Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Eylül 2023
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı

Yediden yetmişe her yaşta doğum günün kutlaması yapılır. Sevgilinin, eşin, çocukların, annenin ve babanın doğum günleri ayrı bir öneme sahiptir. Yazımızda biricik eşime doğum günü  mesajı komik, biricik eşime doğum günü sözleri ve biricik eşime doğum günü mesajı orijinal mesajları okuyabilirsiniz.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Güzel

– Doğum günün kutlu olsun iyi ki hayatımızdasın.

– Hayatımın aşkı güzel karım. İyi ki Doğdun İyi ki varsın.

– Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

– Canım, sevgilim, hayat arkadaşım. Seni çok seviyorum, nice yıllara…

– Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara…

– Yıllar seni benden ayırmasın. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere…

– Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi. Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım.

– Sen bana Allah’ın bir hediyesisin. İyi ki doğdun biriciğim sevdiğim sevdiceğim!

– Seni verene şükürler olsun canım sevdiğim. İyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun

– Doğum günün kutlu olsun gülüşüne hayran olduğum iyi ki varsın Mutlu Yıllar Canım.

– Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın.

– Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere rastladığımsın..

– Ben, istemem öyle iki günlük sevgili yüreğin varsa, bir ömür sev beni. İyi ki Doğdun Birtanem

– Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın. Canım iyi ki doğdun, nice yıllara.

– Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.. Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi.

– Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım.

– Gözlerinden bir damla yaş düşse bu dünyayı ateşe veririm. Sen benim kıymetlimsin! Nice nice senelere..

– Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar canım eşim.

– Dünyanın en güzel gülünün doğum günü bu gün. Ve ne şanslıyım ki benim eşim. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

– Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana. Nice nice yaşlara, mutluluklara… İyi ki doğdun aşkım…

– Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun.

– Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli…

– Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim.

– Hayat arkadaşım, sevdiğim, canım,iyi kötü gün dostum,yoldaşım,yol arkadaşımız iyi ki dodun.Doğum günün kutlu olsun.

– İyi ki doğdun aşkım. Bir yaşına daha benimle birlikte girdiğin için sana çok ama çok teşekkür ederim. Nice yıllara..

– Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, Doğum günün Kutlu Olsun karıcığım.

– Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

– Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara.

– Biricik Aşkım seninle birlikte başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun bitanem.

– Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun.

Biricik Eşime Doğum Günü Sözleri

– Sen benim hayat arkadaşım ve en kıymetlimsin. Allah’ım sana sağlık, afiyet versin başımızdan ayırmasın. Nice senelere bir tanem..

– Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara sevgilim.

– Canım iyi ki doğdun, nice yıllara. Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrılmayacağıma söz veriyorum. İyi ki doğdun canım bir tanem.

– Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar!

– Acı, keder ve yokluk bizlerden uzak olsun. Seninle birlikte her güzel güne başlamak temennisiyle doğum günün kutlu, ömrün bereketli olsun.

– Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun.

– Bin yıl ömrüm olsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıl daha isterdim sevgilim, ilk ve son aşkım iyi ki doğdun bir tanem..

– Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Orijinal

– Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

– Allah’ıma binlerce şükür, senin gibi bir eşim olduğu için nice yıllara.. Yanı başımdan hiç ayrılmadan daha nice nice yıllar geçirmeyi dilerim.

– Benim en güzel yanımsın, hayat arkadaşım, eşim, canım her şeyim. İyi ki doğdun.. Gülen yüzün hiç ama hiç sönmesin. Allah seni benden ayırmasın.

– Bu dünyada acıya, kedere, yokluğa hatta ölüme bile alışabilirim. Ama sensizliğe ve sensiz kalmaya asla alışamam. Doğum günün kutlu olsun hayatım.

– Anıların, umutların ve hayallerin hep huzur dolu olsun, doğum günün her gününden daha neşeli olsun her şeyim. Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım

– Seni çok seviyorum iyi ki doğdun aşkım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli.

– Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

– Seni çok seviyorum iyi ki doğdun karıcığım. Annenden Allah binlerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için. İyi ki doğdun güzeller güzeli..

– Seni çok seviyorum hayat arkadaşım, sevgilim. Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle.

– Canım eşim dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yasar, basari merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin.

– Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım Canım eşim.

Biricik Eşime Doğum Günü Mesajı Resimli

– Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

– İyi ki varsın aşkım, iyi ki doğmuşsun ve benim olmuşsun. Seni ne kadar sevdiğimi dile getiremem çünkü buna sözcükler bile yetmez. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

– Nice yaslara! Sen dileklerimsin, yaşadığım hayatın içinde can nefesisin, sen bir değil bin asra bedelsin, sen hayatımda ki tek özelsin bebeğim, doğum gününü kutlarım canım eşim.

– Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

– İyi ki varsın ve iyi ki doğdun! Sesim güzel olmadığı sevgimesajlarim.com için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar Sevgilim iyi ki doğdun..

– Bu gün güzeller güzeli eşimin doğum günü. Bu gün benim en güzel günüm. Hayat hep sana mutluluklar getirsin bir tanem. Daha hep beraber nice yaşlara. İyi ki doğdun, iyi ki benimsin, benimlesin.

– Belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum, bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun sevgilim.

– Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi iyi ki doğdun iyi ki benimlesin aşkım seni çok seviyorum…

– Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, basari ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “hayat pastası” yapabiliriz sanırım..

– Eğer sen bir tarif olsaydın, tarifini sadece benim bildiğim dünyadaki en lezzetli tatlı olurdun canım Eşim. Bir çikolatadan daha güzel, bir çiçekten daha renkli, bir parfümden daha güzel kokan canım karım… İyi ki doğdun…

– Hayatın bazen bizlere yaptığı sürprizlerin en güzelisin sen benim mucizemsin seninle var olan her şeyi seviyorum belki doğduğun andan bu zamana kadar yanında değildim ama sana her şey üzerine söz veriyorum bundan sonra ölünceye kadar her sabah ilk ben sana iyi ki doğdun diyeceğim iyi ki doğdun kocacığım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar
  1. blank Mehmet dedi ki:

    Onlar bize Allah’ın emanetidir.

  2. blank Meryem dedi ki:

    İyi ki seninle tanışmış ve iyi ki seninle evlenmişim. Dünyaları bana verdin.

Yorum Yaz