Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Bu sayfada arkadaşa doğum günü mesajı, arkadaşa doğum günü mesajları, doğum günü mesajları arkadaşa, en yakın arkadaşa doğum günü mesajı, arkadaşa doğum günü mesajları konulu bir yazı hazırladık. Arkadaşlar arasında gönderilen doğum günü kutlama sözlerini yine bu yazımız içerisinde bulabilirsiniz. Arkadaş bazen bir kardeş kadar değerlidir. Arkadaş senin her zaman yanında olan en iyi dostundur.

Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

Sen benim en sevdiğim arkadaşım, sen benim için arkadaştan daha öte kardeşim gibisin. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

İhtiyar doğum günün kutlu olsun. İyi yaşlanmalar sana mutlu huzurlu günler geçirmen dileğiyle mutlu yıllar.

Canım arkadaşım, sevimli arkadaşım iyi ki doğdun, iyi ki benim arkadaşımsın. Sağlık,aşk,başarı tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle doğum gününü kutlarım.

Allah sana kalbin gibi temiz bir hayat nasip etsin güzel arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık köprüsü bir kere kuruldu mu mesafeler ne kadar araya girerse girsin arkadaşlar asla unutulmaz. Canım arkadaşım sende benim unutmadığım arkadaşımsın. Doğum günün kutlu olsun.

Kanka gelecektik ama bizim patron izin vermedi sen artık pastayı bizsiz götür yeni yaşın kutlu olsun. Mutlu Yıllar Arkadaşlar kardeş, patron kalleş.

Hayat sana en güzel sürprizlerini sunsun, muhabbet kuşları başında dönsün, aşkların en güzeli senin olsun, doğum günün kutlu olsun. Nice Senelere

Tanrıdan dileğim bugün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olsun. Bütün sevdiklerin yanında olsun Mutlu güzel doğum günleri senin olsun.

Ben süslü püslü sözler söylemeyi bilmiyorum, telefonumda internet yok internete girip bakamıyorum, sana doğum günü kutlayan bu mesajı yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.

Yeni yaşında hayattan her istediğini alan hayatı acısıyla, tatlısıyla mutluca yaşamayı bilen biri olman dileğiyle doğum günü kutluyorum can yoldaşım.

Eski yaşına elveda, yeni yaşına merhaba canım arkadaşım doğum günlerinin en güzeli senin olsun. Senin için sağlıklı, aşklı, başarılı bir yıl olsun.

Arkadaşa doğum günü mesajları göndermek için site site dolaştım en güzel mesajları http://www.sevgimesajlarim.com/arkadasa-dogum-gunu-mesaji/ adresinde buldum.

Hayatında bazı şeylerden hiçbir zaman vazgeçemezsin bunlardan biri de can arkadaşlardır. Sen benim en kıymetli arkadaşımsın. Mutlu senelere

Dost dedinmi yürekten sevgi akla gelir, arkadaş dedin mi kardeş akla gelir. Canım arkadaşım güzel doğum günleri her zaman sesin olsun. İyi ki doğdun.

Yalnızlığın en kötüsü içten bir arkadaşın olmamasıdır. Benim yalnızlığım artık eskide kaldı senin gibi içten bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. En güzel günün kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşın, yeni mutluluklar, yeni süprizler getirir canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun. Nice nice senelere.

Sen gülerken yanında çok arkadaşın güler ,sen ağlarken yanında ağlayan senin arkadaşındır. Her zaman seninleyim canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Uzaklıklar arttıkça sevgininde şiddeti artarmış benim canım ardaşım seni çok seviyorum iyi ki doğdun. İyi ki benim arkadaşımsın. Mutlu Yıllara.

Sana kısa bir mesaj gönderiyorum doğum gününü kutlamak için mesaj kısa ama manası büyük güzel arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Sana doğum günü mesajı yazacaktım ama duygularımı bir türlü anlatamadım. Kolay değil sana olan sevgimi kelimelere dökmek canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Canım arkadaşım doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Yeni yaşının mutluluğuna mutluluk, başarına başarı katması dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Bu mesaj dünyanın en iyi kalpli arkadaşına; doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım. Nice mutlu mutlu yıllara.

arkadasa-dogum-gunu-mesajlari

Arkadaş bazen bir kardeşten daha çok sevilir ve bu yüzden hitap edilirken arkadaşım değil de kardeşim diye hitap edilir. Değerli kardeşim bu en mutlu günün olsun, ömrün her zaman mutlulukla dolsun, doğum günün kutlu olsun.

Lise yıllarında başlayan ve üniversite yılları ile devam eden arkadaşlığımız bir arkadaştan ziyade kardeşim olan çok değerli dostum doğum günün kutlu olsun.

Eski Türkler de arkadaş demek arka taş gibi sağla demekmiş. Sende benim en çok sevdiğim ve saydım arkadaşlarımdan birisin seninle iyi ki tanışmış ve iyi ki arkadaş olmuşum. En güzel ve mutlu yıllar senin olsun.

Sana doğum günü pastası alacaktım BİM saat 9 da kapanıyormuş, onun yerine bi biskrem versem  olur mu acaba? Doğum günün kutlu olsun kankam. Mutlu yıllar diliyorum.

Arkadaşlık televizyonda kanallar arasında zapping yapmaya benzer. Zapping yaparken hiç bilmediğin bir kanalda gördüğün bir programa takılırsın ve artık o programın tiryakisi olursun. Canım arkadaşım sende benim can arkadaşımsın. Doğum günün kutlu olsun.

Dikkat şuan telefonunuza ulaşan mesaj sizin doğum gününüzü kutlamak için uzak diyarlardan yola çıkarak gelmiştir. Yükü sevgi, içeriği doğum günü kutlamadır.

Biz arkadaş dedik mi kan deriz, can deriz, biz arkadaş gülerken güler, ağlarken ağlarız, onunla sonsuza doğru sorgulamadan yürürüz. Canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Arkadaş kelimesinin anlamı çok büyüktür. Arkadaş demek arka taş gibi sağlam demektir. Benim her zaman yanımda olan canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

arkadasa-dogum-gunu-mesaji

Değerli arkadaşım sana doğum günü mesajı göndermek yerine yanında olup yeni yaşının mutluluğunu birlikte paylaşmak isterdim ama zalim patron izin vermeyince gelemedim. Arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık doğada bir bulduğun mantarın zehirli mi zehirsiz mi olduğunu bilmeden yemek gibidir. Sende benim en iyi arkadaşım olduğunu her zaman gösterdin bu mutlu günün kutlu olsun.

Senin doğum gününe gelecektim bilet parası bulamadım, telefonla arayacaktım TL yükleyemedim, bir çam sakızı çoban armağanı bir hediye alacaktım karar veremedim sonuç olarak fakirliğin gözü kör olsun.

Seninle olan arkadaşlığımız kar değil ki hava ısınınca erisin, ilkbahar sularıyla coşkun akan nehirler değil ki yazın kurusun. Allah bizim arkadaşlığımızı ömür boyu korusun. Canım Doğum günün kutlu olsun.

Seni dünyaya getiren anneden Allah razı olsun, seni benimle karşılaştıran kaderime şükürler olsun. Arkadaşlığımız daim doğum günün kutlu olsun.

Sevgili arkadaşım şimdiye kadar aldığın doğum günü mesajlarını unut, kendini hazır hissettiğinde bu mesajı okumaya devam et çünkü bu mesajın yükü sevgi, amacı arkadaşı mutlu etmesidir. Doğum günün kutlu olsun.

O güzel ve çocuksu yüzünde hüzün olmasın, gözlerin mutlu olmaktan ağlasın, yeni yaşın en parlak yıldız gibi parlasın, mutluluk peşini hiç bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun.

Annem bana kızıyor ne arkadaş delisi birisiymişsin diye ama annem bilmiyor ki benim arkadaşım bir melek olduğunu ve har zaman kanatlanıp yanımda olduğunu canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Eğer bir insan en zor anında kardeşini değil de arkadaşını arıyorsa o arkadaş kardeşten daha öte sevilmektedir. İşte bu arkadaş bu mesajı okuyan can dostumdur. Dostum doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşım sade ve öz bir mesaj gönderiyorum doğum günün kutlu olsun. Bitti.

Acıların rüzgarda kuruyan ıslak taşlar gibi çabuk geçsin, neşen mutluluğun yaz sıcağı kadar sıcak ve yakıcı olsun, eğer bir gün ağlaman icap ederse o da mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Gerçek bir arkadaş bulmak ne kadar zor ise senin gibi bir arkadaşı bulmakta benim için o kadar değerlidir. Can arkadaşım doğum günün kutlu olsun.

Hazırlanan bu yazıda arkadaşa doğum günü mesajları içerikli bir yazı hazırladık yazımız hakkındaki görüş ve önerilerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz