Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları

Sayfa içeriği: Evlilik Mesajları, Evlilik Mesajları Dini, Evlilik Mesajları Facebook, Evlilik Mesajları Komik, Evlilik Mesajları Kısa, Evlenenler İçin Mesajlar, Evlilik Mesajları Whatsapp

Bu sayfamızda sizlere evlenen insanların mutlu gününü kutlamak için evlilik mesajları başlığında güzel kutlama sözleri hazırladık. Sevdiklerimizin düğününe katılamadığımız zaman onların evliliğini kutlama mesajları göndererek mutlu edebiliriz.

Evlilik Mesajları

Hayatınızın her günü bugün olduğu gibi sevgi ve mutluluk dolu olarak geçsin. Birbirine kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın. Ömür boyu mutluluklar.

Mutlu olduğunuz günlerin sayısını hatırlayamayasınız, üzüntünüz, kederiniz hiç olmasın. Mutluluğun ebedi olsun.

Evlilik bir iki hayatı bir hayat olarak yaşamaktır. Birbirinizi tamamlamanız ve mutlu olmanız dileğiyle sonsuz mutluluklar.

Mutluluk kapısında geçtiğiniz bugün sizin için bir dönüm noktası olsun. Bundan sonra mutluluk hep kalbinizde olsun, eğer bir gün ağlarsanız o da mutluluktan olsun.

Bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Yaşam boyu bunu korumanız ve birbirinizi hep tamamlamanız dileğiyle. Yuvanız her daim sevgiyle dolsun.

Yaşama giden yolda birlikte yürümeye karar verdiğiniz bu yolda, Yüce Mevla yolunuzu ve bahtınızı açık etsin. Bir ömür boyu mutlu olmanız dileğiyle tebrik ederim.

Evlilik dediğin yarının toplumunu oluşturacak şimdi, çekirdek yarın büyüyerek bir ağaca dönüşecek bir kurumdur.

Bu hayatının son virajı bak viraja girmeden frene bas dur, yoksa bundan sonra hep savrulacaksın, hep mutluluk sarhoşu olacaksın. Tebrikler kardeşim ömür boyu mutluluklar.

Dünya ve ahiret birbirinize eş olmanız dileğiyle sizlere bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Her gününüz, birbirinizi daha çok severek ve birbirinize daha çok bağlanarak sevgi dolu geçsin. Yuvanızdan sevgi, muhabbet eksik olmasın.

Evliliğiniz kutlar ve çekirdek aileden büyük aileye hızlı geçiş yapmanız dileğiyle mutluluklar dilerim.

Güzel arkadaşım şuan senin yanında olmak mutluluğuna bir ömür şahit olmak isterdim. Senin o yüzündeki gülümsemeyi görmek arkadaşım diye boynuna sarılmak isterdim. Sana bir ömür boyu mutluluklar dilerim. Allah’ım her şeyi gönlüne göre versin.

Sizi çok seviyoruz, sizinle değiliz ama kalbimiz her zaman sizinle. Bir ömür boyu birbirinize sevgi ve sadakatle bağlı kalmanız ve her zaman mutlu olmanız dileğiyle tebrik ederiz.

Evlilik, iki hayatın birleştirilmesi yolunda atılan ilk adımıdır. Bu yeni dünyanızda mutluluğunuz daim olsun, sevginiz eksilmeden bir ömür boyu sürsün. Tebrik ederim.

Yüce Mevla’m Peygamber efendimizin sünneti ile yaşamayı, rızasını kazanan kullarından olmayı nasip etsin. Evliliğinizi mübarek etsin. Mutlu, huzurlu ve hayırlı bir yaşam nasip etsin.

Şunu unutmayın ki sevgi paylaştıkça çoğalırken, üzüntüler paylaştıkça azalır. Birbiriniz çok sevmeniz ve sevginizin hep artması dileğiyle sizleri tebrik ederim.

Ben öyle süslü püslü laflar etmeyi bilmem, hem beni bilirsin fazla yazmayı da sevmem. Ama senin için sayfalar dolusu yazı yazarım canım arkadaşım. Mutluluğun daim, gülüşün kahkahalarla olsun. Bir ömür boyu mutlu olman dileğiyle tebrikler.

Allah önce sizi birbirinizden ayırmasın, sonra da bizden. Mutluluğunuzun bir ömür sürmesi dileklerimle… Evliliğiniz kutlu olsun.

Bir yastıkta bir ömür boyu mutlu olun diyeceğim ama biliyorum ki yastıklarınız ayrı olacak. Ama şunu da biliyorum ki gönülleriniz her zaman bir olacak. Her şey gönlünüzce olsun Mutluluklar.

Tüm yaşantınız boyunca en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını beraber yaşamanızı dilerim.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en samimi duygularımla kutlarım.

Evlilik Mesajları

Birlikte atan kalpleriniz ve birbirinize kenetlenen elleriniz hiç ayrılmasın. Yaşamınız boyunca tüm güzellikleri birlikte paylaşmanız dileğiyle mutluluklar.

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikteliğe adım attığınız şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar dilerim.

Ömür boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler arkanız da kalsın. Yaşam boyu mutluluklar

Yaşantınızı birleştirmek yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbimle sizinleyim. Şu andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Sevginizin hep ilk anki gibi taze kalması ve mutlu olmanız dileğimle.

Evlilik Mesajları

Birbirinizi sevmeye doymayın, her gün bir önceki günden birbirinizi daha fazla sevin. Birlikte güzel günlere imza atmanız ve birlikte güzel maziler bırakmanız dileğiyle evliliğinizi tebrik ederim.

Rabbim sizleri bir ömür boyu mesut etsin. Boy boy çocuklarınız olsun. Yüreğinize huzur, mutluluk dolsun.

Kadınlar kar taneleri gibidirler, hepsi farklı ve hepsi mükemmeldir. Sen sadece bir tanesini yakalayabilirsin, o da helalin olur. Mutluluklar kardeşim.

Her gününüzü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Evliliğiniz kutlu olsun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz