Ağlatan Ayrılık Mesajları

Ağlatan Ayrılık Mesajları

Sayfa İçeriği: Ağlatan Ayrılık Mesajları, Ağlatacak Ayrılık Mesajları, Ağlatan Ayrılık Mesajları Uzun, Hüzünlü Ayrılık Sözleri Uzun, Sevgiliyi Ağlatan Ayrılık Mesajı, Arkadaşı Ağlatacak Ayrılık Mesajı, Ağlatan Ayrılık Mesajları Resimli, Ağlatan Ayrılık Mesajları Facebook

Ağlatan Ayrılık Mesajları

Birlikte geçirdiğimiz o güzel günler olmayacak, uzaktan da olsa artık bana bakan birisi olmayacak, sen gittin ama hiçbir zaman senin yerin dolmayacak.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin. Ama şunu unutmak bir tanem; bir gün sen de seveceksin.

Ben seni gözyaşlarımla uğurladım, seni her zaman bulabileceğim en iyi yere kalbime gömdüm.

Aşkımız su üzerine yazılan bir masaldı, göz kirpimi kısalığında kelebeğin ömrü uzunluğundaydı. Kalbimizde bir ömür boyu çekeceğimiz yaralar bıraktı.

Gel elimi tut eski günlerdeki gibi olalım her şeyi geride bırakalım, Ayrıldığımıza sevinen düşmanlarımızı çatlatalım.

Vedalar; gözüyle sevenler içindir, çünkü gönülden sevenler ayrılmaz. -Hz. Mevlana-

Aşkım ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım.

Yüreğimde ismin kalmış aklımda yüzün, biraz ayrılık biraz hüzün, sahi ne kadar zaman oldu benden gideli ama benim hiç azalmadı sevgim, herkesi unutur da yüreğim seni asla unutmaz Bitanem.

Aşk ayrılınca değil vazgeçince bitermiş yani bende hiçbir şey bitmiş değil.

Beni terk ettiğin gün, saçlarından bir tel koparıp asacağım kendimi. Beni terk ettiğin gün, kirpiklerinden birini koparıp saplayacağım kalbime.

Hayallerimiz vardı birlikte dünyaya sığmayan, her şeyi mutlulukla yaşayacağımız ve birbirimize verdiğimiz söz gibi hiç ayrılmayacağımız.

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş. Yok, be aşkım asıl ölmek sensizlikmiş.

Bir tek dileğim var mutlu ol, mutlu ol ki beni kaybettiğine değsin.

Bir gece yarısı titreyerek uyanırsan bil ki resmini öptüğüm gündür, bir gün sebepsiz yaşlar süzülürse o güzel gözlerinden bil ki yokluğundan öldüğüm gündür.

Şimdi yalnız yürüme zamanı. Unut gitsin her güzel anı, ben sararım yalnız yaramı, sen git yaşlarım akmadan.

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Ben her gün ağladım sen gidince, her şeyi boş verdim senden sonra, hayat devam ediyor olabilir ama benim hayatım sende kaldı.

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu. Güneş doğmaz, günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Tertemiz sevdamızın sonu mutlulukla bitmeliydi, ayrılık hiç olmamalıydı.

Ben senin yaşadığın gizli bir macerayım, anlatılmaz bir roman, kapanmaz bir yarayım, sığındığın limanlar unutturamaz beni, ben senin yüreğinde en büyük fırtınayım.

Keşke sen giderken elinden tutsaydım seni hiç bırakmasaydım, sensizlik çok zor gözlerim gözlerini arıyor ismini duyduğum zaman yüreğim çınlıyor.

Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgârın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle.

Neden üzülüyorum biliyor musun bir hiç uğruna beni terkedip gittiğine değil, sen gittin ben yalnız kaldım diye değil de. Seninle birlikte yaşadığımız o güzel günlere üzülüyorum, şimdi biz o güzel günlerimize dönüp biz ayrıldık diye nasıl söyleyeceğiz.

Senin kalbin başkası için attığı andan itibaren benim kalbim durdu.

Batık bir gemiymiş aşk limanında. Kader bu deyip de avutma beni ayrılık kapımızı çaldı sonunda senden son dileğim unutma beni.

Bir eski dost gibi hatırla beni. Bir selam ver yeter. Unutmuş olsan da eski günleri. Adımı ara sıra an yeter.

Gittin mi büyük gideceksin! Ayrılık bile gurur duyacak seninle.

Ölüm gibidir ayrılık, ölüm gibi. O yüzden bekleme gidenleri, ölüler dirilmez, ağlayan bir daha gülmez.

Gidecek olan karar vermişse gönülden, bize de çekilmek düşer önünden.

Bir zamanlar deli gibi hesap sorduğun birine, gün gelir hatır bile soramazsın.

Gidiyorum hayatından, gözlerinin buğusunu, yüreğinin kokusunu aldım gidiyorum, ağlıyorum gözyaşlarımı yüreğime akıtıyorum.

Ben dünyanın en ağır yükünü taşıyorum aklı bende değil ama ben onun yüreğini taşıyorum.

Hayatın kuralını çizebilseydim seni sever miydim, yüreğime kazınanı görseydin yine çekip gider miydin?

Yolumdan dönemediğim için değil, seninle hiçbir yolda yürüyemeyeceğimi bildiğim için gidiyorum.

Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama ben sana hala el sallıyorum. Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin? Aya baktım ve dedim ki sen hiç gökyüzünden vazgeçebilirsin.

Aşkın bitmiş olsa da hiç sevmesen de beni çok aldattın hoş görmesem de bir şeyler bulmuştum ben o sevginde bekliyorum bir gün dönersin diye.

Yüreğimde ismin kalmış aklımda yüzün, biraz ayrılık biraz hüzün, sahi ne kadar zaman oldu benden gideli ama benim hiç azalmadı sevgim, herkesi unutur da yüreğim seni asla unutmaz Bitanem.

Sen benim içimde açan bir güldün. Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın yar. Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliğim kederliyim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz