Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

Anneden Kızına Doğum Günü Mesajı

Doğum günleri özel günler içerisinde en çok kutlanan günlerin en başındadır. Sizlere kızım için doğum günü mesajı anneden, bugün günlerden kızımın doğum günü ve kızıma doğum günü mesajı resimli sözlerimizi okuyabilirsiniz.

Anneden Kızına Duygusal Doğum Günü Mesajı

– Kızım benim. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşların olsun.

– Sağlık dolu mutlu bir yaş dilerim sana güzel kızım. Nice güzel yarınlara.

– Bu doğum gününde yine seninleyim güzel yavrum. Mutluluğun bir ömür boyu sürsün.

– Bana dünya ve kendim hakkında herkesten daha çok şey öğreten kıza Mutlu Yıllar.

– Ben bir anneyim. Kız annesi. Kızını seven. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

– Güzel bir gün bugün. Çünkü bugün kızımın doğum günü. Doğum günün kutlu olsun bebişim.

– Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Daha nice mutlu günlerin olsun. Hep birlikte sağlıkla inşallah

– Varlığı bir ömre bedel olan tek varlığım. Canım kızım. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

– Prensesim, kızım, canım mutlu seneler! Benim için çok çok önemli ve değerlisin. Sen benim her şeyimsin.

– Senin sevgin çok özelmiş. Bu duygu hiçbir şeye benzemiyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. Canım kızım.

– Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice yıllara canım kızım.

– Kız annesi olmak ayrıcalıkmış. Bana bu duyguyu yaşattığın için sana teşekkür ederim güzelim. Doğum günün kutlu olsun.

– Kalbindeki güzellik ve iyilik yaşamından eksik olmasın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun Kızım.

– Yaşamın boyunca zenginlik, sağlık, neşe ve mutluluk içinde refah bir hayat dilerim canım kızım. Doğum günün kutlu olsun.

– Aşkım, güzelim, değerlim benim. Doğum günün kutlu olsun. Benim kızım olduğun için Allah’a şükürler olsun. Seni çok seviyorum.

– Dün küçük bir çocuk bugün ise bir genç kızsın. Ama benim için değişmeyen tek özelliğin hala bebeğim oluşun. Doğum günün kutlu olsun.

– Sevgili kızım her zaman kendin olmayı unutma çünkü senden daha muhteşem kimse yok! Doğum gününü kutlar, sağlıklı neşeli nice yıllar dilerim.

– Doğduğun gün hayatımın en büyük anıydı. Senin kadar dürüst, güzel ve zeki bir kızım olduğu için çok minnettarım. Prenses kızıma mutlu yıllar!

– Allah’ım her zaman yar ve yardımcın olsun. Zorda kaldığın zaman senin için yaptığım dualarım yardımına gelsin. Yeni yaşın hayırlı olsun kızım.

– Benim bir tanecik meleğim. Hayat sana ne getirirse getirsin, her zaman yanında olacağım. Sen benim için çok değerlisin. İyi ki doğdun melek kızım.

– Kalbimin bir yarısı senin benim güzeller güzeli kızım. Bu özel gününde, yaşamın boyunca mutlu ve huzurlu olmanı diliyorum. İyi ki doğdun, Seni çok seviyorum.

– Senin varlığın bana en büyük hediye canım kızım. Sen aldığım nefes kadar gerekli, sol yanımda atan kalbim kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

– Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olmasını, tüm dileklerinin gerçekleşmesini en az senin kadar diliyorum. Seni çok seviyorum kızım…

– Bir babanın sahip olabileceği en güzel kalpli evlada sahibim. Senin gibi bir kızım olduğu için çok gururluyum. Doğum günün kutlu olsun kızım. Nice mutlu senelere.

– Prensesim doğum günün kutlu olsun. Bu güzel ve özel günde, yeni yaşının sana mutluluk, huzur getirmesini, tüm dileklerinin de gerçekleşmesini dilerim. Seni çok seviyorum.

– Doğduğunda kucağıma aldığımda küçücük bir şeydin, şimdi kocaman kız oldun. Ancak her zaman benim küçük prensesim olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü kutluyorum.

Kızım İçin Doğum Günü Mesajı Anneden

– Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın güzel kızım, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

– Bir yaşın daha geride kalmasına rağmen senin bu kadar hızlı büyüyeceğini hiç tahmin etmezdik kızım. Annen ve baban seni hiç unutmuyor, sen de onları unutma. Doğum günün kutlu olsun.

– Henüz çok küçüksün canım kızım, her ne kadar sen çok büyüdüğünü düşünsen de bizler için hep küçük, beşiğinde bizim gözlerimizin içine bakan biricik değerlimiz olarak kalacaksın. Nice yaşlara!

– Doğum günün vesilesi ile şunu söylemek isterim ki, umarım benim için ne kadar özel ve değerli olduğunu biliyorsundur. Sana sevgimi kelimelerle anlatamam. Canım kızım en mutlu yıllar senin olsun.

– Ahlakınla başımızı dik, özverinle geleceğini zirveye taşıyan güzel kızım. Bizi hiç mahcup etmediğin için sana minnettarız. Nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

– Bugün senin en mutlu, en güzel günün olsun. Bundan sonra yaşamın boyunca her günün bugün kadar güzel olsun İnşallah. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

– Genç olmak bir ayrıcalıktır. Güzel olmak ise benden sana genetik bir armağan. Mutlu anılar biriktirebileceğin, gençliğinin tadını çıkaracağın günler senin olsun. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

– Doğduğun o gün bana hayatımın en güzel hediyesi verildi. Sana o kadar minnettarım ki bilemezsin. Senin kadar dürüst, zeki ve güzel bir kızım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Anneden Kızına Doğum Günü Sözleri Uzun

– Doğum günü, bir yaş daha büyüdüğümüz anlamına gelir ancak bu doğum günü partisi benden sana, şımarabileceğin çocuklaşabileceğin bir hediye. Partinin tadını çıkar! İyi ki doğdun iyi ki varsın minik prensesim.

– Doğduğun gün bizim için Dünya renklendi. Her yeri huzur ve neşe kapladı. Büyüyor olman bizi üzse de sen bizim için hala minik bir bebeksin. İyi ki doğdun biricik kızımız. Bizlerle nice sağlıklı, mutlu yıllara.

– Her anı bayram olan insanlar vardır derdi deden. Bir gün biliyor musun bende o insanlardanım dedi o masum, içten gülüşüyle. Sayende bu gelenek bozulmadı. Her anı bize bayram yaşatan kızım doğum günün kutlu olsun.

– Bazen durur zaman. Akmasını istemediğin anlardan birisidir o an. Bazen akar gider zaman. Geriye dönüp baktığında dolu doludur her an. Akmasını istemediğimiz her anı bize dolu dolu yaşatan kızım. Doğum günün kutlu olsun.

– Doğuşun miladım oldu. Gülüşün huzurum. Saçların uzadıkça artan gölgelere yetmez karakalemler, güzelliğini çizecek tualler bulunmaz oldu. İyi ki doğdun en güzel resmim. Hayatı yaşamak mı hâşâ, gülüşünü resmetmek en güzel emeğim.

– Genç bir kız yetiştirmek dünyanın en zor şeyi gibi gözüküyordu. Üstesinden asla gelemeyeceğimi düşündüğüm zamanlar oldu ama endişeli anlar buna değerdi çünkü sen her şeyin en iyisi oldun. İyi ki varsın canım kızım. Mutlu yıllar!

– Birlikte büyüdük seninle pek bilmesen de. Kucağıma ilk aldığımda nasıl derken, şimdilerde nasıllara bir ömrün sığdığını görüyorum. Ömrümde ol büyüdüğüm, iyi ki doğdun büyüttüğüm. Gözlerinde huzuru, gülüşünde geçmişin güzelliklerini gördüğüm.

– Küçücük ellerindi aslında annenle bizi hayata tekrar bağlayan. Zaman değişse de değişmedi bağlılığımız. Annen saçlarını örerken bağlandı hayata, Ben ise kollarım arasında sana sarılmışken bağlandım hayata. İyi ki doğdun en güzel bağım, sıcacık bağrım.

– Biricik kızım, sen benim için çok değerlisin. Doğduğun sevgimesajlarim.com gün benim için sihirli bir mucizeydi. O günü asla unutamam. İlk ağlaman, ilk gülücüğün, ilk adımların benim için unutulmaz muhteşem anılar. Sayende dünyanın en şanslı annesiyim. Doğum günün kutlu olsun canım.

– Avuçlarıma döküldüğün ilk anki gibi hala bakışların, İlk duyduğum senfoni sanki o ilk ağlayışın, ne kadar garip değil mi? Doğduğunda İlk ağlayışınla yaşadığına inanan bizler, büyüyüşünü izlerken gülüşlerinin bu kadar güzelleşeceğine inanamıyoruz. İyi ki doğdun kızım.

– Bana duyduğun sevgi bu yeryüzündeki en kıymetli şeydir benim için. Sana karşı olan sevgim o kadar büyük ki hayatımın merkezinde sadece sen yer alıyorsun. Canım kızım, sen doğduktan sonra benim hayatım her zaman daha anlamlı olabildi. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/sevgimesajlarim.com/httpdocs/wp-includes/script-loader.php on line 2740