Babalar Günü Sözleri

Babalar Günü Sözleri

Bu sayfamızda baba sözleri, Babalar Günü Sözleri, Baba içerikli güzel sözler, Baba ile ilgili güzel ve anlamlı sözler, Babalar Günü sms, Babalar Günü mesajları konulu bir yazı hazırladık.

Babalar günü babalarımızın en güzel günüdür. Bu günde onları unutmamak onlara babalar günü mesajları göndererek onların gönlünü kazanmalıyız. Onları bir gün değil her gün hatırladığımızı göstermeliyiz veya hissettirmeliyiz.Baba sözleri bizlerin her zaman kulaklarında çınlayan sözlerdir.

Babalar Günü Mesajları

Derdini açamazsın herkese yoksa baban, derdini kendi derdiymiş gibi dinleyen en iyi adam, benim canım babam.

Benim dünyadaki en değerli varlığım canım babam, varlığın bana hep güven ve mutluluk verdi. İyi ki varsın iyi ki benim babamsın.

Bazen en iyi bir arkadaş, bazen bir kafadar, bazen bir sırdaş oldun sen bana babam, beni senden başka hiç kimse anlayamadı. Canım babam babalar günün kutlu olsun.

Evimizin direği, annemizin koca bebeği, koca yürekli yakışıklı erkeği, sevginin, merhametin timsali canım babam balar günün kutlu olsun.

Sen bizim ilk yürümeye başlarkende elimizden tutmuştun, şimdi de elimizden tutuyorsun, sen bizim elimizi hiç bırakmadın.

Sen babam sevilecek tek adamsın, fedakarsın, sabırlısın, paylaşımcısın sen bizim gönlü kocan dev yürekli babasısın.

Güllerin en güzeline, çiçeklerin en güzel kokanına, sevgilerin en sıcak olanına sen layık canım babam.

Bana babanı anlat deselerdi anlatamazdım seni babam çünkü seni anlatmaya yetmez kelimeler.

Allah’ım seni bizlerden ayırmasın, bizler senin varlığından cesaret, merhamet ve sevgi esinleniyoruz. Babalar günün kutlu olsun. baba sözleri ve babalar günü mesajları

Bizler çok mutlu bir aileydik bizler evlendik sizlerden beden olarak ayrıldık ama yüreklerimiz yine sizlerle, canım babam Allah seni annemden ve bizlerden ayırmasın.

Sen çalışır çabalar bizlerin isteklerini karşılamaya çalışırdın, sen kendi üzerine giyecek kıyafet bulamazken bizlere alırdın fedakar babam seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Bizler sana sevdiğimizi belki her zaman söyleyemedik ama biz seni her zaman sevdik güzel babam.

Babacığım bende senin gibi oturuyor, senin gibi kalkıyor ve evlatlarıma senin gibi davranıyorum. Ben tıpkı senin bir kopyan oldum.

Sana belki çok uzağım ama seni her zaman düşünüyorum canım babam. Allah sana hayırlı ve sağlıklı bir ömür nasip etsin.

Eğer bir baba kızlarına ellerini uzatırsa ,kızları onu cehenneme kadar takip edermiş.

Babadır evladına kızan, evladına kızarken yüreği sızlayan. -M. Cuma-

Bir babanın ahlakı, yaşayışı evlatlarına bıraktığı en büyük mirastır.

Bizlerin bugünlere gelmesinde en büyük pay sahibi olan canım babam bizlere hakkını helal et. Babalar günün kutlu olsun.

Bir babanın kendinde sakladığı yetenekleri ve yaşayış tarzı oğlunda ortaya çıkar.

Sen kökleri derinlerde olan, gölgesiyle evlatlarını koruyan ulu bir çınarsın. Sen her zaman bizlere kol kanat gerdin ve geriyorsun Babam.

Babadır evladını seven, koruyan kollayan, babadır evladı için kendi canını tehlikeye atan.

Bir baba çocuğuna eğitim verme açısından çoğu öğretmenden daha iyidir.

Derdini açamazsın herkese yoksa baban, derdini kendi derdiymiş gibi dinleyen en iyi adam, benim canım babam.

Evimizin güneşi bir tanecik babacığıma kucak dolusu sevgiyle canım babacığım, sen bizim her şeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun…

En güzel günler, en güzel yıllar seninle yaşadığımız günlermiş babam sen bu dünyadan göçtükten sonra bizler bir daha o mutluluğu göremedik .

Babalarımız bizler için perdenin arka tarafında duran görünmeyen sonsuz destekçilerdir. Bir baba evladını ömrü boyunca her zaman düşünür ve her zaman evladının yanında olmuştur. Babalarımız bizlerden hiç bir karşılık beklemezler, bekledikleri tek karşılık sevgi ve fırsat buldukça ziyaretine gelmemizi istemesidir. Can Yücel’in kısa bir şiiri vardır çoğumuz bilir “Baban giderse başı dumanlı dağın gider, atan gider sırtın gider, çınar ağacın gider, yaslanacak yer bulamazsın. diye başlayıp devam eden ve benim çok beğendiğim bir şiir. Babalarımızın kıymetini onlar yaşarken bilelim, onlar bu dünyadan göçtükten sonra kıymetini anlamanın pek de önemi olmayacaktır. Baba Sözleri ve Babalar günü mesajları konulu okumuş olduğumuz yazımız hakkındaki düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz