Abiye Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajları

Sizlere bu yazımızda Abiye doğum günü mesajları, Abilere doğum günü mesajları, ağabeye doğum günü mesajları, abiye doğum günü mesajı kısa, abi için doğum günü mesajı konulu bir yazı hazırladık.

Ailede büyük olmak her zaman bazı sıkıntılara katlanmak demektir. Abilerimizde küçük kardeşleri için her zaman sıkıntılara katlanmış ve onları korumak için çaba sarfetmişlerdir. Abimizin doğum gününü kutlamak ve ona doğum günü mesajları göndermek onun en doğal hakkıdır.

Abiye Doğum Günü Mesajları

Gittiğimiz ailecek pikniklerde maç yapardık her zaman ben kazanırdım, zannederdim ki ben çok iyiyim ama şimdi çok daha iyi anlıyorum ki iyi olan senmişsin abim. En büyülü günler seninle olsun Mutlu yıllar.

Abi mi desem, arkadaş mı desem yoksa benim kanatlarını açmış koman koruyucum mu desem bilemiyorum. Ama şunu biliyorum ki benim abim abilerin en iyisi, abilerin en güzelidir. Güzel abim doğum günün kutlu olsun.

En mutlu olacağın ve ömründe yaşayabileceğin en güzel günler her zaman seninle olsun. Canim abiciğim en güzel günün kutlu olsun.

Küçükken elimdeki yiyecekleri almaya çalışsan da, benim harçlığımla dondurma yemeye gitsek de, sen benim canım abimsin seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Yaşadığın her gün bir önceki günden daha güzel olsun, mutluluğun yağmur damları kadar berrak ve çok olsun. Abilerin birtanesinin doğum günü kutlu olsun.

Sen doğduğun gün annem çok sevinmiş bir oğlum oldu diye ve senden sonra doğan biz kardeşlerin de çok sevindik senin gibi bir abimiz var diye. Abilerin en iyisi doğum günün kutlu olsun.

Can abim, canım abim doğum gününde şuan senin yanında olmak ve güzel yüzündeki mutluluğu gözlerimle görmek isterdim. Sen uzakta da olsam her zaman benim kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Değerli abiciğim bu günün doğum günün sana pastaların en güzelini almak ve hediyelerin en özelini almak istiyorum ama sana senin paranla bir hediye almakta anlamlı olmaz.(anladın sen onu) Doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Kızların yakışıklı prensi, yolda yürüdü mü su gibi akan, yıldırım gibi çakan, Yusuf misali herkesi kendine hayran bırakan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Sayın ve sevgili, pek çok kıymetli, iyi hürmetli, güzel kalpli, harçlığı bol veren abim doğum günün kutlu olsun. Allah kesene bereket versin.

Sen her şeyi düşüne güzel abim baksan beni düşündüğünden benden önce dünyaya gelmişin. Beni koruyup bir baba şefkatiyle seven abim doğum günün kutlu olsun.

Abiye doğum günü mesajları gönderiyor herkes, bende abime doğum günü mesajları gönderiyorum ama benimkinin bir farkı var yükü sevgi yüklü.

Düşünsene abi küçükken ne kadar birbirimizle anlaşamaz görünürdük. Sen eline bir şey alırdın ben onu isterdim, sen bir şey yerdin ben onu isterdim, sen bir yere giderdin bende gideceğim derdin. Sen abim bunların hiçbirine hayır demezdin sinirlenirdin, kızardın ama yine de yapardın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Kardeşin varsa ağlarsın da, gülersin de, kavga da edersin, beraberce saatlerce oynarsın da ve kardeşin yokluğunu baba ocağından gidince daha da anlarsın. Biricik abim doğum günün kutlu olsun.

Gülmelerin her zaman mutluluktan olsun, ağlaman icap ederse o da mutluluktan olsun, geçmişinde, geleceğinde güzel olsun. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Doğum günleri insanların en özel ve günlerinden birisidir. Senin doğum gününde seninle güzel ve yaşamının daha da mutlu olması için iyi yıllar canım abim.

Abiye doğum günü mesajı kısa olmalı, onun doğum gününü en içten dileklerimle kutlamalı.

Yeni yaşının san umut, mutluluk ve iş hayatında başarılar getirmesi temennisiyle doğum gününü kutlarım abim. İyi yıllara…

abiye-dogum-gunun-mesajlari

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle abim Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Yaşamındaki sahip olduğun her şey senin kalbinin güzelliğindendir. Kalbi güzel abim doğum günün kutlu olsun.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sabah güne uyandığımda aklıma ilk gelen abimin doğum günü oldu. Telefonu aldım elime abiye doğum günü mesajları yazdım ve ….. en güzel doğum günü mesajlarını buldum.

abiye-dogum-gunu-mesajlari

Sen doğduğun gün annem çok sevinmiş bir oğlum oldu diye ve senden sonra doğan biz kardeşlerin de çok sevindik senin gibi bir abimiz var diye. Abilerin en iyisi doğum günün kutlu olsun.

Yaş otuz abim daha gencecik sanki yeni doğmuş masum bir bebek kadar güzel ve kalbi tertemiz. Temiz kalpli abim doğum günün kutlu olsun.

Belki bana kırgın olabilir ve bana kızıyor olabilirsin. Sonuna kadar haklısın ama şunu unutma ki seni her zaman seven bir kardeşin olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Gittiğimiz ailecek pikniklerde maç yapardık her zaman ben kazanırdım, zannederdim ki ben çok iyiyim ama şimdi çok daha anlıyorum ki iyi olan senmişsin abim. En büyülü günler seninle olsun Mutlu yıllar.

Bu gün doğum günün sana birçok doğum günü mesajı gelecek ama benim sana mesajım özel olacak, abime katmer katmer sevgimi sunacak, onun doğum gününü canı gönülden kutlayacak.

Mahallede dolaşırken herkesi kendine hayran bırakan, kimseye bir kötülüğü olmayan, insanlara iyilik için yarışan benim iyilik timsali abim doğum günün kutlu olsun.

Sayın ve sevgili, pek çok kıymetli, iyi hürmetli, güzel kalpli, harçlığı bol veren abim doğum günün kutlu olsun. Allah kesene bereket versin.

İhtiyarlıkta güzeldir abim, biliyorum beni kıskanıyorsun sen benden gençsin diye ama olsun be o kadar da abim. Sen benim gönlü genç abimsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

abiye-dogum-gunun-mesajlari

Sıcaklığı güneş kadar olan, Beyazlığı kar tanesi kadar olan ve saflığı bir su kadar olan bir yaşamın olması dileğiyle bu en güzel günü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin iyisi.

Doğum günlerinde başarı ve mutluluk dilenir. Benim abime daha nasıl bir başarı dileyebilirim ki o  başarı timsali bir insandır. Doğum günün kutlu olsun başarıl abim.

Geçmişe bakan geleceği göremezmiş yalan vallaha yalan külliyen yalan, ben geçmişe baktığım zaman abimi ve mutluluğumuzu görüyorum ve geleceğe daha da sarılıyorum. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

Abiciğim iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim abimsin. Seni her zaman sevecek bir kardeşin olacak. Mutlu yıllar.

Abiye doğum günü mesajları başlıklı yazımız hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz