Manzara İle İlgili Sözler

Manzara İle İlgili Sözler

Bu sayfamızda manzara ile ilgili sözler, manzarayla ilgili sözler, manzara ile ilgili sözler facebook, manzara ile ilgili güzel sözler,doğa ve huzur sözleri, deniz manzara sözleri, doğaya dair güzel sözler, manzara sözleri tumblr içerikli bir yazı hazırladık.

Orman manzarası yeşildir insanı rahatlatır, ferahlatır, deniz manzarası mavidir insanı umutlandırır, neşelendirir, gece manzarası siyahtır insanı hüzünlendirir, sessizleştirir.

Sen benim manzaram ol, varsın dört duvar arasında kalayım, güneş yüzü görmeyeyim.

Canın çok sıkılırsa atla arabana bırak kendini doğanı kucağına, manzaran yeşil olduktan sonra kalmaz hiçbir hüznün, tasan.

Herkesin manzarası farklıdır; kimisi yağmur yağarken camdan bakmayı sever, kimisi güneş batarken deniz kenarında olmayı.

Manzara İle İlgili Sözler

Eğer insan doğadan koparak yaşarsa stres, bunalım gibi çağın hastalıklarına daha çok yakalanır. Doğa ile iç içe yaşayan biri rahat ve huzurlu olur.

Bir gün batımı manzarasında buldum seni ve öyle çok sevdim ki seni, artık sen benim tek manzaram oldun.

Evin penceresinden bakan ile zirveden bakanın manzarası bir olmaz.

Çoğu insanın hayalinde vardır deniz manzaralı bir ev almak veya deniz manzaralı bir evde oturmak.

Yaşamın tüm çirkinliklerini unutturan tek manzara gecenin ay ışığının denizin üzerine yansımasıdır. İşte o an insan yarınlara yeni umutlarla tutunur.

Çaylar benden olur, manzara senden – Orhan Kemal

Hani hep derler ya eskiler çok sağlıklı ve uzun ömürlü oluyorlar diye. Peki, hiç düşündünüz mü neden? Neden mi? Çünkü eskiler doğal ürünlerle besleniyor ve doğa ile iç içe yaşıyorlardı. Stresin olmadığı, gürültü kirliliğinin olmadığı, sadece doğal seslerin bulunduğu bir ortamda yaşıyorlardı.

Eğer bir gün doğada yürümek istersen, sen yürüdükçe doğada seninle birlikte yürüyecektir.

Ben ne deniz manzaralı bir ev, ne gün batımını gören bir zirve manzarası istiyorum, ben sadece senin manzaranı istiyorum Bitanem.

Eğer sen doğaya zarar vermezsen doğa sana asla zarar vermez.

Tabiat huzura açılan gizli bir kapıdır açmasını bilene, her yer bir manzaradır bakmasını bilene.

İnsanoğlu aslında bilmeden huzuruna zarar veriyor, tabiat bize huzur verirken biz ise ona huzurun karşılığında zarar veriyoruz.

Eğer güzel bir manzara görürsen ve hareket halindeysen dur ve izle, çünkü o manzara yıllar sonra senin anın olarak mazinde yer alacaktır.

Eğer iyi bir manzara yakalamışsan zamanın hızlı akması konusunda zamanla hiç anlaşamayacaksınız.

Günün her anı güzel manzaralar sunar bunları görmesini bilenlere, sabah güneşin doğuşu ayrı bir manzara, batışı şahane bir manzara, gecenin yıldızları ise parlayan bir manzaradır.

Güzel bir manzara yalnızlığın en iyi ilacıdır.

Manzara İle İlgili Sözler

Manzara öyle bir şeydir ki, her insanın aradığı ve ona sahip olmak istediği bir şeydir. Bir ev alırken önce manzaraya bakarız, bir işe girdiğiniz zaman odanızın penceresinden manzaraya bakarsınız, bir tatile giderseniz kalacak olduğunuz otelin odasının manzarasını sorar odaya girince hemen balkona çıkıp manzaraya bakarsınız. Manzara ile ilgili herkes bir şeyler söylemiştir ve herkes en güzel manzarasının kendisinde olmasını istemiştir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz