Ve ben, ben olmaktan vazgeçtim. Sen yeter ki “kim o” de. Kim olmamı istiyorsan, o olmaya geldim.

Sen benim kalbimi çaldın, aklımı aldın, bedenime bir ateş saldın, benim kocaman bir dünyam, yaşam alanım oldun ve sen artık benim sevgilim oldun.

Birbirimizden ne kadar uzak olsak da, aramıza koca dağlar engeller kursa da, yalnızlık bir kor gibi bedenimi esir alsa da senden asla vazgeçemem, geçemem. Seni seviyorum civan gözlüm.

Seni ilk gördüğümde sevdim ben ve ben seni son gördüğümde de seveceğim sevilmeye değer sevgi kelebeğim.

Sen benim Allah’ımdan dilediğim dileğim, sen Mevlaya açılan kalp gözümsün, Sen aldığım nefes güldüğüm gülücüğümsün, sen uyuduğumda rüyalarımı süsleyen sevdiğimsin, sen benim kaderim biricik sevgilimsin.

Bir rüya gördüm el eleyiz biz, bir hayal kurdum diz dizeyiz biz, bir dünya kurdum sadece sen ve ben ikimiz.

Çöl sıcağında suya hasret gibi hasretim sana, bir damla su gibi bir yudum sevgine muhtacım.

Sana olan sevgim ne zamana kadar devam edecek bilir misin ey sevdiğim? Sana bakan bu gözlerim kapanana kadar seni seveceğim.

Sana gül demeti getirecektim dikeni batar diye korktum, sana güneşi getirecektim ama benim kalbim gibi senin senin ellerinde yanar diye korktum. Sana sevgimi getirdim mutlu olalım diye.

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiç bir şeye değmezdi yaşamak.

Gece odana geldiğinde el ayak çekildiğinde ve aklına birileri gelip gözünden bir damla yaş sakin sakin yol alıyorsa sen aşkı tatmışsındır o zaman.

Sanma ki bu  gözler sana baktıkça o sanacak, ölsem de ruhum sende kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayatta, inan son sözüm seni çok seviyorum olacak.

Ey sevgilim sana olan aşkıma evet de gönlüm acı çekmesin, bu feryadımı duy artık sana olan sevgimi dünyalar duydu sen duymadın.

Kalbimden kalbine köprüler kurdum, yüreğimi senin sevginle doldurdum, seninle olan aşkımızı dünyalara duyurdum.

Biz sevdiğimizi sözümüzle değil özümüzle severiz ve biz sevdik mi ecele kadar severiz.

Biz seversek geceyi gün bugünü dün sevdayı düğün ederiz.

Bir çiçek olmak isterdim beni ağacımdan kopardıkları zaman senin gibi güzel birisi için kopayım, senin gibi nadide bir çiçekle arkadaş olayım ve öleceksem senin kollarında öleyim.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi.

Her zaman sesini duyamasam da, her vakit yüzünü göremesem de, seni özlüyorum çünkü en güzel duyguymuş seni sevmek.

Sana sevgimden bir kalem yaptım benim duygularımı sana yazsın diye, sana bir kitap yazıyorum seni seviyorumla başlasın diye ve seni seviyorum dünya benim için dönsün diye.

İnsan kendini seveni görmeyecek kadar kör olabiliyor bazen, seven de sevdiğini belli edecek kadar cesaretli olamıyor bazen.

Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi.

sevgi-mesajlari

Kalbimi ve ruhumu vermemin bir yararı yok, sen zaten bunlara sahipsin. O yüzden sana bir ayna getirdim. Kendine bak beni hatırla.

Kalbin bir gün seni sevgiliye götürecek. Ruhun bir gün seni sevgiliye taşıyacak. Sakın acında kaybolma. Bil ki çektiğin acı bir gün dermanın olacak.

Sen benim ilk sevdiğim son aşkımsın, sen benim can bildiğim vefalı sevdiğimsin, sen benim canıma can katanımsın, sen hayatımın tek anlamısın.

Sen aşk ararken gözünün önündeki aşığını görmüyorsun, ben ise aşk uğruna senden başkasını görmüyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz