Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajı

Sevgili olmak kolay değil sabah günaydın demek gece iyi geceler mesajı göndermek gerektirir. Erkek sevgiliye iyi geceler sözleri, uzaktaki erkek sevgiliye iyi geceler mesajı uzun ve erkek sevgiliye iyi geceler mesajı tumblr

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Gecelerimin Parlayan yıldızı, hayatımın anlamı, ömrümün sonsuz nefesi, iyi ki varsın. Seni seviyorum, iyi geceler her şeyim.

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi geceler soluğum nefesim, her şeyim, biricik aşkım!

Uyumayı sadece rüyalarımda seni görmek için seviyorum. Rüyalarımı süsleyen en şahane şeysin. Her daim yanımda ve rüyalarımda olmaya devam et sevgilim. İyi geceler.

Nefesim, dünyam, hayatımın anlamı, güzeller güzeli sevgilim. İyi ki varsın ve iyi ki benim hayatımdasın bir tanem. Her zaman hayatımda olman duası her zaman gönlümdedir. Seni çok seviyorum hayatım.

Sana attığım iyi geceler mesajının hiç sonu gelmesin bir tanem. Her gece sana iyi geceler mesajı atıp uyumanın huzuru çok başka. Seni seviyorum sonsuz aşkım. İyi uykular.

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.

Çağrılarım öpücük olup yanağına konsun. Mesajlarım kalbine kazınıp duyguları olsun. İyi geceler diledim sevgilim haberin olsun.

Adım atacak gücüm olmazdı sen olmasan. Sana kavuşmak umuduyla atarım adımlarımı bu sonusz ve sensiz gecede. iyi geceler sevgilim.

Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve geceniz hayırlı olsun.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.

Sana özlemim her gece daha da artıyor. Seninle uyuyamıyor olmanın hüznü ve hayatımda olmanın mutluluğu ile uyuyorum. Seni çok sevdiğimi bir an bile aklından çıkarma olur mu? İyi geceler canım sevgilim.

Rüyalarım içinde sen varsa gerçektir. Çünkü geceleri senin dokunuşunu ellerimde hissedebiliyorum. Sıcaklığın beni sarıyor, böylece üşümüyorum. Hayatımı senin ellerin bırakıyorum, ben senin sayende yaşıyorum sevgilim.

Gece ve gündüz bir elmanın iki yarısı gibidir. Benim bir yarım sensin, diğer yarım da senin için büyüttüğüm kalbim. Gecende ve gündüzünde senin için seninleyim meleğim.

Aşk dolu rüyalar diliyorum bir tanem. Rüyanda gördüğün aşkın ben olayım, iyi geceler öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

Bir müzik çalıyor içimde adı aşk nağmeleri ile süslenmiş, bir aşk var kalbimde adı seninle başlar sonunu sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Birtanem İyi Geceler.

Sen benim hayatımsın. Seni yaşıyorum ve seninle var oluyorum. Her gece hayatımda olduğun için minnettarım. Seni her şeyden çok sevdiğimi bilmeni isterim. İyi geceler sevgilim.

Kar taneleri kadar bembeyaz, tertemiz ruhun, öyle aydınlık ki; geceleri bile aydınlatır hayali masum yüzünün.

Seni gökyüzünden alıp rüyalarıma dâhil ediyorum sevgilim. Gecelerimi ve uykumu güzel yapan tek şey senin varlığın. Seni çok seviyorum sevgilim iyi geceler.

Kaç güne daha gözlerimi yumacağımı bilmiyorum yahut kaç sabaha uyanabilirim daha? Gülüşlerim hep böyle taze kalacak mı yoksa bir gün ben de unutacak mıyım kahkaha atmayı bilmiyorum. O yüzden demem o ki elimizdekiler hala elimizdeyken gülerek kapatalım gözlerimizi Dünyaya. İyi geceler.

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.

Sırf birisi iyi geceler demediği için kötü geçen geceler varmış ya; işte onlar olmasın diye buraya bir “İYİ GECELER bırakıyorum. İhtiyacı olan alıp kullansın.

Sana gecelerin sessizliğini rüyaların en güzelini görmen için dua edeceğim aşkım iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

Seni sen olduğun için sevdim daima senden başkasını asla düşünmedim düşünmeyeceğim de seninle kurduğum hayaller, sana verdiğim zamanlar hepsi senin içindi. Muhteşem bir güne uyan sevgilim. İyi uykular.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle iyi geceler

Sen benim gözümün bebeği, gözümün nurusun ama asla gözümdeki uykusu değilsin. Tatlı rüyalar gülüm.

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin…

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Daima yüreğimin en derininde bulunan meleğim… Sen her zaman benim yüreğimde ve kalbimde olacaksın. İyi geceler sevgilim.

Senden ayrı kalmanın bana verilecek en büyük ceza olacağını biliyorum, bu cezaya mahkum olmamak için seni asla bırakmayacağım. Bir duaya, bir hasrete, bir geceye nasıl tutunuyorsam sana da öyle tutunuyorum sevgilim.

Rüyalarımı süslemen yetmezmiş gibi gözümü açar açmaz aklıma düşüyorsun. Bu durum mucizevi bir şey. İyi ki dediğim durumlardan sadece bir tanesi. İyi geceler sevgilim.

Rüyalarımı süsle, gecemi ışığınla aydınlat ve hep benim ol. İyi geceler bitanem. Seni çok seviyorum.

Resminle uyuyorum her gece. Tam karşıma koydum. Ben uyurken hep beni seyrediyorsun, ben de uykuya dalana dek yüzünün her karesini dolanıyorum. Benim zamanım doldu gözlerim kapanıyor, senin sıran başladı sevgilim, doya doya izle beni. İyi geceler.

Alma umudumu elimden. Geceleri yalnızlıklara, beni karanlıklara teslim etme. Bir ümit beslerim belki bir teselli. Bu karanlık gecenin sonu sana çıksın güneş yüzlü sevgilim.

Seni hayallerimde ve rüyalarımda görmek yerine her daim yanımda görmek isterim canım sevgilim. İyi geceler gülüm. İyi ki benimsin, iyi ki varsın.

Aynı şehirde buluşmayan yollarımız dilerim rüyaların dünyasında buluşur. Aramızdaki bu insafsız mesafeler bilirim ki; ancak orada yorulur. İyi geceler uzaklarda bıraktığım sevgilim.

Bu gece sen uyurken gizlice ellerini tutup, gözlerine bakacağım. Saçlarını okşayacağım ve sana olan sevgimi anlatacağım. Her zaman dudaklarımdan dökülen o kelimeyi söyleyeceğim. Seni seviyorum…

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

Seni yıldızlara emanet ediyorum ama onlar yanımızda yok diyorlar eğer sen hangi düşte hangi güneşteysen çık gel çünkü gülüşünü çok özledim tatlı rüyalar.

Sen aklıma gelince uyuyamıyorum demiyorum ki, çünkü hiç aklımdan çıkmıyorsun. İyi geceler bir tanem.

Senin yarın bile olamazlar üstünü sildiklerim . Geceleri daha da acıtır yokluğun. Yepyeni başlangıçlara seninle başladım. İyi geceler sevgilim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

En güzel geceleri seninle kapatıp her yeni güne seninle merhaba demek çok güzel her şeyim. Sana iyi geceler diliyorum bir tanem.

Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var? İyi geceler!

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm…

Rüyanda beni ve aşkımızı görüp derinden sevgimesajlarim.com hissetmeni diliyorum can parem. Rüyanda gördüğün hep ben olayım iyi geceler öpücüğünü kondurayım rüyanda da olsa. Aşk dolu rüyalar bitanem. İyi geceler.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

İyi geceler diliyorum küçük meleğim. Seni çok seviyorum ve hayatım boyunca da her zaman seveceğim. Rüyanda beni görmen dileğiyle bir tanem

Bir bakışınla doğuyorsa kalbimde güneş, uyuduğundaysa batıyor güneşim. Hayatımda ömrümde sensin. İyi Geceler her şeyim.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz. Sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakin üşüme diye. İyi geceler aşkıma.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696