Ölmüş Babaya Bayram Mesajları

Ölmüş Babaya Bayram Mesajları

Sayfa İçeriği: Ölmüş Babaya Bayram Mesajları, Ölen Babaya Bayram Mesajları, Ölmüş Babaya Bayram Sözleri ,Ölen Babaya Bayram Sözleri, Kızından Ölen Babaya Bayram Mesajları, Ölen Babam İçin Bayram Mesajları, Ölmüş Babaya Duygusal Bayram Mesajı Uzun

Ölmüş Babaya Bayram Mesajları

Canım babam seni varlığın benim içimi ısıtıyordu şimdi mevsim yaz ama yine üşüyorum. Seni çok özledim babacığım. Bayramın mübarek olsun.

Sen benim her şeyimdin şimdi her şeyimi alıp gittin, ben sensiz kimsesiz kaldım dünyada. Bak bir bayram daha sensiz geçiyor canım babam. Bayramın kutlu olsun.

Allah’ım biz evlatları olarak babamızdan razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın mübarek olsun babacığım.

Sensizlik çok zormuş, insanın gülerken içi acıyor, baba diye seslenen birini duyduğum zaman canım yanıyor. Ellerinden öperim babacığım. Bayramın mübarek olsun.

Sensiz her gün sol yanım acıyor, seni andığım her anımda gözlerim doluyor. Mekanın cennet olsun babam.

Senin yokluğunun ilk bayramıydı evde sevinç değil hüzün vardı. Öpemedik babamın elini. Ben bayramı seninle unuttum babam.

Bayramın mübarek olsun babacığım. Şimdi olsaydın başımızda toplardın bizi başına, sensiz dağıldık birliğimiz bozuldu babam.

Senin evladın olmaktan her zaman onur duydum. Mekanın cennet olsun babam. Bayramın mübarek olsun babacığım.

Bana bir bayram verin yanımda babam olsun, bana bir bayram verin babam boynuma sarılsın, bana bayram vereceksiniz babamlı olsun.

Sensiz dünyanın tadı tuzu yok be babam bayramlar bayram gibi geçmiyor.

Bu bayramda sensiz geçiyor babacığım ve sen bu bayramda yoksun ben yine seni özledim. Yattığın yer nur, mekanın cennet olsun.

Sana sarılıp doya doya öpemeden bir bayram daha geçti babam. Ellerinden öper bayramını kutlarım.

Biliyorum sen ölmüş olsan da beni duyuyorsun, seni çok özledim babacığım ne olur rüyalarıma gel bana sıkı sıkı sarıl. Bayramın mübarek olsun babam.

Baba diye seslenmeyi o kadar çok özledim ki. Bayramın kutlu olsun canım babam.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Bu bayramda da seni içimizde hissediyoruz bayramını kutlarım.

Sen baba diye avazın çıktığı kadar sessizce bağırdın mı hiç? Canım babam bu bayramda da sensizim.

Sen bizim ulu çınarımızdın, sen bizim önderimiz yol göstericimizdin, sen bizim her şeyimizdin. Seni özlemle anıyoruz bu bayram gününde bayramını kutluyoruz babacığım.

Senin şefkatli yüreğini sevgi dolu kalbini özledim Babam. Bayramını kutluyorum canım babam.

Babasız kalmak savaşın ortasında komutansız kalmak gibiymiş. Bayramın mübarek olsun canım babam.

Bu bayramda yanımızda olmasan da seni hep kalbimizde hissediyoruz canım babam. Bayramını kutluyoruz.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim son bir kez yüzünü görseydim karlı dağım aslan babam. Bayramını kutlarım babacığım.

Hani sen hep derdin ben seni hiç yalnız bırakmayacağım canım kızım derdin ya bak ben şimdi çok yalnızım, sensizim ve kimsesizim. Sen benim aşkımdın, sevgimdin, sırdaşım, arkadaşım her şeyimdin. Şimdi ben her şeyini kaybetmiş bir çocuk gibi ağlıyorum. Seni çok özlüyorum babacığım. Bayramını kutlar önce ellerinden sonra yüzlerinden öperim babacığım.

Bir bayramı daha sensiz geçiriyorum. Canım babam seni çok özledim bir kere daha bayramını kutlarım.

Derdimi neşemi hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim. Bayramın mübarek olsun Babam.

Bugün bayram herkes seviniyor annesinin, babasının elini öpüyor benim ne annem var elini öpecek ne de bir babam. Allah’ım kimseyi ne annesiz, ne de babasız koymasın. Onlarsız olmak, onlarsız yaşamak çok zormuş. Rabbim mekanınızı cennet eylesin. Bayramınız mübarek olsun.

Koca yürekli güzel babam yokluğunda bir bayramı daha geçiriyorum. Seni çok özledim canım babam.

Ne zaman nerede olursa olsun baba kelimesini duyduğum zaman gözlerim doluyor sen aklıma geliyorsun güzel babam.

Sen olmayınca yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime hep ağlıyorum babam. Bayramın kutlu olsun.

Bir aileyi birbirine bağlayan babam senmişsin. Sen gittikten sonra ailemiz dağıldı. Kimse kimseyi görmez aramaz oldu.

Belki zamanla geçer dedim babam sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı baba yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin ardından böyle çaresiz böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim canım babam.

Sizin hiç babanızı özleyip de içinizde isyanların çıktığı fırtınaların koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?

Cennet mekânın olsun Peygamberimiz (SAV)  komşun cennet ehli yoldaşın dualarım seninle olsun. Canım babam Bayramın mübarek olsun.

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam o güzel dualarını alsaydım canım babam.

Kabrine varmak sana kavuşmak gibi. Doyumsuzca sohbet etmek sarılmak gibi. İmanım tam! Ölüm hak. Fakat rüya gibi. Ben bayramı seninle unuttum babam.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz