Halaya Doğum Günü Mesajları

Halaya Doğum Günü Mesajları

Bu sayfamızda halaya doğum günü mesajları, halaya doğum günü mesajı, halaya doğum günü sözleri, iyi ki dogdun mesajlari, halama doğum günü mesajı başlıklı bir yazı hazırladık. Halamız bizim birinci derecen sevdiklerimiz arasında gelir. Belki de anneniz babanız çalışıyorsa sizi halanız bakmıştır. Halamızın doğum gününde yanına gidemiyorsak ona bir doğum günü mesajı göndererek mutlu edebiliriz.

Halaya Güzel Doğum Günü Mesajları

En mutlu günlerin yaşamadığın günler olsun, yüzünde gülümsemen hiç eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun halam.

Halaya doğum günü mesajları olarak ne göndersem acaba diye düşünürken neden ona onu çok sevdiğimi yazıp, doğum gününü kutlamıyorum dedim.

İyi ki doğmuşun hala ve iyi ki benim halamsın. Halamın doğum günü kutlu olsun.

Yiyenden halaya, yiyenden halaya, bir güzelin doğum günü varmış. Doğum gününü kutlamak istiyorum bu dünyalar güzelinin. Beni duyuyor mu acaba?

Hala çok acele ediyorsun gibi geliyor yaşlanmak için bir yavaş. Doğum günün kutlu olsun tatlı melek.

Kalbi güzel, kendi güzel, iyi kalpli melek halam. Yeni yaşının geçirdiğin yaşlarından kat kat mutluluk getirmesi dileğiyle doğum gününü kutluyorum.

Babamın cadı kardeşi, benim özgür kelebeğim, canım halam seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Oooo yine yeni bir yaşa girecek olduğunu duydum. Acele etme yaşlanmak için seninle daha dünyayı birbirine katacağız. Halamın doğum günü kutlu olsun.

Bak bana güven hala bu yaşın sana mutluluk, aşk ve başarı getirecek. Senin gibi güzel biri için şans kime gülecek. Halam her zaman en mutlu insan olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle bir hala, bir yiyenden çok iki arkadaş gibiydik. Beraber yaşadıklarımızı paylaşırız, birbirimizle sürekli şakalaşırdık. Şimdi sen çok uzaktasın ama benim kalbim her zaman seninle. Doğum günün kutlu olsun halam.

Sen benim halam olduğun için kıskananlar çatladı. Ne kadar şanslı biriyim senin gibi bir halam olduğu için. Doğum günün kutlu olsun halam.

Ben halamın doğum gününü unutur muyum hiç. Onun en güzel gününde unutmaz onu çok seven yiyeni. En güzel günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Uzaklık bazen hiçbir şeydir aslında sadece kilometreden ibarettir. Mesafeleri eriten gönüllerdeki sevgilerdir. Halacığım seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Aldım elime telefonu halaya doğum günü mesajı göndermek için, uğraştım durdum halama sevgimi 160 karaktere sığdırmak için. Ama benim halama olan sevgim 160 karaktere sığmaz. Halacığım seni çok seviyorum doğum gününü kutluyorum.

Yarınların dününden daha güzel olsun, mutluluk her zaman kapında hazır dursun, akmasın gözyaşların kurusun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Doğum günün kutlu olsun hala, yeni yaşın sana umut ve dilediğin dileklerini getirsin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sabah kalktım perdelerimi açtım güneş doldu odama, sonra telefonu aldım elime doğum günü mesajı gönderdim güzel halama.

Doğduğun gün kadar güzel ve mutlu ol, her yeni gününde daha da neşeli ve sevinçli ol. Doğum günün kutlu olsun halam.

Pastandaki mumlar arttıkça sakın üzülme, o mumlar sana hayat ışığı olsun. Hayatının ışıklar gibi aydınlık olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Önce eski yaşını mazideki yerine koyduğun için geçmiş olsun, yeni yaşına girdiğin için yeni yaşın hayırlı olsun. Yeni yaşın sana tahmin edemeyeceğim mutluluklar getirsin.

Babam halan geliyor dediği zaman içim tarifsiz bir duygu kaplardı, bir hala bu kadar mı çok sevilirdi. O benim canım halamdı. Ben onu her zaman seveceğim. Canım halam doğum günün kutlu olsun.

Hayata karşı öyle asil ve mücadeleci ruhunla dik durmaya devam et, hayatını gönlüne göre yaşa ama kendine dikkat et. Doğum gününü kutluyorum.

Benim halamı ben hiç kimseyle kıyaslayamam, yüreğinde iyiliği, gönlünde sevgisi hiç eksik olmaz. Yüzünde ki gülümseme hiç solmaz. Doğum günün kutlu olsun halam.

Dünyaya gelirken niçin geldiğimizi bilmedik, ama yaşarken böyle sevgiye değer insanların her zaman var olduğunu öğrendik. Doğum günün kutlu olsun halacığım.

resimli-dogum-gunu-mesajlari

Bugün tuttuğun dileklerin ve kurduğun hayallerin gerçek olsun, bugün umutların hiç solmasın. Doğum günün güzel ömrün huzurlu olsun.

En mutlu günlerin yaşamadığın günler olsun, yüzünde gülümsemen hiç eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun halam.

Canım halacığım doğum günün kutlu olsun. Allah’ım sana daha mutlu ve mesut günler göstersin.

Halam okula gitmek için bizde kalırdı ve boş zamanlarını hep benimle geçirirdi. Ben halamı halam beni çok seviyordu. Halam üniversiteyi kazanınca ona çok kızmıştım neden kazandın diye. Halam ağlayarak bana sarıldı ben seni hiç bırakır mıyım, ben gitsem bile kalbim her zaman seninle olacak demişti. Ben artık büyüdüm ve halamı şimdi çok daha iyi anlıyorum. Kalbim seninle olacak sözünün daha iyi anlıyorum çünkü benim kalbimde her zaman halamla olacak. Doğum günün kutlu olsun Melek.

Bu yazımızdaki halaya doğum günü mesajları yazımız hakkındaki görüşlerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz