Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Aralık 2023
Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları

Özel günlerin en önemlisi ve en çok kutlanan doğum günleri ile ilgili olarak erkek annelerinin doğum günü mesajları komik, erkek annelerinin doğum günü mesajları resimli ve erkek annelerinin doğum günü mesajları whatsapp mesajlarını okuyabilirsiniz.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Güzel

– En kıymetlim, biricik yavrum, iyi ki doğdun iyi ki varsın.

– Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun canım oğlum!

– Bebeğim, çocuğum, delikanlım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

– Hayatımın neşesi, güzel gözlü, altın yürekli oğlum, doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günün kutlu olsun. Yüreğimin aslanı sağlıklı, huzurlu, mutlu nice nice yıllara.

– Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol! Mutlu yıllar oğlum.

– Doğduğun gün öyle güzeldi ki oğlum. Tıpkı bugün gibi. İyi ki doğdun ve benim oğlum oldun.

– Küçük prens bir yaş daha büyüyor. Gönlümün hiç büyümeyen prensi. Mutlu yıllar seni çok seviyorum

– Güneş kadar parlak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Yeni yaşın kutlu olsun aslan oğlum.

– Sen gönlümün prensin, hem herkesi kendine hayran bırakan aslan oğlumsun. Aslanımın doğum günü kutlu olsun.

– Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik oğlum.

– Bir oğlu olmalı insanın senin gibi yiğit, merhametli, kalbi güzel. Sen hep yanımda ol doğum günün kutlu olsun.

– Yaşama sevincim, en değerlim, ölüme seve seve gideceğim tek varlık, doğum günün kutlu olsun. En kıymetlim, paşam

– Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun biricik oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Yeni yaşında da yüzün hep gülsün. Güzel oğlum doğum günün kutlu olsun.

– Seninle gurur duyuyoruz. Bütün ilkleri seninle tattık. Bizimle birlikte nice nice sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllara.

– Güzel bir yaş diliyorum sana. Mutlu bir gelecek, gülümseyen gözler ve başarılar. İyi ki doğdun oğlum, nice mutlu yıllara.

– Canımdan çok sevdiğim yerini dolduramadığım, canım oğlum. Gurur kaynağım, yakışıklım, canım paşam doğum günün kutlu olsun.

– Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım oğlum.

– Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara biricik oğlum.

– Varlığıyla hayatıma anlam katanım, yaşama sebebim, yüzünden gülücük hiç eksik olmasın. Yeni yaşın sana hep iyilikler getirsin. Mutlu yıllar.

– Aramızda ne kadar çok uzaklıklar olursa olsun sen her zaman kalbimdesin canım oğlum. Yeni yaşında mutluluklar seninle olsun. İyi ki doğdun oğlum.

– Sağlıklı ve mutlu günlere sahip ol oğlum. Hayatın boyunca diledikleri senin olur inşallah. Bu yeni yaşında muhteşem bir şekilde yaşa iyi ki doğdun.

– Bugün hayatıma güneş doğdu. Sabırsızlıkla beklediğim oğlum büyüdü bir yaşa daha giriyor. Her yeni yaşın hayatına hep mutluluk getirsin. Nice senelere.

– Üfle mumlarını dile dileğini oğlum. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbindeyse umutların dolu olsun. Bugün dilediğin her şey umarım kabul olur oğlum.

– Bir yıl daha bitti. Yeni yaşına giriyorsun. Her yaşın sana mutluluklar getirmesini ve daha güzel geçmesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Canım oğlum

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Komik

– Ayakta duracak halim yokken, hayatta kalacak nedenlerim var benim. Canımdan çok sevdiğim oğlum var benim. Sen iyi ol ben hep iyiyim yavrum. İyi ki doğdun.

– Canım oğlum her zaman çevrende sevdiklerin, seni mutlu eden insanlar olsun. Her doğum günün sana mutluluk, sağlık, huzur getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

– Senin bize getirdiğin gibi yaşında sana mutluluk getirsin. Anne ve baba olma nedenimiz canımız yakışıklı oğlumuz, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun.

– Hayat karşına iyi insanlar çıkarsın. Yeni yaşında bütün dileklerin, isteklerin gerçek olsun. Evimizin küçük prensi, doğum günün kutlu olsun. Seni seven ailen.

– İlk göz ağrım. Anneliği bana ilk tattıranım, heyecanımı, korkularımı, acemiliğimi ilk yaşadığım beraber büyüdüğüm canım oğlum, iyikim, doğum günün kutlu olsun.

– Yerini dolduramadığım canım oğlum. Seni o kadar çok seviyorum ki. Anlatmaya kelimeler yetmez. Yeni yaşın sana mutluluk, huzur, sağlık getirsin. Doğum günün kutlu olsun.

– Canımdan ayrılan can. Can parçam. Yüzündeki gülücük, her ne olursa olsun hiç gitmesin. Göz yaşların hep mutluluktan olsun. Seni çok seviyorum. Can oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

– Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara bir tanecik oğlum.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Resimli

– Doğum günü mesajları oğlum için en güzellerinden olmalı çünkü benim oğlum her zaman her şeyin en güzelini hak eder. Nice yıllara oğlum, senin doğmuş olman başlı başına bir güzellik.

– Dilerim başarı merdivenlerini hep güzelliklerle tırmanırsın. Her yeni günün bir önceki gününden güzel geçsin. Yüzünden gülücük hiç eksik olmasın. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

– Senin oralarda ayağına bir taş değse, bir yerin acısa, burda benim yüreğim kan ağlar. Evlat candan öte canmış bunu evladı olmayan asla anlamazmış. Canım oğlum yeni yaşın kutlu olsun.

– Oğlum, daha dünyaya gelişin dün gibi ama şimdiden kocaman adam oldun. Artık sana ne yapacağımı bilemiyorum ama sen benim için her zaman küçük bir bebek olarak kalacaksın, nice yıllara.

– Babalar sert durur oğlum. Ama bil ki senin için her şeyi yapmaya hazırım. Sevgimi belki belli edemiyorum. Bil ki seni çok seviyorum. Beni en iyi baba olduğunda anlarsın. İyi ki doğdun.

– Doğum günün kutlu olsun benim zeki, becerikli ve yakışıklı oğlum. Sen her zaman bize mutlulukların en büyüklerini yaşattın ve dileriz senin de yaşamın her zaman mutluluklarla dolu olur.

– Bende sevgi değil sen canımı istesen de senin için boynum kıldan incedir canım evladım. Ben hep senin mutlu olman için çalıştım çabaladım. İnşallah hep mutlu olursun nice mutlu yıllara.

– Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yaş dilerim…. Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle…. Mutlu yaşlar canımın içi oğlum.

– Babanı biraz sert bulurdun ama oğlum, baban senin için her zaman en büyük fedakarlıkları yapmaya hazırdı. Bir gün sen de baba olacaksın ve umarım sen de baban gibi bir baba olabilirsin. Nice yaşlara.

– Yeni yaşında sana hep mutluluk kendin gibi sevgi dolu bir hayat getirsin. Daima mutlu olmanı en içten dileklerimle söylüyorum oğlum. Kalbinden ne geçerse hepsi gerçekleşir umarım. Mutlu seneler canımın parçacığı.

– Sen benim güneşim, ayım, yıldızım, gecem gündüzüm, her daim sol yanımda mutluluğumsun. Sen benim yüzümdeki gülümseme, bakışlarımdaki ışıltısın. Sen benim biricik canım oğlumsun. Canım oğlum doğum günün kutlu olsun.

Erkek Annelerinin Doğum Günü Mesajları Whatsapp

– Bana dünyanın en güzel kokan çiçeklerin kokusunu değil, bana dünyanın en pahalı parfümlerinin kokusunu değil, bana sadece oğlumun kokusunu getirin obana yeter. Canım oğlum seni çok ama çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğum gününde senin yanında olmak ve mutluluğuna ortak olmak isterdik ama maalesef gelemedik. Gelemedik ama doğum gününü de unutmadık. Nasıl unuturuz ki o doğduğun bizleri mutlu ettiğin günü. Doğum günün kutlu olsun biricik oğlum.

– Bana dünyadaki en güzel çiçeklerin kokusunu değil de senin kokunu verseler yeter. Öyle pahalı kokular da beni cezbedemez bana sadece oğlumun kokusu yeterli. Seni çok seven annen, çok özledim seni canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

– Beni yaşama bağlayan her zaman senin gülücüklerin olduğu canım oğlum. Bu yüzden iyi ki doğdun, iyi ki yıllar önce dünyaya geldin. Dünyaya geldiğin günden itibaren hep bir neşe kaynağı ve hep bir mutluk kaynağı olabildin. Daha nice yaşlara.

– Sağlıkla ve huzur dolu günlerin, ayların ve yılların olsun oğlum. Seninle gurur duyuyoruz, çünkü sen hiçbir zaman bizi üzmedin ve her zaman bizim gurur duyacağımız şeyler yaptın. Bu yeni yaşında da kendi doğru bildiğin yolda yürümeye devam et!

– Sen daima zeki, becerikli ve başarılı biri oldun. Hayatı daima mutlu yaşayabilmeyi bildin canım oğlum. Nerede ne yapılması gerektiğini de çok iyi bildiğinden hayatında her zaman bu kararlıkla yürümen dileğiyle. Seni seviyorum. Doğum günün kutu olsun.

– Sen hayata yavaş yavaş atılıyorsun canım oğlum. Dikkat et hayat hep iniş ve çıkışlarla dolu. Yukarıya çabuk çıkanın düşüşü de çabuk olurmuş. Attığın adımların sağlam ve kuvvetli olsun. Yolun, bahtın her daim açık olsun. Akıllı kuzum doğum günün kutlu olsun.

– Doğum günlerinin en güzel tarafı birlikte geçirilen zamanlardır ama biz şimdi istemeden ayrı düştük oğlum. Ama yine de bilmeni isterim ki kalbimiz senden hiçbir zaman ayrılmadı ve her yaptığın eylemde seninle birlikte olmayı başardı. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün benim yüzüm böyle gülüyor, kalbim neşe ile çarpıyorsa, sevinçlerim içime sığmıyorsa bunun ten sebebi canımdan çok sevdiğim oğlumdur. Benim mutluluğum, neşem, huzurum, hayatım her şeyim o. İyi ki varsın oğlum. İyi ki benim oğlumsun. Doğum günün kutlu olsun.

– En değerliler olan evlatların doğum günlerini kutlamak için yapılan pastalar, hazırlıklar, hediyeler yanı sıra en önemli unsurlardan olan mesajları sizler için derledik. En iyi şekilde duygu ve düşüncelerinizi anlatabilmeniz için oğlunuz için doğum günü mesajları şu şekildedir.

– Daha hayata yavaş bir şekilde atılmaktasın prensim. Dikkat etmelisin hayat her zaman iniş ve çıkışlar ile dolu bir yerdir. Yukarıya hızlı çıktığında sevgimesajlarim.com düşüşünün de çabuk olacağını asla unutma. Atmış olduğun adımlar sağlam bir şekilde ve kuvvetli olmalı. Yolun ve bahtın daima açık olsun bebeğim.

– Yeni yaşının sana kendin gibi güzellik, iyilik ve mutluluk getirmesini temenni ediyoruz. Annen ve baban olarak mutlu olmanı en içten dileklerimiz ile istiyoruz canım oğlum. Şimdi kocaman adam oldun ama sen bizim için her zaman anne ve babasının yanından hiç ayrılmak istemeyen küçük bir çocuksun sadece.

– Sana ne kadar çok kızardım evi dağıtıyorsun, çıkardıklarını ortalarda bırakıyorsun, kahvaltıya kalkmıyorsun, çok geziyorsun, eve geç geliyorsun diye ne çok kızardım. Ama oğlum hepsi senin iyiliğin içindi, seni korumak, sana güzel şeyler verebilmek içindi. Seni çok özleyince de keşke şimdi yanımda olsa da yine her tarafı dağıtsa hiç kızmam diyorum kendi kendime. Seni çok özledim canım. Doğum günün kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz