Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Şubat 2024
Anasayfa » Güzel Mesajlar- Güzel Sözler » Teyzeye Yeni Yıl Mesajları

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte yeni yıl hazırladıkları da başladı. Yazımızda teyzeye yeni yıl sözleri, teyzeye yeni yılbaşı mesajları ve teyzeye güzel yeni yıl mesajlarını okuyabilirsiniz.

Teyzeye Yeni Yıl Mesajları Kısa

– Sevgili Teyze, bugün her zaman verdiğiniz sevgi ve mutluluk için teşekkür etmek istiyorum. Sen benim hayatımdaki en özel insanlardan birisin. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Merhaba güzel prenses, uzak diyarlardan bizi tekrar ziyarete gelecek misin? Mutlu yıllar canım teyzem.

– Ne zaman zora düşsem elini uzattın, seni kendime örnek olarak yaşamaya devam ettim. Benim için yaptıkların için sonsuz teşekkür teyzeciğim. Yeni yılın kutlu olsun.

– Küçükken annemin dayaklarından beni kurtaran melek teyzeme tatlı rüyalar. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Hoş geldin yeni yıl. Mutlu yıllar teyzeciğim.

– Dünyanın en tatlı insanı olan teyzeciğim seni tüm kalbimle sevmekteyim. İyi yıllar canım teyzem.

– Teyze, Tanrı’nın bize hayatlarımıza rehberlik etmesi için verdiği özel bir dosttur. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Bazen benim için bir arkadaş oldun oturup dertlerimi dinledin. Bazen bir anne oldun bana nasihatler verdin. Senin sayende hayatı, yaşamayı öğrendim canım teyzem. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Evrene ne verirsen sana geri dönermiş, ne verdiğimi bilmiyorum ama bana senin kadar değerli kutsal teyzemizi verdi. İyi yıllar canım teyzem.

– Kelebeklerin kıskandığı bir güzelliğin var teyzem. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Teyze demek her zaman anneden sonra gelen ve seni en çok düşünen kişi demektir. İyi yıllar canım teyzem.

– Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar canım teyzem.

– Sen benim annem gibisin, beni büyüten, benim dertlerimi, sırlarımı paylaştığım teyzeciğim seni çok seviyorum. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Özel bir teyze sonsuza dek tüm yeğenlerinin hayatlarını işaret eder. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda sevgi dolu günler dilerim. Mutlu yıllar teyzem.

– Bana anneni mi çok seviyorsun, teyzeni mi diye sorsalar.  İkisini de çok seviyorum derdim. Çünkü benim teyzem annem kadar değerlidir benim için. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım teyzeciğim. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Her zaman böyle olsun, teyze: ikimiz gelip gidenler için beraberiz. Benim için çok önemli ve özelsin. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Canım teyzeciğim, yeni yılda tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu güzel yıllar dilerim.

– Uzaklık nedir ki sevenler için, sen her zaman kalbimde, her an düşüncelerimdesin. Her şeyin gönlüne göre olması dileğiyle seni sevgiyle selamlıyorum güzel teyzem. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Sana bir insandan bahsedeceğim şimdi hayal et. Tatlı mı tatlı, şirin mi şirin, iyi kalpli melek gibi, gülümsemesi güzel kendi güzel bir insan merak ettin mi kim bu? Sensin canım teyzem sen. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Saf ve temiz su gibisin teyze, hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Bugün yalnız olabilirim ama teyzeciğim bir gün yanıma gelip hiç yalnız bırakmayacaksın hissediyorum. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Durum ne olursa olsun her zaman yanımda olan güzel ve özel bir teyze olduğunuz için teşekkür ederiz! Mutlu yıllar teyzeciğim.

Teyzeye Yeni Yıl Sözleri

– Sen, sevgili teyze, Tanrı’dan tüm ailemize özel bir armağansın.  Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Teyzemin kucağı benim için dünyanın en özel yeri: güvenli ve sevgi dolu. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Mutlu yıllar canım teyzem. Yeni yılın sağlık, mutluluk, huzur içinde geçmesi dileğiyle. Seni çok seviyorum. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Tanrı’ya her gün bana senin kadar sevecen ve özel bir teyze verdiğin için teşekkür ediyorum! Mutlu yıllar teyzeciğim.

– Annemin vefatından sonra hayatımızdan hiç çıkmadın. Seninle birlikte hayatımız rengarenk oldu. Gökyüzümüz karanlıktan aydınlığa ulaştı. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Annem olmadığı zaman sen bakardın bana. Emeğini hiçbir zaman ödeyemem canım teyzem. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Teyzelerin en güzeli, teyzelerin en iyisi, teyzelerin en harikası seni çok seviyorum. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Sensiz hayatımı hayal bile edemiyorum teyze. Çok sevimlisin ve özelsin, küçük bir kavanozda saklamak istedim. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Özel, sadece sevgili bir teyzenin verebileceği bu aşktır! Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Ben orada en güzel ve özel baykuş teyzenin yeğeniyim, sen! Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Varlığın ile birlikte yeni bir döneme başladım, hayata tutunmama yardımcı oldun teyzem. Mutlu yıllar canım teyzem.

Teyzeye Güzel Yeni Yıl Mesajları

– Bana her zaman ihtiyacım olduğunda yardım ediyorsun ve hep yanımdasın, sevgili ve çok özel bir insan. Sen dünyanın en iyi teyzesin! Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Bir mücevher olarak nadir ve değerli olan Teyze, etrafımdaki en özel insanlardan birisin. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Ne kadar zaman geçerse geçsin, özel teyzemle olan tüm güzel anları her zaman sevgiyle hatırlayacağım. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Merhaba güzel prenses uzaklarda bir yerlerde bir yeğenin tarafından delice özlenmektesin. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Yüzündeki gülümsemen, yüreğindeki yaşama hevesin hiçbir zaman kaybolmasın. Hayat sana mutluluk kapılarını ardına kadar açsın. Allah’ım seni çok mutlu etsin. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Teyzeler bulutların arkasında olan güneşler gibidir, ne zaman bizi koruyan bulutlar giderse o zaman teyzemizin sıcacık yüreğinde oluruz. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Teyze, benimle ilgilendiğin ve hayatım boyunca beni her zaman desteklediğin için teşekkürler. Benim için çok özelsin! İyi yıllar canım teyzem.

– Hem anne yarısısın hem de canımın yarısı. İyi ki varsın teyzem. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Bize bir arkadaş, dost, yoldaş oldun teyzeciğim. Ne zaman sıkıntı da olsak senin desteğinle hayata tutunur olduk. Canım, biricik, sevgili teyzeciğim yeni yılın kutlu olsun. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Teyzesini özel olandan çok daha fazla seven bir yeğenden sevgi dolu bir teşekkür! İyi yıllar canım teyzem.

– Özel bir teyzenin sevgisi sonsuzdur ve asla yıpranmaz, aksine, her zaman daha fazla vermek zorundadır. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

Teyzem İçin Yeni Yıl Mesajı

– Teyzenin sevgisi özeldir çünkü sayısız yeğeniyle paylaşılabilir ve asla bitmez. İyi yıllar canım teyzem.

– Dünya güzelleri seni görse kendilerinden utanırlar. Güzelliğin ile ailemizi temsil eden biricik teyzem. Mutlu yıllar teyzeciğim.

– Teyzeciğim annemin yarısı olduğunu hep bilmişimdir küçükken beni büyüttün. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Bende büyüdüğü zaman senin gibi hayat dolu, güldüğü zaman çevresindeki herkesi mutlu eden, iyi kalpli biri olacağım. Hayat sana istediklerini bir gün değil her gün versin. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Sen benim sahip olduğum en güzel ve özel teyzesin. Seni çok seviyorum! Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Sevgili teyze, şimdiye kadar tanıştığım en harika ve özel insanlardan birisin! Yeğenin olduğun için çok mutluyum. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim. Mutlu yıllar teyzeciğim.

– Hayatımıza bir güneş gibi girdin. En derin karanlıklardan çıkardın aldın bizi. İyi yıllar canım teyzem.

– Sen en özel teyzesin ve en sevdiğim teyzisin, çünkü her zaman yüzünde güzel bir gülümsemen var. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Teyze, ikinci anne, bizim tarafımızdan şanslı olduğumuz özel bir kişidir. Mutlu yıllar canım teyzem.

– Özel bir teyze, kalplerimizi ve hayatlarımızı sonsuza dek gösterir. Yepyeni bir yılın olsun teyzeciğim.

– Sevgili teyze, günlerimi daha mutlu ve daha sevgi sevgimesajlarim.com dolu hale getiriyorsun. Hayatımda çok özel bir insan olduğunu bilmeni istiyorum! Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Seni yanında mutluluk buluyorum, içimi bir huzur kaplıyor. Seninle yaşadıklarımız hayatımda hep iz bırakıyor, canım teyzem bu yiyenin seni çok seviyor. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

– Bizi annemiz kadar çok seviyorsun. Ne zaman içimiz hüzün kaplasa senin varlığınla kendimize gelir olduk. Çünkü teyzeciğim sen anne yarısısın. Seninle hayata sımsıkı tutunarak mücadeleye kaldığımız yerden devam ettik. Yeni yılın kutlu olsun teyzeciğim.

– Sen ne zaman zora düşsem yardımıma koştun, ne zaman hayatın zorlukları ile karşılaştım elimden tuttun, ne zaman bir yol ayrımına geldim karar vermemde yardımcı olsun. Seni örnek alarak yaşıyorum, bende senin gibi mükemmel birisi olacağım. Benim için yaptıkların için Teşekkürler teyzeciğim. Yeni yılın kutlu olsun canım teyzem.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz