Aşka Düşmek Sözleri

Aşka Düşmek Sözleri

Sayfa İçeriği: Aşka Düşmek Sözleri, Aşka Düştüm Sözleri, Aşık Olmak Sözleri, Aşık Oldum Sözleri, Aşka Düşmek Sözleri Sevgiliye, Sevdaya Tutuldum Sözleri, Aşka Düşmek Sözleri Resimli, Aşka Düşmek Sözleri Facebook

Aşka Düşmek Sözleri

Aşka düştün mü yemekten içmekten kesilirsin, aşkınla uyur, aşkınla uyanırsın. Aşk bu ateşi yandı mı sönmek bilmez.

Birden aşka düşmek ne ise, her neyse… -Özdemir Asaf-

Aşkımın zirvesinde kimse ulaşamaz bize. Bizim sevgimiz ne kötülükler ne de karamsarlıklar barındırıyor içinde. Bizim dünyamızda bir sen varsın bir de senin kurduğun büyülü bir dünya var içimde. Aşkım seviyorum seni.

Ben sende aşka düştüm ne olur kaldırma beni düştüğüm yerden.

Vakitsiz gelen ayrılıklarla değil, senin sözlerine ağladım gece boyunca. Bırakıp gitmene değil giderken yüzüme bile bakamamana darıldım saatlerce. Şimdi ölümüne seviyorum seni o büyülü gülüşünle.

Aşka düşmek çok kolay. Peki, aşktan sıyrılmak neden bu kadar zor? –Osho-

Zamansız bir aşk öyküsü bitti kalbimde. Kalbim kan ağlarken gözlerim hayata ağlıyor sessiz çığlıklar içinde. Bir senin gülüşünle gelirim kendime, büyülü gözlerinle ölürüm sevginde.

Aşka düşmek mi iyi, yoksa aşktan düşmek mi?

Sözün yeter bana. Gülmem için gözlerin yeter bana, aşkın büyüsüne kapılmam için. Öyle zayıf kalmışım ki, düşerken tuttun beni, sevginle hayata döndürdün yüreğimi biriciğim.

Aşka düşmek meşakkatli iş ateşi var, gecesi var, hayali var, yemeden içmeden kesilmesi var.

Yazı beklerken kışları yaşadım. İçimde ilkbaharı beklerken hep sonbaharları yaşadı bedenim. Şimdi seni bekliyorum. Gel, yeniden içimdeki dünya dönsün süresizce.

Aşka düşmek demek insanın kendi kendini aşması demek.

Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi, her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

Aşka düşecekken, dile düşmek nedir bilir misin? -Sinan Yağmur-

Yaşamak değil benimkisi, kuru gürültüler içinde geçen bir zaman benim hayatım. Ne aşk kaldı ne sevgi içimde. Bir büyü bekliyorum gelsin beni bulsun diye.

Aşka düşmüş birini bilir misin sen; yüreği yanar kimseye anlatamaz, şiirler yazar, sevdiğine güzel sözler söylemek ister ama onu görünce sözler boğazına dizilir.

Bir rüya değilsin sen benim için. Yalan olan dünyada tek gerçeksin içimde. Sen teksin kalbimde bu can seninle, sen de kalbimde yaşa ölümüne biriciğim.

Ben senin kalbinin sahibi olmaya geldim, ben senin aşkın olmaya senin aşkının ortasına düşmeye geldim ne olur geri çevirme beni.

Yarım kalan kalbimi tamamladın, hayata yeniden başlattın beni. Sakın durdurma bu büyülü hayatı, yaşamak istiyorum yaşamın içinde. Sadece sen ol istiyorum birtanem tek gerçeğim.

Benim sana olan aşkım sağır bir ressamın, kristal bir yüzeye düşen gülün sesini çizdiği zaman biter.

Yanağına düşen bir kar tanesi eriyip dudaklarına ulaştığı zaman ve bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön yeter, o benim işte.,

Nihayet geldi beklediğim hayat, sonunda buldu beni de güzel bir aşk. Ben seninle gülerim hayata. Ne olursa olsun, bu büyülü hayatı bir seninle yaşarım aşkım.

Gözlerin büyüledi beni. Sözlerin vurdu kalbimi. Gülüşün kötülükleri kovdu, mutlulukları getirdi hayatıma, seviyorum seni aşkım.

Varlığın bana yetmiyorken, yokluğunla avunmak zorundayım! Ya al götür kalanımı ya da gel, tamamla eksik kalan yanımı.

Senin aşktan yana nasibin varsa; dokunsan da yanacaksın dokunmasan da. İyi bil ki; bazıları hasrette yanar, bazıları vuslatta.

Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz