Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Doğum günleri en özel günlerdendir. Bizler de bu yazımızda sizlerle daha önce hiç duyulmamış doğum günü sözleri hazırladık. Yazımızda sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları kısa, sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları duygusal ve sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları anlamlı sözleri okuyabilirsiniz.

Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Sevgiliye

Yaşama sebebim iyi ki doğdun.

Ay parçam doğum gününü kutlarım.

Aşkım doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Biriciğim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

”Sen benim gün ışığımsın. Mutlu yıllar!”

Beraber huzurla sağlıkla geçireceğiniz güzel günlere…

Biricik aşkım nice doğum günleri dilerim. Tabi ki benimle.

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Bana dünyanın en güzel hediyesini veren aşkım doğum günün kutlu olsun.

Aşkım benim doğum günün kutlu olsun nice mutlu seneleree seni çok seviyorum.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

”Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.”

Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

Birlikte nice mutlu eğlenceli yıllara. Doğum günün kutlu olsun sevgilim. SENI ÇOK SEVİYORUUUMMM…

Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara iyi ki doğdun iyi ki varsın seni çok seviyorum…

Bugün senin günün aşkım. Bu yüzden tuttuğun her dileği yerine getireceğim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Penceresiz odamda ışıkların en nadidesisin. Ayrı geçirdiğimiz ilk ve son doğum günün olsun gül yüzlü meleğim.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bugün günlerden benim en değerlim. Doğum günün kutlu olsun biricik ablam canımın canı seni çok seviyorum iyikim.

Aşkımmm sana bişey diycemmm! Seni Seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canımın içi. Birlikte nice güzel yaşlanmaya.

Sadece bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!

Bir kadın düşünün daha genç yaşında kalplerin en güzel yerine taht kursun doğum günün kutlu olsun iki gözümüzün çiçeği.

Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Yеni yaşın umuyorum sana mutluluk gеtirеcеk. Bеlki dе ilеrdеdir yaşanacak günlеrin еn güzеllеri. Doğum günün kutlu olsun!

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

”Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim? Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice nice yıllara güzel melek.

Biriciğim, hatunum, sevgilim, aşkım doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğmuşsun. İyi ki senle karşılaşmışız iyi ki seni sevmişim.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Duygusal

Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğmuşsun sevgilim.

Sensizlik susuz yaşamak kadar imkansız. Sensizlik tedavisi olmayan ölümcül hastalıklar gibi. Yaşamıma anlam katan en değerli varlığımsın. İyi ki doğdun.

Bu dünyayı tamamen önüne de sersem beni mutlu ettiğinin karşılığını veremem sen benim geleceğimsin seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Doğum günün kutlu olsun, tüm mutlu yarınlar seninle doğsun. Doğum günü hediyen olarak sana kalbimi veriyorum, artık kabul etmek veya etmemek sana kalmış…

”Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.”

Yanı başında güne uyanmak, sabahların en güzeli. Bugün farklı, bugün çok anlamlı. Her sabah yanımda uyan, hep benimle kal. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bazеn insanlar güzеldir. Sadеcе görünüşlеriylе dеğil. Sadеcе söylеdiklеriylе dеğil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

Sevmek yaşamak ise seninle yaşamayı isterim, ayrı kalmak özlemek ise yalnız senden ayrı kalmak istemem. Seninle doğmadım ama seninle ölebilirim, iyi ki varsın bitanem.

Teşekkür etsem, çok yavan be. Bir insan diğerine, ömrünü güzelleştirdiği için yavan bir teşekkür edip kaçabilir mi böyle? Sen nereden geldin sevgilim? Nereden içim dışım oldun böyle..

Geri kalan ömrümde yalnızca sen olsan yeter bana, tek bir gülüşün tüm sıkıntıları unutturmaya yeter. Yeni yaşının ilk günü kutlu olsun bir tanem, iyi ki doğmuşsun, nice mutlu güzel yıllarımıza.

Birlikte geçirdiğimiz her an sana daha da aşık oluyorum. Beni bu dünyada en mutlu eden kişi sensin aşkım. Umarım doğum günü sürprizimle ben de seni mutlu edebilmişimdir. Doğum günün kutlu olsun bebeğim!

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

Başkalarına verebileceğimiz en güzel hediye koşulsuz sevgi ve her haliyle onu kabul edebilmektir. Ben de bu özel günde sana tüm sevgimi gönderiyorum aşkım. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar!

Kış çocuğusun sen ama benim baharımsın. Doğman benim güneşim, gülmen benim filizim. İyi ki ama iyi ki doğdun ve hayatımdasın ruh ikizim. Nice mutlu doğum günlerimizi beraber geçirmemiz dileklerimle (dualarımla) İYİ Kİ DOĞDUN

Bugün senin doğum günün. İyi ki doğmuşsun aşkım benim. Keşke kuru bir mesajla değil de yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana… Ömrüme ömür katanım, Seni Seviyorum.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları Uzun

İnsanın ne kadar yaşadığı değil, ne kadar sevdiği önemli bu hayatta. Sevgisiz geçen onca yıldan sonra, senin sevginle geçen bu kısa süre, koca bir ömre bedel benim için. Seni yaşadıkça, Allah’ın mükemmelliğini anlıyorum, seni tanıdıkça daha bir özlemle seviyorum. Doğum günün kutlu olsun kadınım

Seninle büyümek, ne güzeldi sevgilim. Doğrularımda yüzüme senin kadar içten gülüp, hatalarımda kollarını boynuma senin kadar sıkı dolayanı olmadı hiç. Ne zaman arkama dönüp baksam, hep orada bir yerlerde bana gülümseyen yüzünle karşılaşıyorum. Bana verdiğin ömrün için teşekkür etsem, çok mu basit olur sevgilim?

Dağları büksem ve avucuna koysam, yıldızları küçültüp boynuna kolye diye taksam, güneşi söndürüp yakana çiçek niyetine iliştirsem, ayı ikiye bölüp o kokusuna kurban olduğum saçlarına toka diye taksam, yine de senin hakkını asla ödeyemem aşkısı, bütün güzellikler, senin yanında sadece ufak bir detay olarak kalır.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun içlerinde en farklısı. Çünkü bu mesajın her harfi tamamen sevgiden oluşuyor. Hayatının sevgimesajlarim.com her döneminde mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Tüm hayallerin gerçekleşsin, hayat güneşi her daim seni aydınlatsın! İyi ki doğdun ve iyi ki varsın…

Bilerek dogum gununu kutlamicam…baska bi gun de dogabilirdin benim icin fark etmezdi sadece her gun; dogdugun icin mutlu olurum, yanimda oldugun icin mutlu olurum,sevgilim olduğun için sevgili oldugumuz icin mutlu olurum.. bugun dogdugun icin sana ayri bi sevgi gostermicem gosteremem de zaten cunku bundan daha fazla sevilemezsin

Cennet bahçelerinden kopup gelen bir meleğe tam da bugün rastladım. Bugün o meleğin dünyayı selamladığı ilk gün. Takvimler, gazeteler, televizyonlar ve sosyal medya haberlerinde hep sen varsın bugün. Beni anlayan, her zaman desteğini yanımda hissettiren, bazen eşim, bazen işim, bazen annem, bazen de ürkek çocuğum olan benim güzel sevgilim… Bütün doğum günlerinde birlikte nefes almak dileğimle, doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz