Sevgiliye Özlem Mesajları

Sevgiliye Özlem Mesajları

Bu sayfamızda sevgiliye özlem mesajları, sevgiliye özlem sözleri, sevgilime özlem mesajları, sevgilime özlem sözleri, sevgiliye özlem mesajları uzun, özlem sözleri sevgiliye içerikli bir yazı hazırladık.

Bakar mısın güzel bayan!  Sen, seni özleyenin haberinden habersizce özlemle özlenmektesin. Sen var ya sen, özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin.

Canım sevgilim seni çok özledim, ne kadar mı özledim, ta burdan senin oraya kadar özledim.

Sadece seni seviyorum deyip boynuna sarılmak tek isteğim. Seni özledim Bitanem

Bazen sessiz geceler gözyaşım oluyor. Sen olmadan bana yaşamak çok zor geliyor. Sevgilimin özlemi bağrımda bir ateş beni yakıp kavuruyor.

Bu mesaj özlem yüküyle yüklenmiş sevenden sevilene gönderilmiştir. Sevdiğin seni çok özlemiş.

Aramıza girse de mesafeler, sen benim yanımdan hiç gitmedin ki, sen benim gözlerimin önünde her an duran canım sevgilimsin. Seni çok özledim.

Sevgiliyle yaşamanın bedeli de ondan uzakta özlemle yaşamakmış, ama onun özlemi uzaklık nedir bilmeyen içimde bir tutsakmış. Sevgiliye özlem mesajları

Ben seni kelebekler misali bir günlük değil, ben seni bir ömür boyu sevdim. Uzaklık içimdeki sevgiyi azaltmaz, daha da artırır canım sevgilim.

Bu mesaj özlenmesi en güzel insana gönderilmiştir. Deliler gibi özlendiğini, sesini duyunca benim için bayram olduğunu, güldüğü zaman bana dünyaları verdiğini ve onu çok özlediğimi söylemek için gelmiştir.

Seni ne kadar özlediğimi nasıl anlatacağım bilmiyorum ama sensiz nefes alamaz oldum Bitanem.

Seni her saniye, her an özlüyorum işte, ne yapayım elimde değil.

Seni beklemekte güzel özlemekte, seni deliler gibi sevmekte güzel senin uğruna ölmekte.

İnsan ağlamak ister ama ağlayamaz, gülmek ister ama içinden gülmek gelmez, hani birini çok bekler de o hiç gelmez, işte o zaman ölmek ister de ecel gelmez.

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bil ki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Özlem ne bir şeye duyulan hasret ne de bir arzulayış. Özlem içten içe ağlayış sevdiğinden ayrı yaşayış.

Seni ne kadar özlediğimi bir bilsen sevgilim, ordan koşarak yanıma gelirdin. Seni çok ama çok seviyorum canım sevgilim. Sevgiliye özlem mesajları

Ben çay bardağında bırakılan dudak payı kadar bile ayrı kalamazken şimdi buralarda sensizim, sen olmayınca yanımda kimsesizim sevgilim.

Benim bir günüm sen olmadan seninle geçiyor. Sabah güne seninle uyanıyor, karşımda duran kocaman resmine günaydın sevdiğim diyorum. Kahvaltı soframdaki kahve ile birlikte içtiğim sigaramda seni buluyorum ve seni içime çeker gibi çekiyorum. İşime seninle gidiyor, işimi masamdaki resminle yapıyorum. Akşam yorgunluğunda senin omuzlarında eve dönüyorum. Gecenin sessizliğinde dinlediğim her şarkıda seni görüyorum. Canım sevgilim ben seni çok seviyorum.

Bu gurbet ellerinde dertlere dayanacak kadar gücüm kalmasa da, hayata gülümseyecek umudum olmasa da, seni her zaman sevecek bir kalbim var canım sevgilim.

Başı yüksekte olan dağlarda dört mevsim erimeyen kar olur ya; senin sevginde benim kalbimde ömür boyu yaşayacaktır. Sevgiliye özlem mesajları

Seni ben öyle uzakta olduğun için sevdim, ben seni her an özlemek için, özleminle yaşamak için sevdim.

Özlediğim bir kurşun gibi yüreğimi yakan bir çift göz, özlediğim rüzgarda dalgalanan ipek gibi saçlar, özlediğim benim için atan bir kalp, özlediğim sadece sensin Sevdiğim.

Sen seni özleyenin özleminden habersiz özlenmektesin, sen varya sen özlenenlerin içinde en çok özlenensin.

Ben seni senin bana verdiğin sevgiyle sevdim, sana olan sevdam ile hayata karşı yürüdüm, artık bitmiş, yıkılmış ve usanmış bir halde seni çok özledim.

Bir gün sende benim gibi hasret ateşiyle yanarsan, beklemeyi, umut etmeyi ve her gün Allah’a dua etmeye başlarsan, işte o zaman birini deli gibi özlemenin ne olduğunu anlarsın.

Seni göremediğim her gün duvara bir çizik atıyorum, artık duvarda çizik atacak yer bulamıyorum. Seni çok özledim sevgilim.

Sensizlik çok acı uzaklarda kimsesiz ellerdeyim, sevgilim yanımda olmayınca ben hep hayallerdeyim, bir meyve ilgisizlikten nasıl çürür, işte bende öyleyim.

Bakar mısın güzel bayan!  Sen, seni özleyenin haberinden, habersizce özlemle özlenmektesin. Sen var ya sen özlediklerimin içinde en güzel, en büyük özlemimsin.

Deliler gibi özlendiğini, sesini duyunca benim için bayram olduğunu, güldüğü zaman bana dünyaları verdiğini ve onu çok özlediğimi söylemek istedim sevgilim.

Bir gün döneceksin her zaman görüştüğümüz yerde yine göz göze geleceğiz, sen bana yaşadıklarını anlatacaksın, ben sana seni nasıl özlediğimi.

Seni sevmek ne kadar güzel se, özlemekte o kadar güzel be Bitanem.

Aşıksan aşk özlemsiz, özlemde sevilene duyulan sevgisiz olmaz, aşk her zaman el ele olmak değildir, sanma ki kalbim sen uzakta olunca senin için atmaz.

Sevgilim bu gece gözlerinde ayın dogmasını bekle, yıldızlara dokunmaya çalış dokunamadığın için üzülme onları seyretmekle yetin benim seni özlemekle yetindiğim gibi.

Sen nerden bileceksin ki, seni sigaramın dumanıyla her gece özlemim diye içime çektiğimi.

Şimdi çok daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş yaşamak, ateşlerde yanmak gibi bir şey severken bile sensiz olmakmış yaşamak.

İnsan vatanını özler, ailesini özler, yaşadıklarını özler ama en çok yaşayacak olduklarını yaşatacak olan sevgiliyi özler. Seni çok özledim canım sevgilim.

Sevgilime özlem mesajlarım derinden olsun, onun kalbi benim kalbimde olsun, eğer bir gün ona kavuşmadan ölürsem, mezarım sevdiğime yakın olsun.

İnsan ağlamak ister ama ağlayamaz, gülmek ister ama içinden gülmek gelmez, hani birini çok bekler de o hiç gelmez, işte o zaman ölmek ister de ecel gelmez.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz