Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Ablaya Doğum Günü Sözleri

Doğum günleri en özel günlerdir. Bu günlerde sevdiklerinize doğum günü mesajı gönderilir. Bu yazımızda ablaya doğum günü sözleri kısa, ablama doğum günü mesajı uzun ve ablaya doğum günü sözleri komik sözlerini okuyabilirsiniz.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

– Gözlerin hep ışıltılı baksın yüreğinde umut eksik olmasın ve yeni yaşında güzellikler seninle olsun hep. Nice yıllara canım ablam.

– Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın.

– Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım.

– Doğum günün kutlu olsun ablam seni çok seviyorum. nice yıllara

– Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin.

– Abla candır, dert ortağıdır. tüm ablaların doğum günü kutlu olsun.

– İnsan elindekilerin kıymetini kaybedince ya da zamanla anlıyormuş.

– İyi ki varsın ablam. nice mutlu yıllara inşallah. doğum gününü tebrik ederim.

– İyi ki doğdun canım ablam, iyi ki varsın seni çok seviyorum hayatımın anlamı.

– Karda kışta, ağrıyan başta sen varsın ablam. Nice mutlu ve sağlıklı günlere inşallah.

– Ablaların en güzeli, en tatlısı doğum günün kutlu olsun, sağlıklı, mutlu hep seninle olsun.

– Ablacığım benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

– Bu mesaj biricik ablama doğum günün kutlu olsun dünyanın en iyi ablası, nice mutlu senelere.

– Canım ablam, ablaların en iyisi ve merhametlisi doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum canım ablam.

– Gecenin ayazında karar almaya ihtiyaç duyarken güzel sözlerine ihtiyacım var ablam. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün senin için özel bir gün, her günün bugün gibi özel olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun Canım Ablam.

– Senin o güzel yüreğin her zaman en güzel mutlulukları hak ediyor. İyi ki ablamsın, iyi ki canımsın nice senelere.

– Bir yaş daha yaşlandın ablacım ama bilirim ki sen yaşı sorun etmezsin. Doğum günün kutlu olsun ablam, canım ablam.

– Rabbim senin gibi kalbi güzel olan bir insanın, her zaman gönlü güzel olanlarla karşılaşmayı nasip etsin, doğum günün kutlu olsun ablacığım.

– Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle doğum günün kutlu olsun canım ablam.

– Sen benim için sadece ablam değil her şeyimsin. İyi ki doğdun ablacım. Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.

– Ailemizle beraber yaşarken bana yaptıkların, benim için savundukların hep benim içinmiş canım ablam şimdi daha iyi anlıyorum.

– Benim dünya güzeli prensesim, canım ablam. Merhaba dediği yeni yaşın sana güzellikler getirir inşallah. Nice mutlu yıllara ablam…

– Özel günlerde özel insanlar hatırlanır güzel hediyeler özel insanlara verilir. Benim için çok özel olan canım ablam iyi ki doğdun.

– Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın bitanecik ablam. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

– Canım ablam doğum günün kutlu olsun hep beraber nice mutlu senelere yüzümüzdeki gülüşler hiç solmasın Allah yokluğunuzu göstermesin

– Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam.

Ablaya Doğum Günü Sözleri Komik

– Büyüğüm, ailemizin can parçası canım ablam. Doğum gününü en kalbi duygular ile tebrik ediyor, Rabbimden sağlık sıhhat afiyet diliyorum.

– Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu Ablaya Doğum Günü Mesajları meleğim olan biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

– Ablaların en tatlısı, en serti, en diktatörü, en cadısı ama en güzelisin. Doğum günün kutlu olsun abla. Seni çok özledim. Ve çok seviyorum.

– Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım ablam.

– Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

– Seni mutlu görmek, beni mutlu ediyor ablam. Senin her zaman gülmeni ve huzurlu olmanı istiyorum. İyi ki doğdun. Sevgiyle ve huzurla kal inşallah.

– Sana güzel bir hediye alacaktım bir türlü seçemedim, sana en büyük pastayı almıştım ama getiremedim, doğum gününde yanına gelecektim ama gelemedim.

– Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice yıllara.

– Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

– Dünyalar güzeli canım ablam. Doğum günün kutlu olsun abla. Keşke yanımda olsan. Seni çok özlüyorum ablacım. Yeni yaşın sana en güzeli ve en iyiyi getirsin.

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun!

– Ben her zaman demişim benim en çok sevdiğim ablam sensin, Dünyanın en güzel ve zayıf ablasısın. Doğum gününü kutlamak için telefonuma kontör yükler misin? Doğum günün kutlu olsun ablacım.

Ablaya Doğum Günü Sözleri Uzun

– Doğum günün kutlu olsun ablacım. İyi ki benim ablam olmuşsun. İyi ki bende senin kardeşin olmuşum. Sen benim hayatta unutamayacağım sayılı insanlardan birisin. Canım ablam iyi ki doğmuşsun.

– Ablaların en güzelinin bugün doğum günü. Ve ben onun bu gününü ilk kutlayan olmak istiyorum. Ablacım seni senden çok seviyorum. Bu doğum günün senin için mutlulukların ve umudun habercisi olsun.

– Büyüdüm desem de hep yakınımda olmasını istediğim tek varlık. Seni çok seviyorum  ablacım. Doğum günün sana tüm güzellikleri getirsin. Anneme sonsuz teşekkürler abla. Seni benden önce dünyaya getirdiği için.

– Ablaların en balı, en birtanesi, en çok beni seveni… Doğum günün kutlu olsun ablacığım. Her yaşında yan yana olalım, hiç ayrılmayalım. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin. Seni seviyorum.

– Güzeller güzeli bir abla, işte o benim ablam. Dünyanın en güzel, en sevimli, en cana yakın ve en merhametlisi… Yeni yaşın sana her zamankinden daha çok başarı, sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– Ne zaman hastalansam annemden sonra sen sevgimesajlarim.com vardın ağlayanım. Karnım acıksa yemek tutardın ağzıma, ağlasam gözlerimi ellerinle silerdin, beni kucağında sakinleştirdiğin günleri hiç unutamıyorum, unutamayacağım da. Canım ablam benim, bütün yaşlarını birlikte kutlamak dileğiyle seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

– Benden önce doğduğun için sen değil ben çok şanslıyım. Eğer sen olmasaydın bugün ben böyle bir kardeş olamayacaktım. Bana paylaşmayı öğrettin, sevmeyi öğrettin, kardeşliği öğrettin. Dünyanın en tatlı, en mükemmel ablasısın. Benim güzel ablam, doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında nice yeni mutluluklar yaşa. Seni çok seviyorum.

– Ablaların bir tanesi, canı ciğeri, ballı böreği… Benim küçük annem, meleğim… Sen olmasan kim gösterecekti bana doğru yolu, sensiz bir hayatta ben nasıl kendimi korumayı öğrenecektim. Kim sevgi aşılayacaktı senden başka bana. Bugün ilk önce benim için doğdun, her geçen yıl daha bir güzelleşiyorsun. Doğum günün kutlu olsun ablacığım, seni çok seviyorum.

– Bugün dünyaya bir melek düşmüş. Seneler önce bugün merhaba demiş hayata. Sonra bir kardeşi olmuş ve o kardeşini çok sevmiş. Her zaman yanında destek olmuş. Canım ablam benim, melek ablam. Sana olan sevgimi anlatacak kadar hisli cümleler yok dünya üzerinde. Sadece kalbimde hissedebildiğim bir sevgi sana olan sevgim. Kelimeler işe yaramaz hiçbir zaman. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2781