Kardeşe Güzel Mesajlar

Kardeşe Güzel Mesajlar

Sayfa İçeriği: Kardeşe Güzel Mesajlar, Kardeşe Mesajlar, Kardeşime Güzel Mesajlar, Kardeşim İçin En Güzel Mesajlar, Kardeşe Mesajlar Facebook, Kardeşe Mesajlar Tumblr, Kardeşime Mesajlar

Bu sayfamızda anne ve babamızdan sonra gelen kardeşlerimiz için kardeşe güzel mesajlar konulu bir yazı hazırladık. Kardeş insanın en çok güven duyduğu ve sımsıkı sarıldığı bir arkadaşıdır. Sizde kardeşe anlamlı mesajları Facebook, Twitter ve Tumblr gibi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Kardeşe Anlamlı Mesajlar

Canım kardeşim iyi ki varsın ve iyi ki benim kardeşimsin. Seni çok özledim.

Eğer bir gün yere düşerseniz ve yanında kardeşiniz varsa hiç korkmayın, elinizden tutar ve sizi düştüğünüz yerden kaldırır.

Kardeş bir tek mutluluklara ortak olmaz, kardeş acıya, kedere, göz yaşına da ortak olur.

Kardeş kardeşin her zaman en yakın candan arkadaşı gibidir. Bazen olur acılara beraber göğüs gerersiniz, bazen olur aynı mutluluğa beraber kahkaha atarsanız.

Eğer yaşarken bir kardeşiniz varsa hiçbir şeyden korkmayın. Yanınızda olsun ya da olmasın hiç önemli değil sadece o sağ olsun yeter.

Benim bir kardeşim var çok yardımsever, çok bonkör birisidir. Benim her zaman harçlığımı eksik etmez, ben istemeden hemen gönderir.

Kardeşim benim çok özledim seni; seninle aynı masada yemek yemeyi, aynı evin içinde boğuşmayı, sonrada aynı odada uyumayı çok özledim.

Kardeş duygusu öyle bir duygudur ki; hayata karşı görünmeyen bir siperin sizi her zaman koruması gibidir.

Eğer benim yanımda bu mesajı okuyan güzel kardeşim varsa ben hayattan, zorluklardan, hiçbir zaman korkmam.

Aranızda her ne olursa olsun asla kardeşinize küsmeyin, kardeşlik aile bağlarını sağlam tutan bir çelik halat gibidir.

Ben arkadaşlarıma asla kardeşim demem, çünkü benim bir kardeşim var o da her zaman çok sevdiğim ve şimdi bu mesajı okuyan canım kardeşimdir.

Bana hayatı tekrar yaşama şansını verselerdi. Kardeşimle birlikte olan zamanı tekrar yaşamak isterdim. Ömrümün en güzel o yıllarının tadını çıkararak yaşamak isterdim.

Benim bir kardeşim var gören herkes onu kıskanıyor. Herkes kardeşim hayran kalıyor. Çünkü o çok iyi kalpli, yardımsever birisidir.

Kardeşlik ucu bucağı olmayan denizlere benzer. Derinliğini bilemez, kardeşine karşı içindeki sevgiyi hiç göremezsin ve en önemlisi üzerindeki gemiyi asla batırmaz.

Hayatta arkadaşlarımızı seçeriz sevmediğimiz zaman onları değiştirebiliriz ama kardeşlerimizi seçemeyiz ve onların yerine asla başka birini koyamayız.

Aldığın nefesi verdiğin zaman kardeşin hisseder. Yakın ya da uzak hiç fark etmez.

Eğer kardeşim dediğin kişi senin kusurlarını görüyor ve bunu sana söylemeyip arkandan konuşuyorsa o senin kardeşin değil sadece aynı kan bağından gelen aile bireyidir.

Canım kardeşim sana www.sevgimesajlarim.com kardeşe mesajlar sayfasından en güzel mesajları gönderiyorum.

Kardeşlik bağı öyle güçlü bir bağdır ki, birbirini hiç görmeyen iki kardeşi uzun bir aradan sonra bir araya getirseniz hemen birbirine kanı kaynar.

Kardeş dediğin düştüğün zaman sana gülen değil, hemen koşup seni yerden kaldırandır.

Kardeş kimdir? Kardeş bu mesajı okuyan, kardeşi tarafından her zaman düşünülen ve çok sevilen iyi kalpli bir insandır.

Benim kardeşim ben daha düşünmeye başlarken ne diyeceğimi bilen bir kardeştir. Yani beni her halimle anlayabilen bir can dostudur.

Mutluluğumun gizli mimarı, ağladığım zaman acılarıma kol kanat geren, ben üzülmeyeyim diye kendini feda eden canım kardeşim. Sana her şey için teşekkürler.

Eğer yaşarken bir kardeşiniz varsa hiçbir şeyden korkmayın. Yanınızda olsun ya da olmasın hiç önemli değil sadece o sağ olsun yeter.

Herkes insanı kardeşi kadar yakın olmaz, kardeş dediğin senden önde gidecek, sen düşerken düşmeden seni tutacak, ne olursa olsun seni hiç yalnız bırakmayacak.

Kardeşe Güzel Sözler Yazımızı da okumak ister misiniz?

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz