Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2652

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Uzun,  Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı Resimli, Kız Sevgiliye Doğum Günü Mesajı, Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

Beni aşk denen o güzel duyguya götürdüğün için teşekkür ederim aşkım. Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı yılların olsun inşallah.

Bu gece omzuna hafif bir dokunuş sesi duydun mu? Yanında olmasam da beni hisset diye dokundum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Seni sevmek her gün daha da kolaylaşıyor. Şimdi bir kez daha sevgi ile yaşlandın diyeyim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Ellerini tutamasam da kalbin benim yanımda olsun… Tek dileğim ruhun bir ömür benimle dolsun… Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

Bugün günlerden sen. Ve ben senin kulun kölen. Dile benden ne dilersen sevgilim emrine amade bu yürek. İyi ki doğdun Sevgilim.

Sen benim ilk aşkım sana tutsak bu biçare hep yanında olacak bundan sonra. Birlikte nice güzel yıllara. İyi ki doğdun Sevgilim.

Doğum günün kutlu olsun aşkım, iki insan tek yürek olduk seninle, ne mutlu ki seninle birlikteyim, doğum günün kutlu olsun aşkım.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Senede bir gününü değil ömrümü paylaşmaya hazırım, iyi ki varsın iyi ki benimsin. Doğum gün kutlu olsun canımın içi seviyorum seni.

Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan, kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı. İyi ki doğdun hayatım.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Gözlerindeki ışıltıya ve birlikteyken gülmene bayılıyorum sevgilim. Yeni yaşına girdiğin gibi, her doğum gününde yanında olmak istiyorum sevgilim.

Sen benim ruh eşim, ortağım ve en güvenilir arkadaşımsın. Sensiz hayatımın nasıl olacağını hayal bile edemiyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Bu gün gülüşün kadar güneşli ve senin kadar güzel olsun. Her gün parlıyorsun, ama bu günde en parlak olanı parlatıyorsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

Kalbime neşe getiren özel bir insanın doğum günün kutlu olsun. Birlikte geçirdiğimiz her an için minnettarım ve mutluluğumuzun hiç bitmemesini diliyorum sevgilim.

Seni kaybetmek değil bulmak isterim, aslında içindeki seni, özündeki hissi, kalbindeki beni… Bil ki yalnızca ama yalnızca seni. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.

Hayat bizi binlerce kilometre uzaklara savurmuş olsa da kalplerimiz her Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları daim yan yana atıyor, doğum günün kutlu olsun aşkım.

Sessizce açsam kapını ve girsem koynuna. Öylece baksan ve sarılsan bana, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde…Nice birlikte yıllarımıza inşallah yolunu bekler oldum

Cennet açıldı ve Rabbim seni benim için gönderdi. Seni ilk gördüğümde kalbimin birkaç parça dan sıyrıkları nasıl atladığını hep hatırlayacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Uzakta olabilirsin ama, kalbimden asla uzağa gitmedin. Bugün senin en özel günün. Yeni yaşın sana sağlıklı mutlu gelecekler nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Her gün gülümsememin sebebisin. Tutkumuz asla geçmeyecek ve bu özel günde aşkımız hep parlayacak.  En tatlı şekerimin bugün doğum günüsü. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Sen benden uzak olduğunda köpüklü dalgaların kumlu kıyıya çarpması gibi kalbim seni daha çok arıyor. Tüm kalbimle sana mutlu yıllar diliyorum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Ömür boyu yüzündeki gülücükler eksik olmasın sevgilim. Sevgi mutluluk seninle birlikte olsun. Umarım sonsuza kadar yaşatacağın en güzel anıların olur. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Sen başıma gelen en iyi şeysin. Doğum gününe özel olması gereken çok özel bir kutlama yapalım ve sana benim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatayım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi biriyle tanışacağım hiç aklıma gelmemişti. Tüm günlerin doğum günün kadar özel olmalı. Özel yaş gününde sağlığın huzurun ömür boyu daim olsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Hayatım boyunca senin kadar tatlı biriyle tanışmadım. İyi ki kalbime hayatıma girmişsin gönlümün sultanı uzak da olsak da her daim bu kalp senin olacak bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımı yaşamaya değer hale sevgimesajlarim.com getirdin. Yüzüme gülümsemeyi getiriyorsun ve dokunuşun beni ne kadar sevdiğini ve beni önemsediğini gösteriyor. Benim tatlı sevgilim. Doğum günün kutlu oslun.

Bana verdiğin tüm güzel anıların için teşekkür ederim. Birlikte yaşlanalım ve daha kaç doğum gününü kutlarsak kutlayalım, her zaman senin için burada olacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bensiz hayatın nasıl olacağını hiç düşündün mü? Evet, ben de göremedim. Senin sayende aşkta şanslıydım canım. Aşk dolu bir gelecek inşa edelim seninle sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Tıpkı gün güneş olmadan başlamaz gibi, hayatım da senin dokunuşun olmadan başlamıyor. Dünyamın en güzeli. Yanımda olmasan da sıcaklığın kokun hiç bir zaman üstümden çıkmaz. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

Bu gece, hayatı istediğimiz gibi seninle yaşayalım sevgilim. Sen doğum günlerinin en güzelini hak ediyorsun. İyi ki varsın. İyi ki doğdun prensesim. Uzak olsan da bil ki kalbim ömrün boyunca hep yanında olacak.

Güzellikle, huzurla, umutla ve sevgiyle dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler göreceğiz, hangi güzellikler bizi bekliyor tahmin bile edemezsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun sevgilim.

Tüm mevsimleri bir tek güne, tüm yılları bir tek mevsime sadece senin için sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını, en güzel saatlerini daima benimle geçirmen dileğiyle. İyi ki doğmuşsun bir tanecik sevgilim.

Sevgilim seni ne kadar sevdiğimi gösterecek kadar iyi bir hediye yok. Ama seni ömür boyu sevecek bir hediyem kalbim var. Yanımda olmasan da kalbim hep senin hediyen olarak kalacak. Sağlıklı mutlu bir hayatın olsun aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Bir gün, bu güne baktığımızda, sanırım bunun gelecek birçok doğum gününün sadece ilki olduğunu fark edeceğiz. Şimdi seninle kutlamayı umuyorum, ve 100 yıl sonra da seninle kutlamayı umuyorum. Doğum günün kutlu olsun, geleceğim. Doğum günün kutlu olsun tatlım.

Hayatımda olduğun için çok şanslıyım çünkü bu dünyaya geldiğin günden daha özel bir şey olamaz. Özel yaş günün olduğu gibi benim için de o kadar özelsin sevgilim. Yanımda olmasan da en içten kutluyorum doğum gününü. Nice güzel yılları birlikte geçirmemiz dileğiyle. Özlemim, prensesim. Seni çok seviyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2652