Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Nisan 2024
Anasayfa » Güzel Sözler » Kadınlar Gününe Özel Sözler

Kadınlar Gününe Özel Sözler

Kadınlar Gününe Özel Sözler

Özel günlerden bir tanesi de kadınlar günüdür. Kadınlar günüyle ilgili hazırladığımız sözlerimiz de kadınlar gününe özel sözler resmi, kadınlar gününe özel sözler sevgiliye ve anneye kadınlar gününe özel sözleri okuyabilirsiniz.

Kadınlar Gününe Özel Mesajlar

– Baş tacı kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

– Kadınlar gününüz sadece bugün değil, her gün kutlu olsun.

– Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Kadınlar günün kutlu olsun.

– 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günümüz umutla dolu yarınlara olsun.

– 8 Mart bitene kadar değil, 80 yıl boyunca birlikte olduğun kadını sev.

– Keşke kаdınlаrımızın değerini bir gün değil de her gün bilsek.. Kutlu olаn budur…

– Kаdın olmаk bilek işi değil yürek işidir. Emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

– Kаdın kıymetini bilen için nimettir. 8 Mаrt Dünyа emekçi kаdınlаr günü kutlu olsun.

– Sadece 8 Mart değil tüm günlerin sağlık, mutlu ve başarılı olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

– Ateş karşısında bozulmayan altın, altın karşısında bozulmayan kadın; kadınlar günün kutlu olsun.

– “Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun.

– Aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum.. Kadınlar günün kutlu olsun.

– Kаdın isterse bаşаrаmаyаcаğı hiç bir şey yoktur. 8 Mаrt Dünyа emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

– Kаdınа sаygı gösteren milletler her dаim bir аdım öndedirler. Emekçi kаdınlаrımızın günü kutlu olsun.

– Başta Muhterem Nur Anne ve Eşim Olmak Üzere Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

– Biz kadınların isteyip de başaramayacağı hiçbir şey yoktur. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’müz kutlu olsun!

– “Kişinin en az bir hayali varsa, güçlü olmak için nedeni var demktir.” Sanmao, Tayvanlı yazar ve çevirmen

– Canım arkadaşım, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

– Sen o kаdаr bir şey söylemeden gidersin ki; üstüne milyonlаrcа bir şey söylenir. Kаdınlаr günün kutlu olsun.

– Öyle çoktur ki kаdının hаyаtımızdаki yeri öyle ki kıymetini bilmeli. 8 Mаrt Dünyа kаdınlаr günü kutlu olsun.

– “Kadınların henüz öğrenmesi gereken şey, hiçbir kimsenin sana güç vermemesidir. Onu almayı bil.” Rossenna Bar

– Emek veren , acı çeken , özlem duyan , hakkını savunan tüm kadınlar , 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

– Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

– 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

– Sevgilim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Kadınlar Günün Kutlu Olsun.

– Hayatımızın her bir anına dokunan, anlamlandıran kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü içtenlikle kutluyorum.

– Bir bakışın kudreti bin lisanda yoktur. Bir bakış bazen şifa bazen zehirli oktur. Dünya kadınlar gününüz kutlu olsun.

– Kadının detaycı ve ince düşünme biçiminin dünyada yaygınlaşması ve böylece dünyada bir dengenin sağlanması dileğiyle…

– Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

Kadınlar Gününe Özel Sözler Sevgiliye

– Dünyaya sizin gözlerinizden bakabilseydik, dünya daha güzel bir yer olurdu. Tüm kadınlarımızın, Kadınlar Günü kutlu olsun!

– Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

– “Her zaman ve günümüzün tarihi, özellikle toplumun düşünmeyi unuttuğu takdirde kadınların da unutulacağını öğretir.” Louis Otto

– Başımızın tacı ve yarınlarımızın mimarı olan kadınlarımızın bu anlamlı gününü kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum!

– 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk getirsin. 8 Mart Kadınlar Gününüz kutlu olsun…

– Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını dolu dolu hissettiğimiz kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!

– Ve bir ses yükseldi Veda Hutbesi’nden “Kadınlar size Allah’ın emanetidir.” Hz Muhammed (SAV) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun.

– Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel kadınına; Kadınlar günün kutlu olsun!

– “Kadınları seviyorum. Onlar şimdiye kadar yaratılan en güzel şey. Erkekler gibi olup seviye inmek istiyorlarsa sorun değil.” Mel Gibson

– Peygamberimizin cennet annelerin ayakları altındadır sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

– Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününün Kutlu Olsun. Seni çok seviyorum.

– Kadına saygı göstermeli, kadını korumalı, kadını özgür bırakmalıyız ki kadın daha çok üretebilsin. 8 Mart Dünya kadınlar günü kutlu olsun.

– Her kadın bir çiçektir. Bu özel günlerinde onlara bir çiçek hediye edelim. Annenize olsun, esinize, sevgilinize… Kadınlar gününüz kutlu olsun.

– Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Anneye Kadınlar Gününe Özel Sözler

– Özgür kadın düşüncesiyle, bu kutsal  dünya  emekçi  kadınlar  gününü, özelde emekçi kadınlara genelde ve tüm dünya kadınlarının  günü  kutlu olsun.

– Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun.

– Sen her zaman hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım…

– Mücevher gibidir, bir kadının gözyaşları. Onlar damladıkça, sizin değeriniz düşer. Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü canı gönülden kutlarım.

– Kadın annedir, kadın evi yuva yapandır, kadın iş kadınıdır, kadın emektar’dır. Kadınlarımızın kıymetini bilelim. 8 Mart Dünya Kadınlar günü kutlu olsun.

– 8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

– Dostum, arkadaşım, sırdaşım! Bir gün, umarım bana gösterdiğin sevgi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Seni çok seviyorum! Kadınlar günün kutlu olsun.

Kadınlar Gününe Özel Sözler ve Mesajlar

– Kadının ve erkeğin, farklılıkları nedeniyle düşman olduğu günleri geride bıraktığı; kusursuz bir dayanışma içinde birbirlerine sarıldığı nice güzel günlere.

– Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum. Çünkü aslında, senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Kadınlar günün kutlu olsun anneciğim.

– Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Kadınlar günün kutlu olsun.

– 15 Temmuz da her savaş da silahın önüne tankın önüne imanı ile çıkan yürekli analarımızın 8 Mart kadınlar günü kutlu olsun bu vatan size minnettar iyi ki varsınız

– Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılır, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

– Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki varsın bir tanem. Kadınlar günün kutlu olsun.

– Türkiye Cumhuriyeti anlamınca kadın; Bütün Türk sevgimesajlarim.com tarihinde olduğu gibi bugün de en muhterem mevkide, her şeyin üstünde yüksek ve şerefli bir varlıktır. Mustafa Kemal Atatürk

– Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

– Kaç defa başarısız olduğumun bir önemi yok, tekrar denemek için beni motive edecek bir güç olduğunu biliyorum. Her zaman benim için orada olan karım, Kadınlar Günün kutlu olsun!

– Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları gönlüne, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Güneş her zaman senin için doğsun, en güzel günler seninle olsun. Kadınlar günün kutlu olsun.

– Kadınlar gününüz kutlu olsunAdam olmadan önce insan olabilmenin en temel unsurudur kadın. Çoğu zaman değil, her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart dünya kadınlar gününüz kutlu olsun

– Hayatımızın anlamı, yaşama sevinçlerimiz olan, elinin değdiği her yere rengarenk çiçekler açtıran kadınlarımızın sadece bir güne mahsus değil, her zaman hatırlanması dileğiyle.. Dünya kadınlar günü kutlu olsun.?

– Hiçbir kadının öldürülmediği, korkmadan sokaklarda yürüyebildiği, çocuk yaşta evlendirilmediği her şeyden önce “insan” olarak algılanabildiği bir yaşam ümidi ile Tüm kadınların Dünya kadınlar günü kutlu olsun …………

– Seninle birlikte olmak harika bir rüya gibi. Gözlerinin sıcaklığı, utanman, benim dünyamı canlı utuyor. Söz veriyorum benim bütün hayatım boyunca kalbimde başka birinin yeri olmayacak. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun.

– Ben muhterem hanımlarımızın Avrupa kadınlarının aşağısında kalmayacak, aksine pek çok yönden onların üstüne çıkacak şekilde ışıkla, bilgi ve kültürle donanacaklarından asla şüphe etmeyen ve buna kesinlikle emin olanlardanım.”  Mustafa Kemal Atatürk

– Sen hayatımdaki en değerli varlıksın. Beni sözleriyle rahatlatan tek kişiydin. Dünyanın tüm sıkıntıları beni çepeçevre sardığında, her şey bitmişken, sen oradaydın. Gözyaşlarımı silen sendin ki bu bizi daha da yakınlaştırdı. Hayat sensiz anlamsız olurdu. Sen tekrar ayağa kalkmama yardımı olan kişiydin. Dünya Kadınlar Günün kutlu olsun!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz