Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajları

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajları

Sevgiliye Kadınlar Günü Mesajı, Sevgilime Kadınlar Günü Mesajı, Sevgiliye Kadınlar Günü Sözleri, Sevgilime Kadınlar Günü Sözleri, Güzel Kadınlar Günü Mesajı Sevgiliye, Kısa Kadınlar Günü Mesajları Sevgiliye, Sevgiliye Resimli Kadınlar Günü Mesajları

Kadınlar için özel günlerden bir tanesi olan kadınlar günü mesajları hazırladık. Anneye, eşe ve sevgiliye kadınlar günü mesajı göndererek onların bu özel günleri kutlanmalıdır. Sevgilinize gönderip onun 8 Mart dünya kadınlar gününü kutlayabileceğiz güzel mesaj cümleleri hazırladık.

Sevgilime Kadınlar Günü Mesajı

Hayatının nerden başlamasını isterdin deseler, seninle tanıştığım günü söylerdim. Bu özel gününü yürekten kutluyorum sevgilim.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Kadınlar günün kutlu olsun Sevgilim.

Güne başladığım gün ışığım, geceyi bitirdiğim ay parçam kadınlar günün kutlu olsun.

Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın Sevgilim. 8 Mart Dünya Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Sen benim canımsın en çok sevdiğimsin, sen benim bitanecik sevdiğimsin. Canım sevdiğim kadınlar günün kutlu olsun.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin. Canım sevgilim Kadınlar günün kutlu olsun.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin. Seni çok arıyorum. Çok özledim. Kadınlar günün kutlu olsun biricik meleğim.

Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir. Gözleri güzelim kadınlar günün kutlu olsun.

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri biçilemeyen dünyanın en güzel kadını; Kadınlar Günün Kutlu olsun.

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir. Kadınlar gününü kutlarım sevgilim.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Kadınlar günün kutlu olsun sevgili anneciğim.

Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni. Sevdiğim kadın kadınlar günün kutlu olsun.

Seni tanıdığım gün benim en güzel ve en şanslı olduğum gündür. Seni karşıma çıkaran Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Seni çok seviyorum kadınım.

Aşk insanı hayata bağlar hayat ise insanı aşka bağlar. Kadınlar günün kutlu olsun sevgilim.

Aşkım seni çok seviyorum! Belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun. Kadınlar günün kutlu olsun sevdiğim.

Seni sevdiğim kadar yaşasaydım; ölümsüzlüğün adını aşk koyardım. Canım sevgilim 8 Mart Dünya Kadınlar günün kutlu olsun.

Mesafeler ne kadar uzak olsa da, yüreğim her zaman seninle olacak canım. Seni çok seviyorum. Kadınlar günün kutlu olsun.

Yüzüme okunmuş bir dua gibisin sevgilim. Çok şükür bugün de aşığım sana. Güzel sevgilimin kadınlar günü kutlu olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sevgimesajlarim.com sabır için çok teşekkürler kadınlar günün kutlu olsun kadınım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslendiğimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Kadınlar günün kutlu olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Kadınlar gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2696